Jump to content
Dogomania

Boxiu MAX już w nowym kochanym domeczku


Alicja

Recommended Posts

[quote name='clockwork']pójdziesz na wizyte przedadopcyjną?? w Bytomiu ?? :razz:

to w razie gdyby laseczka z Boxerów w potrzbie - zabijcie mnie nie znam nicka- nie miała możliwości[/quote]

Pójdę chociaż tyle mogę ,ale nie ukrywam że to dla mnie stres:look3::nerwy:.
Dlatego wolała bym kogoś do towarzystwa :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 310
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

z wielkim bólem i ogromną przykrością ale musze:placz:
mam w domu dwie bokserki mame i córe, młoda ma 2 lata i szukam dla niej dobrego domu ( niestety nie moge trzymać ich dwuch poniewaz "spinają sie" coraz częściej a nie chce zeby sobie krzywde zrobiły)

ogólnie sa bardzo łagodne, kochające ludzi a przede wszystkim dzieci i wspólne zabawy z nimi, niezbyt tolerują inne psy...
psiaka mozna oglądac pod krakowem jesli ktoś zainteresowany prosze o kontakt GG 6343222

chętnie odpowiem na kazde pytanie:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czartabaza']z wielkim bólem i ogromną przykrością ale musze:placz:
mam w domu dwie bokserki mame i córe, młoda ma 2 lata i szukam dla niej dobrego domu ( niestety nie moge trzymać ich dwuch poniewaz "spinają sie" coraz częściej a nie chce zeby sobie krzywde zrobiły)

ogólnie sa bardzo łagodne, kochające ludzi a przede wszystkim dzieci i wspólne zabawy z nimi, niezbyt tolerują inne psy...
psiaka mozna oglądac pod krakowem jesli ktoś zainteresowany prosze o kontakt GG 6343222

chętnie odpowiem na kazde pytanie:placz:[/quote]

Skontaktuj się z fundacją, ratującą boksery:

[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]

Opisz proszę sunię, jej charakter- jaka jest w stosunku do dzieci, kotów, innych psów, załącz zdjęcia....

Link to comment
Share on other sites

no sunia jak sunia, jest prze fajna, na prawde.
wychowana z dziećmi w domu a jest ich w domu 4 (od 2-8lat), na obcych reakcja?- szczeknięcie powitalne a pozniej soczyste buziaki.
nie miałam z nią nigdy problemu, tyle ze z mamą nie mogą sie dogadac-
nie wiem jak z fotkami ale sie postaram cos zorganizowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czartabaza']no sunia jak sunia, jest prze fajna, na prawde.
wychowana z dziećmi w domu a jest ich w domu 4 (od 2-8lat), na obcych reakcja?- szczeknięcie powitalne a pozniej soczyste buziaki.
nie miałam z nią nigdy problemu, tyle ze z mamą nie mogą sie dogadac-
nie wiem jak z fotkami ale sie postaram cos zorganizowac.[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Załóż sunieczce osobny temacik i wstaw tu linka ;)tak będzie przejrzyście [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Boxiu wybiegany , wyskakany , najedzony DZIŚ ...ale chudnie nam chłopak ...:shake:...koniecznie chciał dziś pojechać do domu , ale państwo z synkami którzy przyjechali zobaczyć psiaki zastanawiają się nad psiakiem ...myślą nad szczeniaczkiem ze względu na kotka rezydenta 7 letniego ...Box rozsiadł się z chłopakami na trawie dawał buziaki , aż serducho boli jak patrzał za nimi jak oni odjeżdżali :-([/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...