Jump to content
Dogomania

Klubowka 26 maj Wałbrzych


PARSONRK

Recommended Posts

[quote name='PARSONRK']Jaka my konkurencja - to nasz debiut :) (znaczy małej na wystawie, a mój z gończym :) )

ps A kto tą konkurencją będzie :eviltong:[/quote]

Chodziło mi o to, że miało nie być klasy baby!!! A zabrzmiało tak, jakby miało nie być konkurencji :evil_lol:

Dla baby to dla wszystkich debiut :eviltong:. Bo nie mają szans w tym wieku wystąpić poza klubówką.
Kto będzie zobaczymy :eviltong: . Ale wiem, że moich trójka dzieci gończych się szykuje. A moze i jakiś ogarek się da namówić.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dzięki za zaproszenie! Nie pojadę jednak, bo boję się tych chorób róznych. Idziemy we wtorek po świętach na drugie szczepienie i dopiero w maju wypadnie wścieklizna, a jeszcze po drodze mamy komunię córeczki.
Ale potem chętnie. tak trochę zgaduję, że właśnie na Twoich hektarach są zajęcia z agiliti, czy dobrze odgaduję? Bardzo chętnie byśmy spróbowali tych biegów. Dziękuję za propozycję i pozdrawiam. Kasia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katkaS']Bardzo dzięki za zaproszenie! Nie pojadę jednak, bo boję się tych chorób róznych. Idziemy we wtorek po świętach na drugie szczepienie i dopiero w maju wypadnie wścieklizna, a jeszcze po drodze mamy komunię córeczki.
Ale potem chętnie. tak trochę zgaduję, że właśnie na Twoich hektarach są zajęcia z agiliti, czy dobrze odgaduję? Bardzo chętnie byśmy spróbowali tych biegów. Dziękuję za propozycję i pozdrawiam. Kasia[/quote]

Jasne :) zapraszam:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...