Jump to content
Dogomania

Buszujące w zbożu...


Goshka

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Goshka']Asiaczku, takie już ich przeznaczenie i za to właśnie je uwielbiam:evil_lol: Nie wiedziałabym co zrobić na spacerze z psem, który mi się koło nóg plącze. :roll:
Sylwia, dawkujesz, dawkujesz...:diabloti:
[SIZE=1]A Dumisiowa właśnie podziwia piękną Italię i już rano dostałam sms-a ,ze koniecznie musimy się tam wybrać z psami na wystawę, FT (!!!) cokolwiek. Szalona:crazyeye:[/SIZE][/QUOTE]
Alez moje baski nigdy nie plączą się koło nóg. To nie w ich zwyczaju... One polują...;)
Do Włoch na wystawę? Super pomysł! Weźcie i mnie, co?

Super fotka!
[url]http://img17.imageshack.us/img17/6391/pc050121.jpg[/url]

Pzdr.

[quote name='Darianna']A bo Italia o rzut beretem w końcu ;)[/QUOTE]

[quote name='Goshka']Taaa, i jeszcze przysyła mi smsy w nocy, bo jej się nudzi w podroży:roll:
Najgorsze, ze pewnie się wybierzemy. Jesteśmy w stanie pojechac wszędzie:eviltong::eviltong:A tam nas jeszcze nie było.:diabloti:


A ma czworonoga, ma ;)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lafuma-82']Gdzie ta zima?!Już prawie połowa grudnia!
Darianna fajne zdjęcia, wszyscy gdzieś buszują...[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]wczoraj pojawiła się, bo był pierwszy śnieg :) przynajmniej u mnie na Mazurach :P a i temp. od dzisiaj to już bardziej zimowa, więc się zbliża dużymi krokami :P
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cala2']Gosia, świetna fotka:lol:

A to tak na czasie - swiateczne psiaki
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=AUtPKbMwnRo&NR=1[/URL][/QUOTE]
I jaka fajna muza.
Świetne są te psiury. Normalnie uśmiech od ucha do ucha , jak się na nie patrzy co one wyprawiają:evil_lol:

[quote name='Darianna']My też dziś pobuszowaliśmy ;)
[url]http://img13.imageshack.us/i/p1280418.jpg/[/url]
[/QUOTE]

Brando na niezłego "working" setera wyrasta. Tak trzymać.;)
I my dzisiaj buszowaliśmy. Tak, buszowaliśmy, że Arsie wbił się wielki zardzewiały gwóźdź w opuszek.
Przebił go na wylot. :shake:
[quote name='lafuma-82']Gdzie ta zima?!Już prawie połowa grudnia!
Darianna fajne zdjęcia, wszyscy gdzieś buszują...[/QUOTE]

No tak, oczywiście zima się spóźnia do Francji, to tylko my musimy marznąć.:diabloti: Jak ja nienawidzę zimy, brrr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]wczoraj pojawiła się, bo był pierwszy śnieg :) przynajmniej u mnie na Mazurach :P a i temp. od dzisiaj to już bardziej zimowa, więc się zbliża dużymi krokami :P
[/B][/COLOR][/QUOTE]
Na północnym-wschodzie to zawsze jakoś zimniej jest:diabloti:
No ale może do świąt to i w Łodzi śnieg napada.

[quote name='Goshka']
I my dzisiaj buszowaliśmy. Tak, buszowaliśmy, że Arsie wbił się wielki zardzewiały gwóźdź w opuszek.
Przebił go na wylot. :shake:

No tak, oczywiście zima się spóźnia do Francji, to tylko my musimy marznąć.:diabloti: Jak ja nienawidzę zimy, brrr[/QUOTE]

Biedna Arsa. Byłaś z nią u weta? Ja pamiętam jak Zahra też tak się urządziła, to musiała jakiś antybiotyk dostawać.
Ja też nie przepadam za zimną, a tu faktycznie zimy nie widać, nawet żadnych oznaków, więc mi to gra.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lafuma-82']Na północnym-wschodzie to zawsze jakoś zimniej jest:diabloti:
No ale może do świąt to i w Łodzi śnieg napada.[/QUOTE]

JA nie wiem, gdzie ten Mateusz mieszka...Jakaś polska Syberia normalnie:diabloti:

[quote name='lafuma-82']Biedna Arsa. Byłaś z nią u weta? Ja pamiętam jak Zahra też tak się urządziła, to musiała jakiś antybiotyk dostawać.
Ja też nie przepadam za zimną, a tu faktycznie zimy nie widać, nawet żadnych oznaków, więc mi to gra.[/QUOTE]

Tak, byliśmy u weta, nie było innej opcji. :shake: Po wyjęcia gwoździa Arsa oczywiście zaczęła jakby nigdy nic po lecznicy buszować. Nie wiem, co jest, ale żaden mój wyżeł nie boi się weta. Fakt, ze fajni są ludzie, ale i różne rzeczy z nimi wyprawiali, w sensie leczenia:evil_lol: Największą popularnością cieszy się Portek. Z nim można zrobić wszystko. :cool3: Zastanawiam się, ze czy go odpłatnie na zajęcia dla studentów nie wypożyczyć:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]ja też nie wiem, wiem tylko, że Gosia Jeszce dalej mieszka, znaczy się bliżej Syberii :diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE]

Matusz, Gosi juz niedlugo nie bedzie tak wesolo, pod koniec przyszlego tygodnia w naszej okolicy ma byc mroz do -20 :shake::, za to na Swieta - deszcz ze sniegem zapowiadaja.... :-(
Ja sie do Hiszpanii przeprowadzam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lafuma-82']Gdzie ta zima?!Już prawie połowa grudnia!
Darianna fajne zdjęcia, wszyscy gdzieś buszują...[/QUOTE]

Ania Ty w tym "Paryżewie" to raczej zimy się chyba bać nie musisz. :evil_lol: Byłam dwa razy "bożonarodzeniowo- sylwestrowo" w Paryżu i za jednym i drugim razem w rozpiętych kurtkach łaziliśmy, a o śniegu to można było pomarzyć.:eviltong:

[quote name='Goshka']... I my dzisiaj buszowaliśmy. Tak, buszowaliśmy, że Arsie wbił się wielki zardzewiały gwóźdź w opuszek. Przebił go na wylot. :shake: ...[/QUOTE]

Oj to miała mała pecha. :roll: A zardzewiałe dziady to najgorsze.:mad:
A muszę zameldować, że nasza "po polowaniowa" "wentylacja" w paszczy już zarosła:multi:, tylko zgrubienie czuć w tym miejscu:placz: i jeszcze jakoś dziwnie, że na dwa i pół dnia mi antybiotyku zostało, a jutro powinien się kończyć:roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Ania Ty w tym "Paryżewie" to raczej zimy się chyba bać nie musisz. :evil_lol: Byłam dwa razy "bożonarodzeniowo- sylwestrowo" w Paryżu i za jednym i drugim razem w rozpiętych kurtkach łaziliśmy, a o śniegu to można było pomarzyć.:eviltong:

.[/QUOTE]
Oj Sylwia chyba Cię zdziwię, w styczniu tego roku temperatura była nawet poniżej zera.
A teraz właśnie wróciłam do domu i jest +1, zimnooooooo!
Jak tylko coś zaczynam narzekać, że mi zimno, to zaraz mi wszyscy jak jeden mąż odpowiadają, przecież ty jesteś z Polski, to nie powinno Ci być zimno:eviltong:
Sylwia "bożonarodzeniowo- sylwestrowo", tzn Taize?:loveu:

Gosia, no nie żartuj, że chcesz tak ryzykować i wypożyczyć Portka studentom:crazyeye: Nigdy w życiu! Jeszcze natrafi na takich studentów jak ja, zbyt duże ryzyko:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lafuma-82']

Gosia, no nie żartuj, że chcesz tak ryzykować i wypożyczyć Portka studentom:crazyeye: Nigdy w życiu! Jeszcze natrafi na takich studentów jak ja, zbyt duże ryzyko:evil_lol:[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]Ja tam mam blisko do wydziału, rzut beretem więc będę miał na to oko :diabloti::diabloti::cool1:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Honey']Ja sie do Hiszpanii przeprowadzam![/QUOTE]

Jadę z Tobą:razz:

[quote name='Honey']Ale nic sie nie paprze? Arsik nie kuleje?[/QUOTE]

Na szczęście nie kuleje.

[quote name='sylrwia'] Oj to miała mała pecha. :roll: A zardzewiałe dziady to najgorsze.:mad:
A muszę zameldować, że nasza "po polowaniowa" "wentylacja" w paszczy już zarosła:multi:, tylko zgrubienie czuć w tym miejscu:placz: i jeszcze jakoś dziwnie, że na dwa i pół dnia mi antybiotyku zostało, a jutro powinien się kończyć:roll:.[/QUOTE]

No i dobrze, ze się tak skończyło, pomimo tego, ze Pańcia leki oszczędnie podawała:evil_lol:.

[quote name='lafuma-82']Oj Sylwia chyba Cię zdziwię, w styczniu tego roku temperatura była nawet poniżej zera.
A teraz właśnie wróciłam do domu i jest +1, zimnooooooo!
Jak tylko coś zaczynam narzekać, że mi zimno, to zaraz mi wszyscy jak jeden mąż odpowiadają, przecież ty jesteś z Polski, to nie powinno Ci być zimno:eviltong:
Sylwia "bożonarodzeniowo- sylwestrowo", tzn Taize?:loveu:
Gosia, no nie żartuj, że chcesz tak ryzykować i wypożyczyć Portka studentom:crazyeye: Nigdy w życiu! Jeszcze natrafi na takich studentów jak ja, zbyt duże ryzyko:evil_lol:[/QUOTE]
He,he, co tam ten +1, jak wieża Eiffla "za oknem":cool3:
Porto krzywdy sobie zrobić nie da, a ja jemu tym bardziej. Nie miałam tu na myśli anatomii:eviltong:


[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]Ja tam mam blisko do wydziału, rzut beretem więc będę miał na to oko :diabloti::diabloti::cool1:[/B][/COLOR][/QUOTE]
i ucho:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']Świetne zdjęcie, co tam robi? ;)

A, w który majowy weekend planujecie ten zlot/nalot? Żebym wiedziała, jak plany wystawowe rozkładać ;)[/QUOTE]

Nie pamietam, ale gdzies wczesniej lafuma pisala jaka dokladnie data jej odpowiada. Mozemy sie dopasowac, to jakos w polowie maja chyba bylo?...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Honey']Nie pamietam, ale gdzies wczesniej lafuma pisala jaka dokladnie data jej odpowiada. Mozemy sie dopasowac, to jakos w polowie maja chyba bylo?...[/QUOTE]


Tak, tak. Od 15 maja do 30 będę w Polsce i tak najbardziej odpowiadałby mi weekend 21-22, bo z kolei 29 idę na weselicho:evil_lol:

[URL]http://img46.imageshack.us/img46/7317/pc120040r.jpg[/URL]
Bidula nie może się wdrapać po aport:p
U mnie zrobiła się prawdziwa zima -7!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Ania pewnie udajesz, że masz tak zimno :eviltong: i jak zamkniesz lodówkę to się cieplej w pokoju zrobi:evil_lol:[/QUOTE]

Dobre:roflt::roflt:

Ale w końcu się wdrapała. Aport nie był dla niej tylko dla tego Pana:cool3: Tylko przesadziłam trochę z wypchaniem;)
[URL=http://img130.imageshack.us/i/pc120052a.jpg/][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/2875/pc120052a.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img192.imageshack.us/i/pc120066.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/9216/pc120066.jpg[/IMG][/URL]

No dobra, ja już nic nie wklejam, bo sama się produkuje,a Wy nic:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...