Jump to content
Dogomania

Lollipop & Kanon


werbena520

Recommended Posts

Choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa...tzw sztywnienie...zanik chrząstki stawowej w odcinku lędżwiowym C4,C5 i C6.Za wcześnie jak na jego 5 lat.Poddawany jest zabiegom hiruditerapii.Widać,że po dwóch zabiegach ma się wyrażnie lepiej.W sumie będzie miał 7 zabiegów i po pół roku powtórka..Staramy się zatrzymać mu postępowanie choroby...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...Miziasty to on jest do kwadratu...Tam,gdzie ty tam on...taki obserwator...kontroler wszystkiego co dzieje się w domu...Pazurki obetnę,ale tylko wtedy,gdy mi pozwoli...Przeciąga się i rozkłada przy szczotkowaniu...gada przy tym i pomrukuje.Widać,że to lubi.Za przyjaciela do miziania upatrzył sobie nade wszystko Lollusia...Kanonka też lubi,ale trochę go jego gabaryty odstraszają.Do mnie się mizia...gdy w miseczce dość długo nie ma mięska...Potrafi wtedy głośno gadać ...a nawet wrzeszczeć....Hi..hi...ogólnie przekochane dziecko...Czasamo chuligani../już szukałam telefonu,okularów itp/.Jego zachowanie często mnie zaskakuje...To taki koto-pieseczek.Wydaje mi się,że to bardzo mądra,inteligentna istotka...

Link to comment
Share on other sites

...to amerykańska rasa MCO / Maine Coon/ największe i najłagodniejsze,ale tylko kocury.Mebli mi nie podrapał....ale ściany tak...tapety w przyszłym roku powymieniam.Na ścianę koniecznie musiałabyś przymocować drapak do ostrzenia pazurków...Nie wiem jaki charakter mają syberyjskie,ale norweskie są indywidualistami.W porównaniu do MCO są bardziej charakterne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='werbena520']:loveu::loveu::loveu:...super Marszi...naprawdę płyniesz...:cool3: aport był drogocenny bo pańciowy nie???....:crazyeye: no i biegasz luzem...bez linki...masz cudowną Pańcię :lol:[/QUOTE]
pierwszy raz przepłynął kawałek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgataP']Witam, ja tu po raz pierwszy, ale na pewno będę zaglądać :) piękne setery, szczególnie gordonek Kanon. Też mi się marzy, kiedyś na pewno będę właścicielką takiego:p na razie mam moją rudą irlandkę :multi:[/QUOTE]

...witam w galeryjce moich pędziwiatrów....:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...