Jump to content
Dogomania

Vena (Venus Virgo Vestalis)


Dana83

Recommended Posts

[COLOR=black][FONT=Verdana]Witam Tolleromaniaków !:loveu: To mój pierwszy wpis na forum choć konto na dogomani mam już dobre parę lat ;) eh wstyd się przyznać..:oops: Może się przedstawię nazywam się Danka, mieszkam niedaleko Gdańska. Jestem szczęśliwą :lol: posiadaczką małej rudej „cwaniaczki” :evil_lol: Veny (Venus Virgo Vestalis) jeszcze trochę i będzie miała 3 lata. Nie umiem wysyłać jeszcze zdjęć na forum :-( ale umieściłam jej zdjęcia w galerii Retrieverów z Nowej Szkocji [URL="http://www.dogomania.pl/gallery/338/15/4765.html"][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/gallery/338/15/4765.html[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]:laola:[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Dana&Vena[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

KOBITY!!!!
Bez szaleństw!!! Ostatnio byłam na wątku ok. 13., a teraz od pół godziny czytam zaległości. Ledwo człowiek się trochę oderwie od kompa, a tu jaki urodzaj:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Tyle Rudego szczęścia na raz. Strasznie się cieszę i też witam razem z Bono maleństwa i trochę starsze, ukrywające się dotąd:cool3: RUDOŚCI!!!!

Może w weekend spotkam się z siostrzyczką BONeczka i jeszcze jedno rude ściągnę......

Jak utrzymamy tempo z dnia dzisiejszego to ho! ho!


[B]Gosia [/B]- zieleń z elementami szarości dla przełamania

[B]Dana83 [/B]- Bono też jest z VV

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dana83'][COLOR=black][FONT=Verdana]Witam Tolleromaniaków !:loveu: To mój pierwszy wpis na forum choć konto na dogomani mam już dobre parę lat ;) eh wstyd się przyznać..:oops: Może się przedstawię nazywam się Danka, mieszkam niedaleko Gdańska. Jestem szczęśliwą :lol: posiadaczką małej rudej „cwaniaczki” :evil_lol: Veny (Venus Virgo Vestalis) jeszcze trochę i będzie miała 3 lata. Nie umiem wysyłać jeszcze zdjęć na forum :-( ale umieściłam jej zdjęcia w galerii Retrieverów z Nowej Szkocji [URL="http://www.dogomania.pl/gallery/338/15/4765.html"][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/gallery/338/15/4765.html[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]:laola:[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Dana&Vena[/FONT][/COLOR][/quote]
No i się doczekałam :multi::multi::multi::multi::multi:
Babeczki, skoro tak, to trzeba oblać podwójny dzisiejszy chrzest - idę po dobre piciu :drinking:Za Rudości, kochane!! :beerchug:
A teraz siadam do aktualizacji- COŚ TAK JAKBY mam wolny komp :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dana83'][COLOR=black][FONT=Verdana]Witam Tolleromaniaków !:loveu: To mój pierwszy wpis na forum choć konto na dogomani mam już dobre parę lat ;) eh wstyd się przyznać..:oops: Może się przedstawię nazywam się Danka, mieszkam niedaleko Gdańska. Jestem szczęśliwą :lol: posiadaczką małej rudej „cwaniaczki” :evil_lol: Veny (Venus Virgo Vestalis) jeszcze trochę i będzie miała 3 lata. Nie umiem wysyłać jeszcze zdjęć na forum :-( ale umieściłam jej zdjęcia w galerii Retrieverów z Nowej Szkocji [URL="http://www.dogomania.pl/gallery/338/15/4765.html"][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/gallery/338/15/4765.html[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]:laola:[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Dana&Vena[/FONT][/COLOR][/quote]

Witaj :multi:
Oglądałam parę dni temu zdjęcia w galerii . Sunieczka cudowna. Fajnie , że się odezwałaś do nas .

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=3]Zazdroszczę.. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Fajnie jest tak się spotkać, tyle Tollerów zobaczyć na raz :loveu:. Człowiek od razu się uśmiecha :mdrmed: jak o tym pomyśli tyle rudzielców :cool3: ehhh Szkoda ze to tak daleko.. [/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=3]Spróbuje wysłać zdjęcie na forum jak mi nie wyjdzie proszę się nie śmiać :megagrin: ..tylko użyć wyobraźni :laugh2_2:[/SIZE][/FONT]


[FONT=Arial][IMG]http://images34.fotosik.pl/39/719fb0e780928d73.jpg[/IMG][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dana83'][FONT=Arial][SIZE=3]Zazdroszczę.. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Fajnie jest tak się spotkać, tyle Tollerów zobaczyć na raz :loveu:. Człowiek od razu się uśmiecha :mdrmed: jak o tym pomyśli tyle rudzielców :cool3: ehhh Szkoda ze to tak daleko.. [/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=3]Spróbuje wysłać zdjęcie na forum jak mi nie wyjdzie proszę się nie śmiać :megagrin: ..tylko użyć wyobraźni :laugh2_2:[/SIZE][/FONT]


[/quote]

SUPERAŚNE RUDZIĄTKO:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Uwielbiam Tollerki z duzą ilością znaczeń. Chyba mojemu machnę farbką jakiś wzorek:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blanol']

Uwielbiam Tollerki z duzą ilością znaczeń. Chyba mojemu machnę farbką jakiś wzorek:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

[FONT=Century Gothic][SIZE=3]Chciałabym zobaczyć kiedyś dorosłego Tollego ze „strzałką” na głowie :p[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][FONT=Century Gothic]..moja Vena jak była mała miała białą plamkę nad noskiem, ale zniknęła wraz z wiekiem[/FONT] [FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]:roll:[/FONT][/FONT][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dana83'][FONT=Century Gothic][SIZE=3]Chciałabym zobaczyć kiedyś dorosłego Tollego ze „strzałką” na głowie :p[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][FONT=Century Gothic]..moja Vena jak była mała miała białą plamkę nad noskiem, ale zniknęła wraz z wiekiem[/FONT] [FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]:roll:[/FONT][/FONT][/FONT][/SIZE][/quote]
Bardzo często takie mniejsze plamki znikają- znikło FOxowi, jego synkowi, Fajerkowi, no i Dancer już nie ma. Tylko takie wyraźne za młodu maski zostają później - ale mało hodowców się na nie decyduje jeśłi chodzi o zatrzymywane psy, z racji że potem mogą wychodzić - nei muszą oczywiście, ale bywa - pieski z dyskwalifikującymi znaczeniami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']Bardzo często takie mniejsze plamki znikają- znikło FOxowi, jego synkowi, Fajerkowi, no i Dancer już nie ma. Tylko takie wyraźne za młodu maski zostają później - ale mało hodowców się na nie decyduje jeśłi chodzi o zatrzymywane psy, z racji że potem mogą wychodzić - nei muszą oczywiście, ale bywa - pieski z dyskwalifikującymi znaczeniami.[/quote]

Pando miał nad noskiem takie fajne białe znaczenie ale ostatnio się zmniejszyło. Obawiam się , że też mu zniknie.
Gosia od kiedy można podawać Cirrus Pro , czy ja mogę już mojemu podawać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pandisia']Pando miał nad noskiem takie fajne białe znaczenie ale ostatnio się zmniejszyło. Obawiam się , że też mu zniknie.
Gosia od kiedy można podawać Cirrus Pro , czy ja mogę już mojemu podawać?[/quote]
Pewno ze możesz, tylko sprawdź na opakowaniu ile sztuk sztuk dziennie na wagę piesa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...