Jump to content
Dogomania

Szczeniaki onki- już w domkach


Erazm

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='beka']Psiaki w okolicy Warszawy, a zainteresowani muszą przejść rozmowę z Erazm ......[/quote]

[B]Konieczna będą metryki do 7 pokolenia wstecz, wymiary kołnierzyka pradziadka, świadectwo ukończenia przedszkola, oraz dokument ze nigdy się nie jechało bez biletu.

No i jeszcze poświadczenie, że się nie używa adblocka - bo to jest karane na dogomanii.[/B]

Sorry Erazm nie mogłam się powstrzymać.

:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][B]Konieczna będą metryki do 7 pokolenia wstecz, wymiary kołnierzyka pradziadka, świadectwo ukończenia przedszkola, oraz dokument ze nigdy się nie jechało bez biletu. [/B]

[B]No i jeszcze poświadczenie, że się nie używa adblocka - bo to jest karane na dogomanii.[/B][/quote]
O ja pierdziu! W życiu pięknym nie dostałabym psiaka od Erazm!:shake: ...nawet takiego z kiwającą główką do samochodu...:-(



:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']O ja pierdziu! W życiu pięknym nie dostałabym psiaka od Erazm!:shake: ...nawet takiego z kiwającą główką do samochodu...:-(



:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Koperku, bo to psy dla ELYTY ;):evil_lol:;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

U szczeniorków cisza jak makiem zasiał, karma zawieziona i Lalka już w swoim domku w Lesznie:loveu:, zrobiłam parę setek kilometrów ijutro znów to samo więc padam na dziób. Siedzę na zadoopiu gdzie internet chodzi z szybkością żówia przywiązanego do marmurowego stołu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...