Jump to content
Dogomania

Czarus w DT. Szuka najlepszego domku!


Charly

Recommended Posts

[quote name='Ra_dunia']Angie - nie martw się, koszty badań wstępnych biorę na siebie (na razie umawiamy się na kompleksowe badania Czareckiego).
Jeśli wyjdzie, że Czaruś potrzebuje jakieś drogie badania specjalistyczne, albo leczenie (tfu, tfu, oby nie...), to na pewno dam wam znać i wówczas będziemy kombinować skąd brać kasę :)[/quote]


oki :) pamietaj o mnie w razie co :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Talcott']Poproszę o link do wątku psiaków z problemami wzrokowymi!!!!!:lol::lol::lol:[/quote]
tutaj należy podawać linki do wątków ślepków i piesków niedowidzących:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117174[/URL]
a w pierwszym poście podany jest już wątek właściwy (który zresztą jest przyklejony, więc nie ma problemu z jego znalezieniem :) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Orpha mnie powala... mieszkanie ponizej 40metrow kwad., dzieci, 100 psow i kotow- w tym 2 haszczaki ze schronu:smhair2::smhair2::smhair2::smhair2:

no ja nie wiem, jak Ty to robisz:loveu::lol:[/quote]

hahah hmmmm siła woli ? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angie :)']ja tez jej zadroszcze - zwlaszcza dobrych sasiadow :evil_lol:[/quote]

DOKLADNIE .... a jak już jesteśmy w temacie, to musze Wam powiedziec, ze wizyta syna wynajemcy ( syn jest glownym wlascicielem) z USA bardzo dobrze przebiegla. Ja oczywiscie myłam i szorowałam wszystko w pocie czółka:evil_lol:;), a on tylko przyszel i wniosl nam:crazyeye: mikrofalówke:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angie :)']dobrze ze sie nie czepial :cool3:[/quote]

wcale, tylko kobita znienacka, zupelni nieoczekiwanie schylila szybko nad Filipem (wzglednie kocham takich ludzi...) chwycila za morde:crazyeye: i przekrecala ja na lewo i prawo ogladajac slepe oczy:crazyeye::angryy::angryy:. Wlasnie odyskalam mowe i chcialam cos powiedziec, widzialam juz pogryziona reke, Filip sie nie cergieli w takich sytuacjach.....ale ona puscila...uffff powiem Wam


Dzieki Orpha wielkie. Czy wstawilas te inne linki juz tu gdzies, czy mam wsawic? zreszta zaraz to wzysko powstawiam na pierwsza

Link to comment
Share on other sites

A ja dzisiaj dostałam maila :)
"Witam
piszę bo strasznie wzruszył mnie los Czarusia. Choć sama nie mogę go adoptować to chcę żebyś wiedział/ła że robię co w mojej mocy aby Czaruś znalazł dom. Piszę o nim na forach i do znajomych. Zrobię wszystko by go uratować!!!
pozdrawiam
Kamila"
:loveu: wstawiam i tutaj, żeby ciotki widziały, ze Czaruś ma już swój fanklub :cool3:
I oczywiście jeśli Kamila wypatrzyła Czareckiego na dogo, albo go tutaj odwiedza... to jeszcze raz jej podziękować, za wirtualne wsparcie :)
Jak już jej odpisałam - im więcej osób szuka domku dla Czarusia tym większe są szanse na jego znalezienie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']A ja dzisiaj dostałam maila :)
"Witam
piszę bo strasznie wzruszył mnie los Czarusia. Choć sama nie mogę go adoptować to chcę żebyś wiedział/ła że robię co w mojej mocy aby Czaruś znalazł dom. Piszę o nim na forach i do znajomych. Zrobię wszystko by go uratować!!!
pozdrawiam
Kamila"
:loveu: wstawiam i tutaj, żeby ciotki widziały, ze Czaruś ma już swój fanklub :cool3:
I oczywiście jeśli Kamila wypatrzyła Czareckiego na dogo, albo go tutaj odwiedza... to jeszcze raz jej podziękować, za wirtualne wsparcie :)
Jak już jej odpisałam - im więcej osób szuka domku dla Czarusia tym większe są szanse na jego znalezienie ;)[/quote]


:cool2::cool2::bigcool: :bigcool::Cool!: :Cool!::sweetCyb::kciuki:

Link to comment
Share on other sites

oooh :)

ale słodko, jeśli tu jesteś Kamilo, to odezwij się ;)
Czarkowi przyda się każda ciotka!!!


Chaly - ludzie nie maja wyobraźni... żeby nie swojego psa targać za łeb :eviltong: nie boją się?
że już nie powiem, że żaden pies tego nie lubi...
a ta sobie widowisko robi :mad:

Link to comment
Share on other sites

Kamilko bardzo Ci dziękujemy- w imieniu Czarusia oczywiscie:)

Mru ja nie wiem:shake::evil_lol:. Niektorzy sa tacy pewni siebie. ktos powiedzial ze Filip jest niegrzeczny bo kompletnie ignoruje ludzi:evil_lol:. nie rozumiem ze (maly) pies jest w stanie komus jedzic po ambicji. a tak jest- i to dosc czesto. bo go wolaja, przyznaje ze wyglada slodziutko i bezbronnie- a on jakby nie slyszal- kompletny ignor:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']A ja dzisiaj dostałam maila :)
"Witam
piszę bo strasznie wzruszył mnie los Czarusia. Choć sama nie mogę go adoptować to chcę żebyś wiedział/ła że robię co w mojej mocy aby Czaruś znalazł dom. Piszę o nim na forach i do znajomych. Zrobię wszystko by go uratować!!!
pozdrawiam
Kamila"
:loveu: wstawiam i tutaj, żeby ciotki widziały, ze Czaruś ma już swój fanklub :cool3:
I oczywiście jeśli Kamila wypatrzyła Czareckiego na dogo, albo go tutaj odwiedza... to jeszcze raz jej podziękować, za wirtualne wsparcie :)
Jak już jej odpisałam - im więcej osób szuka domku dla Czarusia tym większe są szanse na jego znalezienie ;)[/quote]

super :multi::multi::multi:
do im wiekszej rzeszy ludzi dotrze informnacja o Czarusiu tym jego szanse wieksze
echhh jakbym miala kase to bym jaki bilbord trzasnela

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...