Jump to content
Dogomania

Zakocona galeria Poświaty


Poświata

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PIKA']Czesć Beatko :lol:

Ale Ci bedzie fajowsko bez rodziny :razz:[/quote]
Cześć PIKA :multi: !!!
Wcale nie jestem taka pewna :shake: , strasznie długo ich nie będzie :-( .

ps. [SIZE=1]wyprasowałam już chyba ze 40 T-shirtów małych i dużych (w pokoju jest chyba z 50 st.), teraz kolej na stertę koszul :mdleje:, jakieś spodnie i cholera wie co jeszcze :hmmmm:. A potem tylko to upchnąc do walizek :roll: :cool3: .[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:crazyeye:to na jak długo ferajna wyjeżdża :razz:[/B][/I][/quote]Ferajna jedzie jutro, a wraca :hmmmm: ok. 14-15 sierpnia, to wychodzi prawie trzy tygodnie :-( . Na feriach byli krócej, jak złapału mrozy takie po 20 st, to wrócili wcześniej, chyba po 10 dniach, a i tak mi się tęskniło :placz: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']Ferajna jedzie jutro, a wraca :hmmmm: ok. 14-15 sierpnia, to wychodzi prawie trzy tygodnie :-( . Na feriach byli krócej, jak złapału mrozy takie po 20 st, to wrócili wcześniej, chyba po 10 dniach, a i tak mi się tęskniło :placz: .[/quote];)[B][I]nie ślimtaj masz zwierza i ......nas:p[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

:placz: :placz: :placz: Pojechali godzinę temu, a ja sobie szukam miejsca :placz: . Oczywiście były łzy, Gabi się poryczała, a ja dzielnie wytrzymałam do.... momentu wejścia do pustej chałupy:placz: . Wezmę się chyba za jakąś robotę, to może szybciej dojdę do siebie :placz: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']:placz: :placz: :placz: Pojechali godzinę temu, a ja sobie szukam miejsca :placz: . Oczywiście były łzy, Gabi się poryczała, a ja dzielnie wytrzymałam do.... momentu wejścia do pustej chałupy:placz: . Wezmę się chyba za jakąś robotę, to może szybciej dojdę do siebie :placz: .[/quote]ach skąd ja znam takie emocje? Naciesz sie Beatko spokojem, wakacjowicze wrócą opaleni i zachwyceni (hihi i zakochani w Chorwacji :loveu: ) a Ty sobie odsapniesz - no i powitanie bedzie cudne :cool3:

w każdym razie stanowczo za dużo tych koszulek im dałaś :diabloti: no chyba ze Wojtek nic a nic nie bedzie prał ;) choć przypuszczam ze ręczniki plażowe to jednak popierze... po kilku dniach plażowania ręczniki można dosłownie łamać :crazyeye: takie sa sztywne od soli :lol:

mnie na dwa tygodnie spokojnie starczyły 2-3 koszulki... po campach i inszych osrodkach łazi się właściwie w kostiumach... a i tak większość czasu spędzą w wodzie ;) bo "chłodniej" to sie robi dopiero późnym wieczoram - jak słonko schowa sie za którąś górką :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pagaj']Rany... kobieto, popatrz na to z tej strony: trzy tygodnie luzu!!!! :multi:
No i masz jeszcze nas przecież :loveu:[/quote]No wiem kobieto :-D , ale musze przywyknąć, takie zmiany po kilkunastu latach są nieco stresujące :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiek']w każdym razie stanowczo za dużo tych koszulek im dałaś :diabloti: no chyba ze Wojtek nic a nic nie bedzie prał ;) choć przypuszczam ze ręczniki plażowe to jednak popierze... po kilku dniach plażowania ręczniki można dosłownie łamać :crazyeye: takie sa sztywne od soli :lol:[/quote]Jak znam mojego męża to prać napewno nie będzie, chyba że bieliznę, bo tej pewnie nie wystarczy. A dzieci, jak to dzieci strasznie się faflunią, przynajmniej moje :evil_lol: , więc dałam co miałam, niech się ojciec nie wstydzi :evil_lol: .

[quote name='Gosiek']mnie na dwa tygodnie spokojnie starczyły 2-3 koszulki... po campach i inszych osrodkach łazi się właściwie w kostiumach... a i tak większość czasu spędzą w wodzie ;) bo "chłodniej" to sie robi dopiero późnym wieczoram - jak słonko schowa sie za którąś górką :evil_lol:[/quote]No widzisz, a w ich ośrodku np. wymagane są długie spodnie do kolacji :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: , to wyobraź sobie ile do tych spodni Wojtek wziął koszul :-o :roll: , krawaty w ostatniej chwili wyrwałam mu z rąk ([SIZE=1]oczywiście żartuję, muszę sobie humor poprawić :p ). [/SIZE]
[SIZE=2]Idę dalej psiątać, póki jeszcze da sie w chałupie oddychać :roll: :razz: .[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][B][I]Witaj zestresowana Beatko [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Malu/10bighug.gif[/IMG][/I][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][B][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][B][I]Zalecan lody na tego stresa - dobrze robią :loveu: [/I][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][B][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][B][I]A co do dzieci - powinnaś zacząć się przyzwyczajać, bo a nuż któreś z nich wybierze studia na jakiejś Sorbonie czy innym Oxfordzie?[/I][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][B][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][B][I]Mam nadzieję, że teraz będziesz częściej na DG???:multi: :multi: :multi: [/I][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][B][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][B][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][B][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][B][I]BTW -:angryy: Zjadło mi posta :angryy: [/I][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][B][I]Od wczoraj jakieś takie dziwne rzeczy się dzieją z DG:crazyeye: :angryy: [/I][/B][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215'][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][B][I]Witaj zestresowana Beatko [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Malu/10bighug.gif[/IMG][/I][/B][/SIZE][/FONT]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][B][I]Zalecan lody na tego stresa - dobrze robią :loveu: [/I][/B][/SIZE][/FONT][/quote]Narazie walczę ze stresem za pomocą odkurzacza i mopa, jak już opadnę z sił przerzucę się na lody :cool3:
[quote][B][I][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]A co do dzieci - powinnaś zacząć się przyzwyczajać, bo a nuż któreś z nich wybierze studia na jakiejś Sorbonie czy innym Oxfordzie?[/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote] Życzę im tego z całego serca, ale oooooooooooooo kiedy to będzie, szczególnie Gabiś - za kilkanaście lat :evil_lol: . Najgorsze jest to że nawet przez telefon sobie nie pogadamy, bo [B]UWAGA [/B][SIZE=3][COLOR=red]telefonia komórkowa za minutę rozmowyv liczy sobie 5 zł :angryy: :angryy: :angryy: . [/COLOR][/SIZE]
[quote][B][I][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Mam nadzieję, że teraz będziesz częściej na DG???:multi: :multi: :multi: [/SIZE][/FONT][/I][/B]
[/quote]:cool3: :cool3: :cool3: pewnikiem TAK.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']Narazie walczę ze stresem za pomocą odkurzacza i mopa, jak już opadnę z sił przerzucę się na lody :cool3:
Życzę im tego z całego serca, ale oooooooooooooo kiedy to będzie, szczególnie Gabiś - za kilkanaście lat :evil_lol: . Najgorsze jest to że nawet przez telefon sobie nie pogadamy, bo [B]UWAGA [/B][SIZE=3][COLOR=red]telefonia komórkowa za minutę rozmowyv liczy sobie 5 zł :angryy: :angryy: :angryy: . [/COLOR][/SIZE]
:cool3: :cool3: :cool3: pewnikiem TAK.[/quote]hmm no patrz - a ja w Erze płaciłam po 5,50 za 2 minuty rozmowy ;)


w taki gorąc latasz z mopem? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiek']hmm no patrz - a ja w Erze płaciłam po 5,50 za 2 minuty rozmowy ;)[/quote]Tak czy inaczej rozbój w biały dzień :mad: . Około 15 odbyliśmy ostatnią rozmowę tuż przed granicą :placz: i teraz tylko cała nadzieja w mądrości i operatywności mojego męża :loveu: .

[quote]w taki gorąc latasz z mopem? :diabloti:[/quote]No właśnie latałam jak jeszcze nie było piekarnika w chałupie. Teraz już jest Afryka więc siedzę sobie na kanapie chłodząc się wiatraczkiem i obżerając czereśniami. Pies wysikany, obiadu nie muszę robić, faaaaajnie !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']Tak czy inaczej rozbój w biały dzień :mad: . Około 15 odbyliśmy ostatnią rozmowę tuż przed granicą :placz: i teraz tylko cała nadzieja w mądrości i operatywności mojego męża :loveu: .

No właśnie latałam jak jeszcze nie było piekarnika w chałupie. Teraz już jest Afryka więc siedzę sobie na kanapie chłodząc się wiatraczkiem i obżerając czereśniami. Pies wysikany, obiadu nie muszę robić, faaaaajnie ![/quote]

a ja obżeram sie ogórcami małosolnymi :eating: :eating: :sabber: :sabber:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Ale ci fajnie z tym nie obiadem :cool3:ja gotuję pomidorówkę i zaeaz będe szaleć z kapustką na gołabki ...ryżyk już mam i mięsko pomieliłam:cool3:[/B][/I][/quote] Już teraz nie jestem wcale pewna czy mi fajnie :hmmmm:, w porównaniu z Twoimi gołąbkami....... uwielbiam gołąbki...... [quote name='aga1215']a ja obżeram sie ogórcami małosolnymi :eating: :eating: :sabber: :sabber:[/quote]nooo, tych też nie trzeba gotować :evil_lol: :cool3: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...