Jump to content
Dogomania

Zakocona galeria Poświaty


Poświata

Recommended Posts

Tak , [B]bigos[/B] już tu był z życzeniami i dostał BANA
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showth...=23013&page=10[/URL]

Widziałam tego MIKOŁAJA w Google'ach i zastanawiałam się czy go nie użyć do mojej przeróbki, ale się wystraszyłam!!!
Jestem sama w domu, mama pojechała mierzyć kościół zabytkowy pod Warszawę, wzięła na siebie winę za mnie i teraz ja mogę pisać:loveu:
Nie zdążyłam ostrzec wielu innych, aby nie spamowali:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gogunia']Tak , [B]bigos[/B] już tu był z życzeniami i dostał BANA
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showth...=23013&page=10[/URL]

[B]Widziałam tego MIKOŁAJA w Google'ach i zastanawiałam się czy go nie użyć do mojej przeróbki, ale się wystraszyłam!!![/B]
Jestem sama w domu, mama pojechała mierzyć kościół zabytkowy pod Warszawę, wzięła na siebie winę za mnie i teraz ja mogę pisać:loveu:
Nie zdążyłam ostrzec wielu innych, aby nie spamowali:shake:[/quote]Ten Mikołaj bardzo pasuje do klimatu i nastroju mikołajkowego jaki zapanował od rana na dogo :angryy: . Goguniu poczytaj sobie w wolnej chwili regulamin, żebyś w przyszłości nie walnęła jakiegoś babola, i nie martw się po burzy zawsze wychodzi słońce, bedzie dobrze, zobaczysz :glaszcze: .

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, już przeczytałam bardzo dokładnie, ale nie wiedziałam, że kartki to też spam, bo widziałam ich mnóstwo w galeriach np. zyczenia na święta, w wielu miejscach takie same, myslałam z mamą, że to taki zwyczaj na dogo, że się odwiedza przyjaciół i robi im miłe prezenty:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Podążyłam śladem goguni i zobaczyłam niezłego przystojniaczka w czerwonej czapce, fajny gość- jakie ma prezenty w swoim worze???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Czy jak teraz np. kliknęłabym na zdjęcie i przekopiowała to też będzie to spam, może pozmieniały się na dogo zwyczaje od ostatnich świąt, bo ja też przeglądałam różne galerie, pełne tych samych kartek z życzeniami!!!
[quote]
[LEFT]ps gdybym długo się nie odzywała to znaczy, że też wyleciałam ;-) :lol: .[/LEFT]
[/quote]
Coś długo Cię nie ma!!!
P.s.
Przepraszam za to bezpardonowe wtargnięcie do Twojej galerii, ale warto było:multi: :multi: :multi:
Takich pięknych zdjątek chyba nigdzie nie widziałam:loveu: :loveu: :loveu:
Oczywiście mówie o ostatnich, bo nie sposób przebić się przez taka ilość stron.
A to dla BARYSIA [B]<'>[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='@NUL@']
Takich pięknych zdjątek chyba nigdzie nie widziałam:loveu: :loveu: :loveu:
Oczywiście mówie o ostatnich, bo nie sposób przebić się przez taka ilość stron.
A to dla BARYSIA [B]<'>[/B][/quote]
Dzięki za miłe słowa, ale galeria pełna jest topiców z pięknymi zdjęciami :lol: . Wpadaj do nas częściej, choć u mnie wstawianie fot idzie falami, długo długo nie ma nic, a potem jednorazowo i dużo :oops: :lol: .[quote name='aga1215'][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20face/BE90B.gif[/IMG]Witaj Poświatowa :multi: :multi: :multi:
Wkleiłabyś jakąś Poświatkę może, co?????????????? :modla:[/quote][quote name='sylrwia']Właśnei brak ostatnio głównej bohaterki tego wątku:lol:[/quote]:oops: :oops: :oops: no niestety moje Panie, nie mam najnowszych Poświatkowych zdjęć, a resztę już widziałyście. W ciągu tygodnia, nie robimy jej fotek, bo nie ma na to czasu :shake: , a ostatnie weekendy mieliśmy albo pozajmowane i nie odbywaliśmy żadnych wycieczek, albo pogoda była do doopy :shake: . A w domu jej nie robię, bo ileż można focić psa leżcego na posłaniu :roll: . Poświata ma zakaz "poniewierania się'' po łóżkach i kanapach, więc nie ma słodkich zdjęć w rozbabranym łóżku :shake: . Jak czas przedświątecznej gorączki pozwoli, to natychmiast nadrobimy zaległości :oops: :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata'] Poświata ma zakaz "poniewierania się'' po łóżkach i kanapach, więc nie ma słodkich zdjęć w rozbabranym łóżku :shake: . .[/quote]
Hihihih, wzięłam do siebie :placz: :placz: :placz: i...................masz zupełną rację. U mnie się niestety wszyscy poniewierają i ciąle sprzątam, sprzątam, sprzatam i piorę pokrowce od foteli. Ale i tak wylądają jak przeżute.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina1']Hihihih, wzięłam do siebie :placz: :placz: :placz: i...................masz zupełną rację. U mnie się niestety wszyscy poniewierają i ciąle sprzątam, sprzątam, sprzatam i piorę pokrowce od foteli. Ale i tak wylądają jak przeżute.[/quote]
Miśka, ja pisałam ogólnie !!!
Generalnie zauważyłam, że to ja jestem jakaś :stupid: ten teges, wyrodna pańcia :diabloti: , i że tylko u mnie nie ma takich fotek :shake: . W naszym domu panują takie zasady i już, dzieciom też nie wszystko wolno :shake: , nic na to nie poradzę. No ale dlatego też nie ma wciąż nowych fotek Poświaty :niewiem:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']Miśka, ja pisałam ogólnie !!!
W naszym domu panują takie zasady i już, dzieciom też nie wszystko wolno .[/quote]
Ależ, w życiu nie obrażam sie, jak ktoś ma rację. Człowiek, to człowiek, a pies to pies. Mnie sie w domu trochę po........., rozpuściłam i teraz nie moę się spokojnie położyć. To są rzeczne, miłe psy, ale rozwalają się po kanapach i fotelach, a wcale im to nie jest do szczęścia potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina1']Ależ, w życiu nie obrażam sie, jak ktoś ma rację. Człowiek, to człowiek, a pies to pies. Mnie sie w domu trochę po........., rozpuściłam i teraz nie moę się spokojnie położyć. To są rzeczne, miłe psy, ale rozwalają się po kanapach i fotelach, a wcale im to nie jest do szczęścia potrzebne.[/quote]Ufff, to dobrze że się nie obraziłaś :multi: .
A z innej beczki, byłaś u siebie w łupiej alerii ;) :lol: ??
I powiedz mi co się robi z tą pokrzywką? Ona jest tylko ozdobna, czy do czegos się nadaje, np do jedzenia ? I czy jednoroczna czy wieloletnia? Bo ja po remoncie balkonu i doprowadzeniu go do jako takiego wyglądu, zamierzam uzielenić balkon wiosną. I najchętniej w coś ładnego, nie trującego i zjadliwego, ot tak żeby i królik i koty mogły sie popaść :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']I powiedz mi co się robi z tą pokrzywką? Ona jest tylko ozdobna, czy do czegos się nadaje,.[/quote]
Niestety,tylko ozdobna i nie mam pojecia, czy trująca, chyba nie. Sadzą ją w parkach, a i koty maja wyczucie i też nie wszystko zeżrą. To jest roslina wieloletnia, ale nie trzyma sie jej tzn. tej samej rosliny, bo już na drui rok niefajnie wyląda. Natomiast jest niezwykle łatwa do rozmnożenia. Wystarczy przechować po jednym kolorze w domu przez zimę i odłamywać ałązki,które zanurzone w wodzie,po paru dniach wypuszczaja korzonki i wtedy je się sadzi. Można je rozmnażać niezależnie od pory roku. Na balkonie wylądaja b. ładnie. A może dla Miluni i Dymcia troszkę kocimiętki ?W mojej alerii łupków są sliczne życzenia Mikołajkowe :loveu: :loveu: :loveu: . Bardzo dziękuję. Całe życie, teo dnia, dostawałam od za przeproszeniem męża , kalendarzyk :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']Ufff, to dobrze że się nie obraziłaś :multi: .
A z innej beczki, byłaś u siebie w łupiej alerii ;) :lol: ??
I powiedz mi co się robi z tą pokrzywką? Ona jest tylko ozdobna, czy do czegos się nadaje, np do jedzenia ? I czy jednoroczna czy wieloletnia? Bo ja po remoncie balkonu i doprowadzeniu go do jako takiego wyglądu, zamierzam uzielenić balkon wiosną. I najchętniej w coś ładnego, nie trującego i zjadliwego, ot tak żeby i królik i koty mogły sie popaść :evil_lol: .[/quote]
Proponuej zboża:evil_lol: Ładna zieleń i przycinac można, nowa partia szybko wyrasta;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Proponuej zboża:evil_lol: Ładna zieleń i przycinac można, nowa partia szybko wyrasta;)[/quote]Ty się nie śmiej, zboża albo tzw. kocia trawka będą napewno, bo to i królik i koty jadają, ale wolałabym też coś bardziej ozdobnego, a ta pokrzywka bardzo mi się spodobała :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina1']Niestety,tylko ozdobna i nie mam pojecia, czy trująca, chyba nie. Sadzą ją w parkach, a i koty maja wyczucie i też nie wszystko zeżrą. To jest roslina wieloletnia, ale nie trzyma sie jej tzn. tej samej rosliny, bo już na drui rok niefajnie wyląda. Natomiast jest niezwykle łatwa do rozmnożenia. Wystarczy przechować po jednym kolorze w domu przez zimę i odłamywać ałązki,które zanurzone w wodzie,po paru dniach wypuszczaja korzonki i wtedy je się sadzi. Można je rozmnażać niezależnie od pory roku. Na balkonie wylądaja b. ładnie. A może dla Miluni i Dymcia troszkę kocimiętki ?W mojej alerii łupków są sliczne życzenia Mikołajkowe :loveu: :loveu: :loveu: . Bardzo dziękuję. Całe życie, teo dnia, dostawałam od za przeproszeniem męża , kalendarzyk :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: .[/quote]
To ja poczekam aż u Ciebie wyrośnie, potem popodziwiam fotki, a potem zapisze się na odnóżki :evil_lol: .
Na wyczuciu kotów bym nie polegała, bo u mnie od czasu do czasu obgryzają dracenę, która JEST trująca, dostają łomot ;) , a za jakiś czas znowu, pańci na złość...
Moje koty kocimiętke mają w odwłokach, wogóle nie zwracają na nią uwagi, no chyba że jest zbunkrowana w futerku i udaje myszkę, albo piłeczkę ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']Ty się nie śmiej, zboża albo tzw. kocia trawka będą napewno, bo to i królik i koty jadają, ale wolałabym też coś bardziej ozdobnego, a ta pokrzywka bardzo mi się spodobała :lol: .[/quote]
Dla miastowców ziarna zbóż nazwano kocią trawką:) a to zwykły zdaje sie owies:lol: Ja Sąsiadowi hoduje zwykła najzwyklejszą pszenice i jest szczęśliwy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Fajna ta pokrzywka! Czy to roślinka jednoroczna?
pzdr.[/quote]Nie, jak napisała Sabina: [quote]To jest roslina wieloletnia, ale nie trzyma sie jej tzn. tej samej rosliny, bo już na drui rok niefajnie wyląda. Natomiast jest niezwykle łatwa do rozmnożenia. Wystarczy przechować po jednym kolorze w domu przez zimę i odłamywać ałązki,które zanurzone w wodzie,po paru dniach wypuszczaja korzonki i wtedy je się sadzi. Można je rozmnażać niezależnie od pory roku.[/quote]
i wynika z tego, że nie potrzeba mieć dużych umiejętności ogrodniczych żeby sobie z nią poradzić :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Dla miastowców ziarna zbóż nazwano kocią trawką:) a to zwykły zdaje sie owies:lol: Ja Sąsiadowi hoduje zwykła najzwyklejszą pszenice i jest szczęśliwy :)[/quote]
Ja do tej pory kupowałam gotową kociątrawkę, która generalnie wyglądala jak kępa wyrośniętej trawy, ale szybko się kończyła.
Mówisz pszenicę :hmmmm: i to to szybko wyrasta?, bo u mnie musiałabym taśmowo produkować, szczególnie dla królicy: jedno wyrośnięte gotowe do konsumpcji, drugie wykiełkowane, a trzecie do ziemi i tak w kółko :roll: :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Poświato wysłałam do Ciebie pw tylko proszę nie szalej ze zmianami aby można Was było odnaleźć w gąszczu innych galerii:eviltong:[/quote]PW odebrałam, dokładnie przeczytałam, zrobiłam tak jak napisałaś i ....... doopa, jest jak było :angryy: . Zresztą w ten sposób robiłam już wielokrotnie od pierwszych zmian na dogo i nic :niewiem:.
[quote name='Asiaczek']Podoba mi się ta roślinka. Może warto spróbowac...
A nasionka tak trudno dostać?
Pzdr.[/quote]Sabina napisała, że dłuuuuuuuuugo szukała nasionek, czyli nie jest to roślinka która leży na każdej półce :hmmmm:, ale jak ktos się bardzo uprze, to zawsze da radę :evil_lol: . A roślinka jest bardzo fajna, w różnych kolorach, można sobie w donicy wymieszać i cieszyć oko :cool3: .

[URL]http://www.galeria.tekpolska.pl/?l=en&search=%3DColeus+blumei&sHere=1&grp=kwiaty&start=0[/URL] TU jest masa zdjęć tej roślinki !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak!!!!!!!! To woóke świetna strona ! Niektóre pokrzywki piękne, ale zwróccie uwaę, że powycinane liście, o które mi chodziło, maja tylko Rococco. Inne zdobyć łatwiej. Nasionka są jak punkciki, jak mi tylko coś wyrośnie, to sadzonki masz Poświatko jak w banku. A potem juz kawałki możesz rozdawać i rozdawać. Asiaczku, to bardzo popularna u nas roślinka, ta o równych liściach. Kwiaty brzydkie i trzeba uszczykiwć,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...