Jump to content
Dogomania

KLASA BABY


caterina1

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karenina']Wiesz Elitesse, nasz ZG to moze i te mlodziez dopuscil do porownania o rase, tylko chyba wielu sedziow o tm nie wie ( mysmy juz dwa razy nie dostali rasy wyj sedziego cyt " W mlodziezy bob nie przyznaje :evilbat: "_
No ale .... im w oko z tym, bez laski :)

)[/quote]

niektorzy nie wiedza inni sobie z tym nie radza - juz wiele razy widzialam jak sedzia bral mlodziez do porownan o najlepszego psa/suke w rasie...a przeciez zasady oceniania nie sa wcale skomplikowane !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][quote name='AiMiN']Proponujemy POZNAŃ...[/quote]

tez powinnam byc

skoro jestesmy czlonkami ZK to powinnismy miec prawo "inicjatywy ustawodawczej" hihi ale nie wiem czy to bedzie mile widziane :)[/quote]

No, zawsze mozna sprobowac. To najparwdopodobniej spotkamy sie w poznaniu.. Do tego czasu wartoby opracowac jakis konspekt dla tego pisma...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AiMiN']Proponujemy POZNAŃ...[/quote]
no właśnie znam troche ZK w Poznaniu i chyba takie cos nie przejdzie tam :-? Choc mam nadzieje że grupka ludzi kiedys sie "wezmie" i zrobimy klubówke w Poznaniu, myslimy nad najbardziej nas interesujaca grupą V 8)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

Kochani po co te gdybania . Na ostatnim zjezdzie w maju tego roku jeden z postulatow oddzialu X byla klasa BABY ,ale nie zostalo to przeglosowane . Bardzo przeciwny byl p . Gajewski .Uazadnil , handel szczeniakami na wystawie . Niewazne , szczeniaki zarejestrowane pieniadze dla zwiazku . Przeciwni byli pTrebala Ostrowski , stwierdzili ,u takiego malego psa nic nie widac , na wystawach krajowych......A na wystawach klubowch widac BRAWO za zdrowy razsadek . Nie pomogly tlumacenia wnioskodawcy opotrzebie tej klasy dla wystawcow i o sensownosci glosowania Za .Czesc delegatow wstrzymala sie od glosu .Wniosk nie zostal przeglosowany . Sami wybraliscie takich ludzi ,oni WAS reprezentowali to teraz nie placzcie .Nastepne wybory za trzy lata ,przeglosujcie na walnym kl.baby przykazcie palcem delegatowi jak ma glosowac to moze bedziecie mieli jak Was Poslucha?..............Prosze spytac sie przewodniczacego jak glosowal ? .Wiecej bylo przeciw .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='AiMiN']Proponujemy POZNAŃ...[/quote]
no właśnie znam troche ZK w Poznaniu i chyba takie cos nie przejdzie tam :-? Choc mam nadzieje że grupka ludzi kiedys sie "wezmie" i zrobimy klubówke w Poznaniu, myslimy nad najbardziej nas interesujaca grupą V 8)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]

nie chodzilo o oddzial Poznan ale o miejsce spotkania w Poznaniu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szorka']Kochani po co te gdybania . Na ostatnim zjezdzie w maju tego roku jeden z postulatow oddzialu X byla klasa BABY ,ale nie zostalo to przeglosowane . Bardzo przeciwny byl p . Gajewski .Uazadnil , handel szczeniakami na wystawie . Niewazne , szczeniaki zarejestrowane pieniadze dla zwiazku . Przeciwni byli pTrebala Ostrowski , stwierdzili ,u takiego malego psa nic nie widac , na wystawach krajowych......A na wystawach klubowch widac BRAWO za zdrowy razsadek . Nie pomogly tlumacenia wnioskodawcy opotrzebie tej klasy dla wystawcow i o sensownosci glosowania Za .Czesc delegatow wstrzymala sie od glosu .Wniosk nie zostal przeglosowany . Sami wybraliscie takich ludzi ,oni WAS reprezentowali to teraz nie placzcie .Nastepne wybory za trzy lata ,przeglosujcie na walnym kl.baby przykazcie palcem delegatowi jak ma glosowac to moze bedziecie mieli jak Was Poslucha?..............Prosze spytac sie przewodniczacego jak glosowal ? .Wiecej bylo przeciw .[/quote]

to ciekawe jest..szoka ze nikt z szarych członków związku nie wiedzial ze takie cos wogóle będzie głosowane :( ale to dziwne bo w wielu krajach jest klasa baby na wsyztkich wystawach i jakos tam jest ta klasa potrzebna a u nas nie ? no szkoda że zwiazek zatrzymał sie w ewolucji iles lat temu i nie robi nic aby sie doskonalic :( mlodzi nie sa dopuszczani do glosu ich pomysly negowane...ale jeszcze kilka lat i wszytko zacznie sie zmieniac :)
ja jednak probowalabym cos dzialac z klasa baby....l

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][quote name='szorka']Kochani po co te gdybania . Na ostatnim zjezdzie w maju tego roku jeden z postulatow oddzialu X byla klasa BABY ,ale nie zostalo to przeglosowane . Bardzo przeciwny byl p . Gajewski .Uazadnil , handel szczeniakami na wystawie . Niewazne , szczeniaki zarejestrowane pieniadze dla zwiazku . Przeciwni byli pTrebala Ostrowski , stwierdzili ,u takiego malego psa nic nie widac , na wystawach krajowych......A na wystawach klubowch widac BRAWO za zdrowy razsadek . Nie pomogly tlumacenia wnioskodawcy opotrzebie tej klasy dla wystawcow i o sensownosci glosowania Za .Czesc delegatow wstrzymala sie od glosu .Wniosk nie zostal przeglosowany . Sami wybraliscie takich ludzi ,oni WAS reprezentowali to teraz nie placzcie .Nastepne wybory za trzy lata ,przeglosujcie na walnym kl.baby przykazcie palcem delegatowi jak ma glosowac to moze bedziecie mieli jak Was Poslucha?..............Prosze spytac sie przewodniczacego jak glosowal ? .Wiecej bylo przeciw .[/quote]

to ciekawe jest..szoka ze nikt z szarych członków związku nie wiedzial ze takie cos wogóle będzie głosowane :( ale to dziwne bo w wielu krajach jest klasa baby na wsyztkich wystawach i jakos tam jest ta klasa potrzebna a u nas nie ? no szkoda że zwiazek zatrzymał sie w ewolucji iles lat temu i nie robi nic aby sie doskonalic :( mlodzi nie sa dopuszczani do glosu ich pomysly negowane...ale jeszcze kilka lat i wszytko zacznie sie zmieniac :)
ja jednak probowalabym cos dzialac z klasa baby....l[/quote]


Ja juz pomine zdrowy rozsadek, ale gdzie ta wspaniala wiedza kynologiczna ktora winni sie z nami dzielic ci starsi i bardziej doswiadczeni? Ja po starszym charciku jak mial 11 tygodni widzialam co z niego bedzie, i na moje wyszlo, malego teraz wybralam jak mial 5 tygodni bo hodowca chciala miec juz ustalonych ludzi do psow i tez wyszlo ze wybralam najpiekniejszego psa z miotu.. To skoro ja widze a oni nie widza to moze okulary. :wink: .. Albo skrocenie kadencji ze wzgledu na posepujaca degradacje wiedzy kynologicznej...

:evilbat:

Elitesse, ja tez jestem za probami chociaz.. Moze chociaz jeden betonowy podklad uda sie wysadzic.. Albo choc naruszyc.. Moze pozniej latwiej sie go wyrwie... :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...