Jump to content
Dogomania

Halka nie żyje[']


Recommended Posts

[quote name='da-NUTKA']Już, niestety, wiem i bardzo mi przykro.
Jak już będziesz mogła i chciała, to napisz jak do tego doszło - wcześniej pisałaś, że jest lepiej.

Danka[/quote]
bo wygladało, że jest lepiej, Halka była energiczniejsza, żwawsza... nie mam pojęcia o weterynarii, ona po prostu wydawała się weselsza. I wydawało mi się, że skoro jest weselsza, to że lepiej się czuje. Widac wcale nie...

Link to comment
Share on other sites

Niestety tak często bywa przed śmiercią.Mój Bahus chciał nam za wszelką cenę udowodnić że może wstać choć z wyciem bólu upadał natychmiast spowrotem,myślę że one wiedzą iż staramy się je ocalić nieszczędząc sił i środków i dlatego chcą nam pokazać że jest lepiej nawet jak nie jest. Ona chciała byś ją pamiętała pogodną i wesołą i taką powinnaś ja zapamiętać.
Trzymaj się wszyscy jesteśmy z tobą.

Link to comment
Share on other sites

[I]Bellatriks, bardzo mi przykro :-(, szkoda niuni, trzymaj się cieplutko. Życie jest niekiedy bezlitosne. Będzie jej brakowało...:calus:

[/I]Jeden ze szczeniaków Jagódki Bas Baca też dostał choroby pokleszczowej, ledwo się wykaraskał. Ponoć już wszystko ok, ale jak widać - nigdy nic nie wiadomo. Do kitu ten polski odpowiednik Frontline'a, jak ktoś się pokusi, to ODRADZAM.
Tutami, troszke Cię podrażnię - takie mam mieszane uczucia do tych clumbów, a to dlatego, ze są takie dziwne, a ja do nowości odnoszę się sceptycznie niestety... Takie krótkie mają syrki, wyglądają jakby sobie je starły. Bez obrazy! Mam nadzieję, ze niedługo spotkamy się gdzieś na ringu i będę mogła zobaczyć to cudactwo na żywo, pomiętolić za miękkie futerko i spojrzeć mu w oczy, to się przekonam, hehe. Forgive me, że jestem taka na "nie", taką mam juz przekorną naturę :eggface: ciężko się z tym żyje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...