Jump to content
Dogomania

Luna z hodowli Klan Gaby


basia

Recommended Posts

  • 1 month later...

Basiu, nie będzie nas we Wrocławiu. Mam złe wspomnienia z tej wystawy i min. dlatego nie pojedziemy. Debiut Luny na wystawach będzie w Chorzowie 14 września. Zawsze to bliżej domu i pomoc będziemy mieli, bo nie wiem jak dam sobie radę z tymi dwoma urwisami :-? :) Mam straszna tremę, bo Luna nie chce chodzić na ringówce, tzn. chodzić to jeszcze chodzi ale biegać to już nie ma mowy. Ciągle skacze i chce złapać koniec mojej koszuli albo rękawa. Ona waży już 33kg!! Nie wiem co to będzie... :roll: :roll: :-?

Link to comment
Share on other sites

Basiu, to w pierwszej kolejności ja będę trzymała kciuki za Ciebie i psiuty :)

Masz jeszcze troszkę czasu, może Lunę "ujarzmisz" ... trening czyni mistrza :klacz:

Do Ustronia przyjeżdżam w celach szkoleniowo-naukowych, więc pieśko musi zostać w domu :(, ale mogę zabrać zdjęcia ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie wytrzymam i muszę się pochwalić :D

Wczoraj Luna przegoniła złodziei !!

Nie było nas w domu, ale sasiadka opowiedziała, że siedzieli przed TV i słyszeli ujadanie Luny. Szczekała i szczekała, aż w końcu wyszli przed dom zobaczyć co ona tak się denerwuje. I tu niespodzianka. Okazało się, że banda kilku chłopaków buszuje w ICH sadzie i w najlepsze kradnie jabłka! Złodzieje niestety uciekli, ale sąsiedzi dzisiaj cały dzień wychwalali Lunę. No i moja mama wreszcie w nią chyba uwierzyła.

Jestem z niej strasznie dumna :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...