Jump to content
Dogomania

Saga - ma super dom u Dzikus. Reszta malców też w domach.


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poczekamy aż będę znałą koszt transportu. Na razie najważniejsze - małe będą pod kontrola.
Zwroty za szczepienia skutecznie wybiłam Pani z głowy - nosz mówięWam tupet wielki. Nie dość że zajęłam się rozmnożonymi celowo psami to mam jeszcze płacić za ich szczepienia.

Ufffff

Dzięki dziewczyny za wsparcie i oferowaną pomoc. Szkoda było tych malców. Miejmy nadzieję, że znajdziemy domki. Dla wszystkich. Żeby nie dorastały w przytuliskowym kojcu, mimo wspaniałej opieki. Jednak to nie miejsce.

Link to comment
Share on other sites

W takim razie jak pojawią się bazarki, to w miarę mozliwości choć parę groszy dołożę...
Teraz koniecznie trzeba wyprawke dla suni skompletowaC :)

Mam tylko pytanie, tak przy okazji, czy zakup obroży lub szelek zostawić az piesek będzie u mnie i iść z nim ( na czas odbioru pieska pożyczyła bym smycz od suni rodziców), czy kupić juz ?

Link to comment
Share on other sites

Zupełny kanał: pani z Knurowa zrezygnowała właśnie z psa, po tym jak razem z Dzikusem ustałysmy spotkanie Dzikusa w celu sprawdzenia domu. Rzomawiała z nami cały czas 17-latka. Zażądałam stanowczo przy rozmowie rodziców. Nie było problemu do wczorajszego wieczora. Dzisiaj od rana już jest chyba:

[I]"Przykro mi ze tak wyszlo,ale musze zrezygnowac z tego pieska,poniewaz doszlismy do wniosku ze nie jestesmy gotowi i ze 6 letni chlopczyk moze zrobic cos pieskowi.Jeszcze raz przepraszam,czuje sie winna,ze bylysmy umowione.ale wole teraz zrezygnowc niz np. po roku.Pani z Knurowa przekaze zabawki,miski i jakies karmy,oraz obroze i smycz.moze sie przyda.bo nam niestety nie :("[/I]

To ten meil. I jak myślicie, co się stało.
Dzikus, miałaś nosa.

Czyli tylko 1 sunia ma DT u Dzikusa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Zupełny kanał: pani z Knurowa zrezygnowała właśnie z psa, po tym jak razem z Dzikusem ustałysmy spotkanie Dzikusa w celu sprawdzenia domu. Rzomawiała z nami cały czas 17-latka. Zażądałam stanowczo przy rozmowie rodziców. Nie było problemu do wczorajszego wieczora. Dzisiaj od rana już jest chyba:

[I]"Przykro mi ze tak wyszlo,ale musze zrezygnowac z tego pieska,poniewaz doszlismy do wniosku ze nie jestesmy gotowi i ze 6 letni chlopczyk moze zrobic cos pieskowi.Jeszcze raz przepraszam,czuje sie winna,ze bylysmy umowione.ale wole teraz zrezygnowc niz np. po roku.Pani z Knurowa przekaze zabawki,miski i jakies karmy,oraz obroze i smycz.moze sie przyda.bo nam niestety nie :("[/I]

To ten meil. I jak myślicie, co się stało.
Dzikus, miałaś nosa.

Czyli tylko 1 sunia ma DT u Dzikusa.[/quote]

Dziewczyna zabawiła się kosztem psa .. pewnie cały czas miała nadzieję, że go dostanie. Dopiero ta wizyta w terminie, kiedy będa rodzice ja przestraszyła. Ciekawe czy rodzice wogóle wiedzą o planach córki :shake:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie. Myślę, że jeśli nie pojedzie w poniedziałek, wtorek - to na bank mam dla niej transport w piątek.
Trzymajcie kciuki.

Czekam na wieści w sprawie psiaków. Poprosze Pawła o fotki, mam nadzieję, że aparat sprawny.:oops:

Link to comment
Share on other sites

Psiaki już są pod naszą opieką. Jutro powinnam mieć fotki. 3 sunie. Drobnokościste bardziej niż typowy onek. Ta brązowa sunia ponoć smieszna - taka nieco szorstka na pysiu.
Paweł ocenił, że kolosy nie będą.
Są zaszczepione i odrobaczone. Tyle, że trzeba im powtórzyć niebawem szczepienie.
Niestety Pani nie zaproponowała nawet grosza na utrzymanie psów - a chciała zwrot ode mnie za te szczepienia. Nosz tupet ludzi nie ma granić.
Dzisiaj był już telefon w sprawie jednej suni. Ale tylko telefon. Chyba chodziło o dużego psa. Są zadbane, zdrowe, poszczekują wesoło, chcą się bawić. Szkoda żeby dorastały w schronisku bez swego ludzia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...