Jump to content
Dogomania

Bono, DOG ARGENTYŃSKI pojechał do ds w Niemczech.


maciaszek

Recommended Posts

Wiesz co tak na prawde on miał tam solarke,fitnes trzy suki dziennie z cieczką tylko do jego dyspozycji no i kosmetyczke i fryzjerke też,ale w końcu mi powiedział,bo ja rozumiem po psiemu,kiedyś byłem psem, ze chce wyjechać na wieś i zostawić cały ten mętlik.:pMaciaszek a bo ja nerwus i furiat.:angryy::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 900
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='_Tosia_']ps. Maciaszek, wysłałam pieniążka z bazarku[/quote]Dziękuję :loveu:. Dotarły, razem z wpłatą od tekilli12 :). Zaraz zaktualizuję rozliczenie.
[B]
Mosii[/B], jak Bono wytrzymuje te mrozy? Wiem, że marznie, bo o tym pisałaś, ale może już się jakoś zahartował? przyzwyczaił? :-(
Możesz już powiedzieć o nim coś więcej? Coś, co mogłabym dopisać do ogłoszeń?

Link to comment
Share on other sites

No marznie niestety... ale nie jakos masakrycznie, mam niestety wrazenie, ze od zawsze mieszkał w budzie na zewnątrz, boi sie wejsc do mieszkania(był jaco, widział) łapy przykurczone, brzuch prawie na ziemi:roll:
dobry by był chyba dom z ogrodem.

Super łagodny do psów, bawi sie z rottweilerkami, glownie ma na mysli kopulacje jednak:diabloti:

dzwoniła pani z Poznania, przedstawiłam moje obiekcje co do towarzystwa yorka. Pani ma sie zastanowic.

Link to comment
Share on other sites

Miałem kubrak dziś dla niego wziąść ale od dzisiaj ma chłopak siedziec w domu,więc nie zabierałem.Zawiozłem mu siemie lniane mielone,biotyne,cynk,i olej z pestek winogron,a szampon ma kupić Mosii,nie wystarczyło mi czasu na zakup.Właśnie rozmawiałem z Mosii chłopak do domu wejść nie chce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mosii']wieje z domu jak oparzony, popracujemy na tym kilka dni[/quote]A ja właśnie chciałam zapytać czy mogłabyś z nim nad tym popracować :evil_lol:. Chyba Cię nie doceniam... ;)

P.S. Wpłynęło 31 zł od ab-agnieszki za obróżkę wystawioną na allegro. Dzięki :)!

Link to comment
Share on other sites

wcale nie idzie:angryy: Bono ani mysli wejsc do domu,
albo cierpi na klaustrofobie albo ktos skutecznie mu wybił z głowy wchodzenie do domu, obserwując jego nienaturalne zachowanie, mam pewnosc ze nigdy nie mieszkał w mieszkaniu, zawsze na dworze.

dlatego na razie szukamy domku tylko w domu z ogrodem.

kurcze szkoda, jacek dał mi pieniązki na szampon leczniczy, ale na razie stoimy w miejscu:roll:

Link to comment
Share on other sites

A to łajzus jeden biały :mad:! Kiedy on pojmie, że w domu nie jest tak źle? A wręcz przeciwnie, jest bardzo fajnie!
Bono, nie świruj! Utrudniasz nam znalezienie Ci domu!

Jak on chodził w Łodzi do weta? Przecież musiał chyba wejść do budynku jakiegoś...

P.S. Macie jakieś pomysły na szukanie Bono domu?
[COLOR=Red][B]Kto mógłby pomóc w ogłoszeniach internetowych?[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

wiecie co...mój pies chociaż mieszka w bloku i nigdy w życiu nie stała mu się zadna krzywda, też czasami boi się wchodzić do obcych pomieszczeń...np. za cholerę nie mozna go namówić zeby wszedł do sklepu mojego męża a ostatnio wzięliśmy go do domu który remontujemy a na dworze było bardzo zimno a my byliśmy juz po spacerze i wiedziałam ze jeszcze z godzinę na pewno tam będziemy...w każdym razie pies bał się wejść przez drzwi do środka i musiałam go wciągnąć :oops:
w środku zaczął panikować i z tego strachu rozjeżdżał się na płytkach..trwało to dłuższą chwilę ale jak wychodziliśmy to zachowywał się już normalnie.wydaje mi się ze on ma taki uraz do nieznanych pomieszczeń bo kojarzy sobie je z lecznicą(a był w wielu)
może bono tez tak ma...

i jeszcze offik:
[B][SIZE=7][COLOR=Blue]POTRZEBNY TRANSPORT ELBLĄG-KRAKÓW!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/1-6-m-czny-amstaf-odroczylam-mu-wyrok-128825/index2.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...