Jump to content
Dogomania

Optigen - Poznan 2005


lidush

Recommended Posts

[quote name='NNL-BC']
Agata i Gwarek, napiszcie prosze na energizerowa liste kto bylby zainteresowany? Moze tu gdzie chodzi o dobro rasy i zdrowie damy rade zapomniec o idiotycznych sporach?

Pozdrawiam
Ewa[/quote]

Ani Tomek ani Iwona teraz nie mają dostępu do netu. Prawdopodobnie pojadę do nich w czwartek to im przekażę info. A jak nie pojadę to zadzwonię do nich. Możesz określić czas na podjęcie decyzji? To mobilizuje ludzi :)

Link to comment
Share on other sites

Super newsy!!! Czyli mamy juz min 20 psow? Super!!!
Dobrowolnie zglaszam sie na wypelnianie zgloszen na stronie Optigenu dla wszystkich, na tym obiecanym laptopie :lol:
Odpowiedzi jeszcze nie dostalam, teraz jade na USG z Iris wiec prosze o kciuki :wink:
Po poludniu dam znac czy Optigen odpisal.
Gwarek: deadline bedzie ogloszone dzisiaj wieczorem, jezeli tylko Optigen odpisze.
Ciesze sie ze moze bedzie mozliwosc wspolpracy, to wyjdzie tylko na dobra dla tej wspanialej rasy!!! :lol:

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Na poznanskiej wystawie dyżur zawsze pełnił mój znajomy weterynarz. Mogę się zapytać czy będzie w tym roku i czy by się podjął pobierania psiakom krwi na wystawie. No i ile to będzie kosztowało ( i dlaczego tak drogo ;-) )-postaram sie wynegocjować zniżki. Co Wy na to ? Pytać się?
Iwona & Alderaan BC's
[url]www.alderaan-bordercollies.com[/url]
P.s.
Ja 1 pies i znajomy najprawdopodobniej 2 psy.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak napisalam na forum cattle, zglosila sie dziewczyna z collie forum < dla odmiany > ktora mowila, iz podjelaby sie pobierania krwi psom, twierdzac iz robila to juz podczas klubowki corgi.

Nie mowila nic na temat cen, ale wydaje mi sie ze trzeba byloby zakupic jedynie strzykawki i wszelkie inne przedmioty potrzebne do poboru (?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajrisz'][...] z kolei jezeli ojciec bedzie carrier, to polowa miotu wyjdzie carrier, a polowa normal.

[...][/quote]
To nie do końca tak. :wink: W takiej sytuacji [b]prawdopodobieństwo[/b], że szczenięta będą nosicielami wynosić będzie 50%.

Przy okazji, mogę się popytać, czy ktoś nie chciałby corgi przebadać. Chociaż mamy to szczęscie, że u nas większośc cardiganów( o ile nie wszystkie!) jest albo przebadana, albo wolna od PRA z rodowodu.

Link to comment
Share on other sites

[quote]W takiej sytuacji prawdopodobieństwo, że szczenięta będą nosicielami wynosić będzie 50%. [/quote]

Mozliwe, wlazlam na strone, obejrzalam tabelke, i rzucilam w wir pisania, wiec pewnie dlatego zadne "procentowanie" nie przyszlo mi do glowy.

Tylko, ze dziwne jest to, ze tabelka pokazuje w jednym przypadku 1/2 carriers, 1/2 normal, co wedlug mnie oznacza polowa miotu taka, i polowa miotu taka, gdyz w przypadku rodzicow Normal jest wpis - All Normal, jakby chcieli sie bawic w procentowanie to mogliby wpisac 100% Normal. A tak rozumiem, ze wszystkie szczeniaki z miotu sa wolne.

No.
:wink:

Link to comment
Share on other sites

No wiec tak: mamy zielone swiatlo :lol: od Optigenu na robienie clinic!
Mamy juz 20 chetnych wiec clinic i rabat tak czy siak dostaniemy, co do reszty chetnych to musimy ustalic do kiedy bedzie mozna sie zglosic (bo musimy odpowiednia ilosc woreczkow i prubowek przygotowac) ale mysle ze bedzie to tak tydzien przed Poznaniem.
Musimy wszystko uzgodnic z Lidush.

Bylam na USG, dzieki za kciuki, Iris jest w ciazy!!! :lol: :lol: :lol:
Tatus zostanie na dniach ujawniony :wink:

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...