Jump to content
Dogomania

Wystawa w Krakowie 06.2007


Madzika

Recommended Posts

[quote name='NNL-BC']
My w Krakowie bedziemy na wystawie a z tamtad jedziemy na stadion w poblizu na zawody frisbee, chetnie Cie zapoznam z BC i mozesz sie z nami zabrac na frisbee.

Pozdrawiam
Ewa[/quote]

No bardzo by było fajnie :) Chetnie skożystam z propozycji:) Rozumiem ze bedziecie w niedziele tak??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martita']
Daktyl, ale z Ciebie marek nocny:crazyeye:[/quote]


ano cóż jak sie ma na karku egzamin z anatomii to tak bywa ze przetrzymam sen a potem siedze do 4 albo 5 ;)

Pozdrawiam i do zobaczenia w niedziele :)

Ps. Jak jakis czubek bedzie chcial sie pobawic ze wszystkimi BC w okolicy to mozecie podejrzewac ze bede to ja :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daktyl']ano cóż jak sie ma na karku egzamin z anatomii to tak bywa ze przetrzymam sen a potem siedze do 4 albo 5 ;)[/quote]

no po czesci to znam, ale nie do 5 oj nieee.O ktorej w takim razie sie kladziesz spac i wstajesz?:cool3::cool3::cool3:

[B]Frenkino [/B]czy to ty bylas na cavikadzie w Chorzowie?Czy mi sie zdawalo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martita']no po czesci to znam, ale nie do 5 oj nieee.O ktorej w takim razie sie kladziesz spac i wstajesz?:cool3::cool3::cool3:

[B]Frenkino[/B][/quote]



Nie no zasnołem dzis okolo 4.30 a wstałem o 10 potem 2h spania w dzien i sam sie dziwie ze funkcjonuje :)

Ps. Znasz takie godziny spania czy egzamin z Anatomii??
Ps2.Nikt mnie tu nie zje za OffTopic??



Co by postów nie nabijac :D znów 2 a ja nie spie hehe:) Moja anatomia definitywnie ludzka i juz nie powiem co mi sie nia chce ;)
Pozdrowienia dla dogomaniamów Juz jutro sie widzimy w Krk

Link to comment
Share on other sites

Pozdrowienia dla wszystkich Dogomaniaków, którzy dzis byli ze swoimi psami w Krk :) Strasznie zaluje ze nie zabrałem aparatu bo zdjecia byłyby bajeczne poprostu:)
Musze sie wam przyznac ze coraz bardziej zako****e sie w tej rasie:loveu: Takie przemile psiaki, udało mi sie wpaść na chwile na frisbee i zobaczyc co potrafia :) W sumie fajna sprawa z tym frisbee.:razz: Wiele nie widzialem, bo przyszedlem późno i bylo tylko kilka piesków ale i tak bardzo mi sie pobało. No to teraz jeszcze wiecej bede sobie myslal czy dam rade dobrze sie borderem opiekowac :)

Pozdrowienia
Daniel

Link to comment
Share on other sites

Hmm nie wykluczone ze gdzies sie jeszcze wybiore :) w koncu teraz zaczynam pomalu wakacje :) (pomimo ze zaczynem je od miesiaca praktyk na laryngologii) A tak napewno to zalicze katowice i kraków za rok ;) A dlaczego pytasz jess

Ciekaw jestem ilu z was widzialem wczoraj na wystawie:)

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... Szczeze mówiac nie wiem... jakos nie jestem wilkim fanem chodzenie po "wybiegu" z psem... i raczej wolalbym bordera, żeby z nim po jakiejs łące albo parku śmigac. Chodz to 2 nie wyklucza pierwszego. Jednak zdecydowanie wolalbym jakis sport z nim uprawiac

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Hmmm... Szczeze mówiac nie wiem... jakos nie jestem wilkim fanem chodzenie po "wybiegu" z psem... i raczej wolalbym bordera, żeby z nim po jakiejs łące albo parku śmigac. Chodz to 2 nie wyklucza pierwszego. Jednak zdecydowanie wolalbym jakis sport z nim uprawiac[/QUOTE]

Jedno drugiemu nie przeszkadza, jak nasze psy pokazaly w Krakowie :diabloti:
Rumor Zw.Modziezy i startowal, Vinci 2dosk i startowal, Seven CACIB i Zw.Rasy i startowal ale najlepsza byla Alice - CACIB i 2 miejsce w SuperMini :lol: Ness, corka Alice, ktora wygrala Young Dogs tez jest juz od jakiegos czasu Ml.Ch.Pl. ;)
Fakt ze my lacielismy z wywieszonym jezorem na wystawe po 1 rundzie Minidistance a potem po absolutnym zwyciestwie na wystawie w super humorze z powrotem na frisbee :evil_lol:
Szkoda ze sie nie spotkalismy w koncu :roll: Moze nastepnym razem?

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Hmm a jak wasz piesek miał Zw.Młodzieży to was widzialem zreszta stałem obok jak pokazywałas psiaka i jescze pozniej kreciłem sie koło was :). Na Ks wieczysta tez was widzialem. No ładne te wasze psiaki :) Nastepnym razem jak gdzies was zobacze to napewno podejde :)

Pozdrawiam
Daniel

Link to comment
Share on other sites

Zw.Ml. wziely psy ode mnie, moje wziely CACIBy i Rase ;)
Szkoda ze nie podeszles...
Ale pewnie jeszcze sie zdazy okazja :cool3:

A teraz cos innego:
Dwa zdjęcia z wczorajszego treningu, więcej wkrótce ;)

[img]http://img99.imageshack.us/img99/9255/23955653yh9.jpg[/img]

[img]http://img442.imageshack.us/img442/1889/72202507me4.jpg[/img]

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...