Jump to content
Dogomania

Jogurt- Zmarszczuch


Jogurt

Recommended Posts

[quote name='Tengusia']gratulacje :multi::multi::multi:


a Jogurcik wyglada na fotkcha przepysznie :loveu::loveu::loveu:[/quote]

No pewnie ze pieknie, w koncu to Jogurcik :eviltong: :loveu:


[quote name='Tinka:)'][URL]http://images23.fotosik.pl/241/efa42aa79f2efbeamed.jpg[/URL] jaki zadowolony xDD
gratuluję IIBISa ; )[/quote]

Oj, fajnieby bylo gdyby to byl BIS :lol: to BOG na razie :lol::lol: Pierwszego zloma i wor karmy do domu przytachalismy :))

Dziekujemy za gratki :loveu: :lol:;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jogurt']
Oj, fajnieby bylo gdyby to byl BIS :lol: to BOG na razie :lol::lol: Pierwszego zloma i wor karmy do domu przytachalismy :))

Dziekujemy za gratki :loveu: :lol:;)[/quote]
to się pomyliłam :evil_lol:
a to co? [url]http://images32.fotosik.pl/310/cb93c385d1efa53fmed.jpg[/url] bo chyba nie BOG:evil_lol:

[quote name='Jogurt']A z tym pudlem, to jaja byly :shake: nie moglam go tam wsadzic bo za wysoko zeby wszedl sam, a chlopak wyzy 35 kilo, wiec podniesc go nie latwo :cool3: najpierw musialam wsadzic przod a potem dupsko podsadzic :p[/quote]
mój Grami waży AŻ 8kg:evil_lol: kiedyś widziałam jak jakiś facet na barana basseta niósł bo się czegoś wystraszył i iść nie chciał :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']to się pomyliłam :evil_lol:
a to co? [URL]http://images32.fotosik.pl/310/cb93c385d1efa53fmed.jpg[/URL] bo chyba nie BOG:evil_lol:

[COLOR=Green]Nie, to jest BIS juniorow :eviltong:[/COLOR]


mój Grami waży AŻ 8kg:evil_lol: kiedyś widziałam jak jakiś facet na barana basseta niósł bo się czegoś wystraszył i iść nie chciał :evil_lol:[/quote]

A to ten sie na wystawach boi kratek wszelakich, w sensie takich co mu sie pod lapami ruszaja :diabloti: I w Lesznie za kazdym razem jak chcialam przejsc z ringow na chodnik, to musialam na drugi koniec terenu wystawy popylac, bo jasnie pan nie chcial przejsc przez kratki, a z tymi betam nie dalo sie go podniesc :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jogurt']A to ten sie na wystawach boi kratek wszelakich, w sensie takich co mu sie pod lapami ruszaja :diabloti: I w Lesznie za kazdym razem jak chcialam przejsc z ringow na chodnik, to musialam na drugi koniec terenu wystawy popylac, bo jasnie pan nie chcial przejsc przez kratki, a z tymi betam nie dalo sie go podniesc :diabloti:[/quote]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
jak ja lubię mojego małego za dużego Gramcia:loveu::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://images23.fotosik.pl/241/efa42aa79f2efbeamed.jpg[/url] Jak pięknie się prezentuje. :loveu: Ten puchar został dla niego stworzony! :cool3:

Co Wy za karmę dostaliście? :crazyeye: [url]http://images34.fotosik.pl/312/b292c6f415ea4546.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Jogurt']A moj i tak do gigantow nie nalezy. Sa tez takie po 45 kg a i wiekszego tez znajdziesz jak sie postarasz :diabloti: :lol: [/quote]

owszem, mojego:diabloti: Madzia, ucacaj zmarszczucha od wujka Fania:loveu:( obecnie 45 kilowego:mad::angryy:...i na diecie :evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

No wrocilam :evil_lol: dzisiaj w nocy o 3 :diabloti: A Jogurt z tesknoty za nami schodl :shake: i sie teraz tuczyc bedziemy, bo nam cialka troche brakuje :shake: Zdjecia potem, bo musze zaleglosci na forum ponadrabiac ;) No i widze ze mnie z galerii na jakis koniec swiata przeniasli, juz widze jak ktos mnie spacjalnie bedzie w Bassetach szukal :roll: moze wrzuce troche zdjec niby jamniorki babci i tytul zmnienie to mnie spowrotem do galerii przeniosa :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

ja jak mnie przeniesli to napisalam do Vectry i juz na drugie dzien bylam w foto blogach spowrotem ...

ale zauwazylam dzial tak gdzie rozpisane sa rasy psow, jest osobny temat pod tytulem kundelki wiec nie zdziwilabym sie gdyby z czasem psiaki z FB trafiac zaczely wlasnie tam :roll:

ale to tylko takie moje gdybanie ;)

Link to comment
Share on other sites

No tak, tyle ze Vectra nie ma mozliwosci przesuniecia mnie, bo nie jest tu moderatorem, a Jefta napisala mi ze nie moze o tym zedecydowac, a admini uwazaja ze rodowodowe psy maja zostac w grupach :diabloti: ekstra :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']ja jak mnie przeniesli to napisalam do Vectry i juz na drugie dzien bylam w foto blogach spowrotem ...[/quote]


Przyznaje, ze nie sprawdzilam czy pies/psy Tengusi sa rodowodowe. Zasugerowalam sie jej wypowiedzia ze przeniesienie jest mozliwe wiec napisalam do Vectry. Otrzymalam odpowiedz ze nie moze mnie przeniesc, bo nie jest modem w gr. VI
I nie mam do Ciebie Jefta pretensji ze mnie nie przeniesiesz, skoro nie mozesz tego zrobic ;) Delikatnie mowiac irytuje mnie pomysl adminow na rozdzielenie galerii na rasy :angryy: zwlaszcza kiedy udzielajacych sie basseciazy jest tylko dwojka.

Link to comment
Share on other sites

:oops2:

a to ja przepraszam za wprowadzenie w blad :oops: moje psiska nie sa rodowodowe wiec pewnie dlatego bez problemu przesuneli mi topic spowrotem do FB.

ale to ze Vectra nie moze tego zrobic bo to nie jej "grupa" to nie wiedzialam :oops:



sorki :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...