Jump to content
Dogomania

Samoyedki - moje dwa uśmiechnięte szczęścia :)


jbk

Recommended Posts

  • Replies 7.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='deer_1987'][URL]http://images28.fotosik.pl/320/b7507ecd33cd60e5.jpg[/URL]
Fajnie zlapany moment :D[/quote]

No tak wyszło niechcący :)

[quote name='jamnicze']jakie inteligentne bestie macie :lol:
[URL]http://images47.fotosik.pl/56/55a98cf86365f44a.jpg[/URL]

tylko uważajcie aby Wam same nie odjechały :evil_lol:;)[/quote]

Na szczęście Fialusia nie dostanie stopą do pedału gazu :)

[quote name='SZPiLKA23'][URL]http://images28.fotosik.pl/320/b7507ecd33cd60e5.jpg[/URL]

:D:D:D:D:D:D[/quote]

:loveu:

[quote name='Kinia'][URL]http://images31.fotosik.pl/451/9e5d2aa9edc82f36.jpg[/URL]
To świetne![/quote]

Dzięki :))

[quote name='evaxon'][URL]http://images33.fotosik.pl/455/4ab1d5a38eae735a.jpg[/URL]
a ten nic tylko ruch..a:splat:[/quote]

No cóż, facet, jedno mu w głowie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asko73'][I]Cześc! Ja też mam smojeda nie mam rodowodu ale tak mnie ta rasa zauroczyła, że nie miało to znaczenia. [/I][/quote]


Wiesz, szkoda, ze skoro ta rasa Cię zauroczyła to nie kupiłaś rasowego psa...:shake:

wspieranie pseudo hodowli naprawdę niszczy rasę, nie można zrobić jej większej krzywdy.:mad:

Więc jeżeli następnego samojeda - to niech to już będzie prawdziwy samojed= z rodowodem;)

hejooo jbk :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patisa']Wiesz, szkoda, ze skoro ta rasa Cię zauroczyła to nie kupiłaś rasowego psa...:shake:

wspieranie pseudo hodowli naprawdę niszczy rasę, nie można zrobić jej większej krzywdy.:mad:

Więc jeżeli następnego samojeda - to niech to już będzie prawdziwy samojed= z rodowodem;)

hejooo jbk :cool3:[/quote]


Wiesz szkoda, że masz takie snobistyczne podejście... Bo ja kocham swojego pieska nie ze względu na rodowód... :angryy:Czy Ty jesteś też masz rodowód pochodzisz z jakiejś królewskiej rodziny? :icon_roc:Rodowody są drogie... dla mnie troszkę przesadzona cena. Drugiego pieska kupię w Czechach (będzie z rodowodem) cena porównywalna do tego bez rodowodu w Polsce:lol: A rodowód będzie tylko dlatego, że chcę miec pewnośc, że piesek jest zdrowy (choc to nie daje gwarancji). Nie mam czasu na wystawy podoba mi się ta rasa ze względu na łagodnośc i piękno jakie sobą reprezentuje... ale nie umniejsza to piękna innych ras i kundelków:) Zobacz fotki Nika...
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]
a co przejadła się paczkami ??



cześć sobotnio śnieżnie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No cosik tam sie działo:roll:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]

Witam pryz kawuni:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asko73'] Drugiego pieska kupię w Czechach (będzie z rodowodem) cena porównywalna do tego bez rodowodu w Polsce:lol:[/quote]


Doprawdy? A daj mi link do tej hodowli, bo to nadzwyczajny wręcz fenomen...:cool3:

Ale zaprzeczasz sama sobie... raz piszesz, ze rodowód jest niepotrzebny, a potem, ze chcesz psa z rodowodem... to o co Ci chodzi?

Słuchaj, rozmowy na temat tego jak tragiczne w skutkach jest wspieranie pseudo hodowli toczyły się i nadal toczą w odpowiednich wątkach. Właściwie, jeżeli tego nie rozumiesz, wystarczy tam zajrzeć i poczytać dlaczego RASOWY=RODOWODOWY.

Ja nie chcę zaśmiecać galerii jbk, jak masz jeszcze jakieś "ale" to wal na pw.

P.S. Dlaczego zawsze ta sama śpiewka?
Ja ludziom próbuję tłumaczyć, że pseudo hodowcy to najwięksi zwyrodnialcy ówczesnego świata i że każde kupno psa z pseudo hodowli to nakręcanie biznesu tych psycholi, a ludzie mi na to, że kundelków nie kocham...:mdleje::grab:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patisa']Doprawdy? A daj mi link do tej hodowli, bo to nadzwyczajny wręcz fenomen...:cool3:

Ale zaprzeczasz sama sobie... raz piszesz, ze rodowód jest niepotrzebny, a potem, ze chcesz psa z rodowodem... to o co Ci chodzi?

Słuchaj, rozmowy na temat tego jak tragiczne w skutkach jest wspieranie pseudo hodowli toczyły się i nadal toczą w odpowiednich wątkach. Właściwie, jeżeli tego nie rozumiesz, wystarczy tam zajrzeć i poczytać dlaczego RASOWY=RODOWODOWY.

Ja nie chcę zaśmiecać galerii jbk, jak masz jeszcze jakieś "ale" to wal na pw.

P.S. Dlaczego zawsze ta sama śpiewka?
Ja ludziom próbuję tłumaczyć, że pseudo hodowcy to najwięksi zwyrodnialcy ówczesnego świata i że każde kupno psa z pseudo hodowli to nakręcanie biznesu tych psycholi, a ludzie mi na to, że kundelków nie kocham...:mdleje::grab:[/quote]
Ty też masz rodowód? Pytam po raz drugi? Bo jak nie wywodzisz się z czystej rasy... Kto Ci kupił pieska? Zarabiasz na to? Wątpię:shake: Wiesz jak nie masz szlachetnego urodzenia to nie ma co z Tobą GADAĆ. Czytaj między między wierszami napisałam, że nie do końca rodwód gwarantuje mi zdrowie pieska. I nie zaprzeczam sobie... Jestem zadowolona z Nika ale Ty masz problem nie ja:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asko73']Ty też masz rodowód? Pytam po raz drugi? Bo jak nie wywodzisz się z czystej rasy... Kto Ci kupił pieska? Zarabiasz na to? Wątpię:shake: Wiesz jak nie masz szlachetnego urodzenia to nie ma co z Tobą GADAĆ. Czytaj między między wierszami napisałam, że nie do końca rodwód gwarantuje mi zdrowie pieska. I nie zaprzeczam sobie... Jestem zadowolona z Nika ale Ty masz problem nie ja:lol:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]a ja bardzo proszę dziewczyny o niezaśmiecanie blogaska ...

Temat R=R jest na dogo ....zapraszam [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...