Jump to content
Dogomania

Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .


Rybc!a

Recommended Posts

[quote name='Rodzice Maciusia :)']
szczerze - to był w ogóle poroniony pomysł.[/quote]

sam w sobie niezły, ale niedopracowany
trzeba było od razu najpierw do G dzwonić ;)

Lola, Twój wątek [B]przekroczył już 100 stron [/B]
najwyższy czas do domu :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mru']no jak na mój gust to ona jest mala :roll:

przecież nie mogą wszystkie psy być Orzeszkami (swoją drogą taki Orzeszek też domku nie ma... czego ci ludzie chcą? :razz:)[/quote]

dziwne nie? babka powiedziala ze wszystko pasuje, ale Lolcia jest za duza, bo na zdjeciach wyglada taka mikroskopijna. A Orzeszek 3kg i 2kg Lisek tez niedowidza tez maja wyroznione allegra, sa malenkie jak mowisz i co? i nic..

Link to comment
Share on other sites

no może ta pani chciała [U]suczkę[/U]? No, wątek się rozrósł...
A Lolka czeka... Wczoraj zaryzykowałąm i dałam jej zsiadłe mleko, bo moje mleczko do kawki mi się zsiadło :( no i dla piesków. Ucztowały wszystkie, a Lolce aż się uszy trzęsły. Po prostu psi szał!!!

Bałam się , że będzie miała biegunkę, ale wyszłam z założenia, że trzeba ja przygotowywać do różnych potraw, więc dostała też trochę zupy, której odmówił małżyca (niewdzięcznik jeden) Cóż, nie powiem, że była niechętna ...

Charly, widzę, że równiótko o północy się wstrzeliłaś z postem :)

Nie wychodzi któraś z Was za mąż? :) Bo mam do wystawienia na bazarku moje buty ślubne, które miałam na sobie 2 razy, a do tej pory przeleżały w szafie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']
Nie wychodzi któraś z Was za mąż? :) Bo mam do wystawienia na bazarku moje buty ślubne, które miałam na sobie 2 razy, a do tej pory przeleżały w szafie.[/quote]

a broń Boże :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Mru, jak to Broń boże :evil_lol: to piękny stan :loveu:

Angie, w sumie na obecne potrzeby Loli mamy, tzn na zabieg i transport. Ale po tym będziemy na zero, więc przydałaby się jeszcze ta 100...:oops: Jeśli zostanie, a Lola będzie wyadoptowana to sama zdecydujesz na jakiego psa to przelać.

Jeśli masz życzenie może być i 100 + 15, na to ogłoszenie. Spodziewamy się, że może być potrzeba jakichś kropelek pooperacyjnych i może wizyty pooperacyjnej. Na to możemy potrzebować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']no może ta pani chciała [U]suczkę[/U]? No, wątek się rozrósł...
A Lolka czeka... Wczoraj zaryzykowałąm i dałam jej zsiadłe mleko, bo moje mleczko do kawki mi się zsiadło :( no i dla piesków. Ucztowały wszystkie, a Lolce aż się uszy trzęsły. Po prostu psi szał!!!

Bałam się , że będzie miała biegunkę, ale wyszłam z założenia, że trzeba ja przygotowywać do różnych potraw, więc dostała też trochę zupy, której odmówił małżyca (niewdzięcznik jeden) Cóż, nie powiem, że była niechętna ...

Charly, widzę, że równiótko o północy się wstrzeliłaś z postem :)

Nie wychodzi któraś z Was za mąż? :) Bo mam do wystawienia na bazarku moje buty ślubne, które miałam na sobie 2 razy, a do tej pory przeleżały w szafie.[/quote]

Wow, rzeczywiscie. moze to oznacza szczescie dla Lolci i nowy domek:)

Wyczytalam tu i ówdzie ze niedobrze jest dawac psiakowi mleko, zsiadlego tez nie...może wywolac wlasnie niestrawnosci, nawet jesli nie biegunke, to wzdecia, bóle brzuszka i alergie. Może- nie musi, ale nie trzeba jej do tej potrawy przyzwyczajac, bo raczej psom mleka nikt nie daje. Mleczko ni jest jej w niczym potrzebne, a moze zaszkodzic..

Link to comment
Share on other sites

Ok, Lolci nie będę dawać mleczka, ale moim, nie odmówię :eviltong: dawałam im zawsze i dawać będę, bo one to uwielbiają. Nigdy nie mają żadnych objawów braku zdrowia, oprócz pełnego zadowolwenia na pyskach i dziwnych pląsów wokół mnie...:-o

Moje nazwisko zaraz wyślę Ci na pw :) CHOĆ NIE WIEM czy podawać prawdziwe ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']Angie, uważasz że lepiej np. panieńskie? Ja już niby podałam Charly, ale zawsze mogę zmienić. Może faktycznie lepiej inne, przecież dla niegfo nie ma to znaczenia :)[/quote]


chodzilo mi o nazwisko do podania dla lekarza - jak cos sie zmieni i odwolacie u niego wizyte to zawsze mozesz nastepnym razem powiedziec ze piesek ten sam ale byl u kogos innego :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']Angie, uważasz że lepiej np. panieńskie? Ja już niby podałam Charly, ale zawsze mogę zmienić. Może faktycznie lepiej inne, przecież dla niegfo nie ma to znaczenia :)[/quote]

:evil_lol::evil_lol: ale sie porobiło hehe. tearz ma przerwe chyba bo nie odbiera. Moge ci dac jakies bardzo szlachetne nazwisko zachodnie np. Anita von den Nederlanden:evil_lol::evil_lol:

ps. to ja juz sama nie wiem z tym mlekiem. tak czytalam, tak maja moje psy, ale skoro Twoje to trawia. Tylko po prostu staram sie troche patrzec jak to w naturze wyglada. zwierzeta (oprocz ludzi) nie pija mleka innych zwierzat (chyba ze jakies osierocone w zoo, albo na dogo:evil_lol:), a juz na pewno nie dorosle osobniki. Mysle ze natura tak to sobie wymyslila. Ale i tak wsjo jest poprzestawiane, w naturze taka lolcia to by juz dawno kwiatki wachala od spodu, ze tak powiem niedelikatnie;)

Edit: skoro lubi i jej nie szkodzi to jej dawaj. Bo bedzie jej smutno, ze inne maja, a ona nie:)

Link to comment
Share on other sites

he he, podoba mi się to nazwisko Charly, ale na przykład Hayworth to moje ulubione, też by mogło byc, lekarz padłby chyba z wrażenia i zadzwonił po czubków, żeby mnie od razu odstawili :)

Ja po prostu daję moim psom to co lubią. Mleko UWIELBIAJĄ, naprawdę. Tak samo kości kurczęce, też są niewskazane, ale czy mam im odmówić, skoro całe życie im dawałam, a one reagują szałem na to, którego nigdy nie ma na suche jedzenie czy nawet gotowane warzywka+mięsko+kasza...?

Link to comment
Share on other sites

wiesz co- moi rodzice naszej dalmatce tez kurczakowe kosci dawaja, gotowane, z gryla:cool1:. Ale tez czytalam ze to nie jest bezpieczne. Jednak dalmatka zyje juz lat 11 i wsje psy na wsi tez dostawaja takie kosci, bo widze co jedzą i zyją...ale one rzeczywiscie sie rozdwajają. Najbezpieczniejsze są surowe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...