Jump to content
Dogomania

7 tygodniowy Borys już w nowym domku!


anouk92

Recommended Posts

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwoniłam do swojego weta i powiedział że po odrobaczeniu to normalne że organizm sam wydala robale. Trzeba go jeszcze jutro raz odrobaczyć - koniecznie na pusty żołądek i nie może nic jeść przez ok. 3 godziny.
Wet powiedział że jeśli psiak ma apetyt i nie widać żeby mu coś dolegało to nie należy się przejmować. Robale muszą wyjść.

Dzwoniły 2 konkretne osoby ale obie mogą adoptować psiaka dopiero po 20 lipca:shake: - zobaczymy czy nadal będą zainteresowane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marzena&Gusti']On baaaardzo chce jeść.Rzuca się na miske. Mam problemy z netem-nie mogłam się połączyć przez 30 min. Borys jest tak wygłodniały,że nauczył się otwierac lodówkę-szok... Je dużo...[/quote]

To przez robale - musi się podzielić tym co zje z resztą kolegów:evil_lol:.
Po ostatnim odrobaczeniu nie powinno być już problemów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zmysł']Dobrze, że jest jakieś zainteresowanie. Może coś z tego wyjdzie[/quote]

Zawsze maluchy mają większe szanse, niż dorosłe psy. Ale są wyjątki - chociażby 3 maluchy (wiesz, o jakich psiakach mówię), u których od miesięcy zupełnie nic się nie dzieje. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...