Jump to content
Dogomania

Stefan Sinko (SLO)


arima

Recommended Posts

[quote name='=VioaoiV=']A panowie:



Stefan Sinko (SLO) - lhasa apso

??[/QUOTE]
Stefan Sinko sędziował nas na międzynarodówce w Sopocie. Niesamowicie fajny i sympatyczny sędzia. Nawet na mojej stronie w dziale wystawy Arimy jest jego zdjęcie u góry:loveu: Myśle, że nie ma choopla na punkcie jednej wybranej rzeczy, raczej sumuje całokształt. Alma pierwszy raz na ringu tak bardzo nie chciała zębów pokazać ( ma czasem takie odbicia) myślałam ,że zlecimy z ringu, bo wysuneła sie z ringówki i chciała uciec:lol: Ale pan Sinko spokojnie to przeczekał i w dodatku wygraliśmy rase i dostaliśmy pierwszego Caciba:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam z wystawy i dzielę się wrażeniami- może komuś się przyda ;)

Pan Jaroslav Matyas sprawia wrażenie złego i nikczemnego :cool3: ale jest w porządku ;) Super mówi po polsku ;)

[B]Pan Stefan Sinko- nas posędziował baaardzo szybko. Nie biegałam u niego "od i do", kazał nam przebiec normalnie kółko i powiedział "ok, it is finish" :roll: A naszej konkurentce kazał biegać od i do, owszem. :roll:[/B]

Pan Laurent Pichard- no chyba najsympatyczniejszy sędzia jakiego spotkałam, obok pani Zakrzewskiej :razz: Strasznie sympatyczny, sędziuje długo i dokładnie, zwraca uwagę na ruch, sędziując cały czas się uśmiecha, stawiając na lokatach się uśmiecha.. Naprawdę bardzo, bardzo fajny- bardzo chętnie chciałabym do niego jeszcze kiedyś pojechać :) Poza tym super mówi po angielsku, ale można się z nim dogadać bez problemu nawet nie znając tego języka, bo wszystko "obrazowo" pokazuje :cool3: No i dostałam u niego w opisie "dobrze prezentowany" więc już w ogóle go uwielbiam ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

dla mnie jego sędziowanie w IX to rozczarowanie ... duże rozczarowanie ...
szybkość z jaką oceniał była kosmiczna a niektore oceny mocno mocno zaskakujące
jechalam do uznanego sędziego, a wrażenie jakie odniosłam to takie, że sędzia oceniał psy jakby pracował na akord
nie okazywał emocji, brak było kontaktu ze zwierzęciem - szybko i przedmiotowo

Link to comment
Share on other sites

p. Sinko mógł się bardziej przyłożyć do oceniania. Jego kontakt z psem kończył się na sprawdzeniu zgryzu. Nasza prezentacja wyglądała tak,że tylko staliśmy i pokazywaliśmy mu psy, przebiegliśmy się trochę i to wszystko. Czy jest sypmatyczny to nie wiem, bo za dużego kontaktu z nim nie miałam, a poza tym skupiałam się na czym innym. Opis mojej suki jest prawidłowy, nie ma w nim wymyślonych rzeczy tak jak w ostatnim, który dostałyśmy.

Link to comment
Share on other sites

Czy czasem ten Pan nie sędziował III grupy w Łodzi w 2006 roq?
Wspominam go - jeśli to on - dość niemile, wtedy nie umiał się dogadać ani po niemiecq ani po angielsq.
Sędziowanie mierne i głupie uwagi pod adresem psów.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Pierwszy i ostatni raz u tego pana. Ocenianie niczym ekspres: byle szybko i byle jak :mad:.
Ocenienie dwóch psów i porównanie ich zajęło mu dosłownie 5 minut. Sprawdził tylko zgryz, jądra i kółeczko. Na prezentacje nie patrzył wcale. Wygrał pies który fikał niczym kozioł :shake:.
I szybko uciekać z ringu bo mu się śpieszy :shake:.

Link to comment
Share on other sites

tak czytam i czytam i oczom nie wierze :crazyeye:

moją grzywke oceniał dwa razy i zarówno za pierwszym jak i drugim razem robił to bez pośpiechu, starannie i bez 'kamiennej twarzy'

kazał nam dużo biegać w klasie, a na porównaniu to aż zadyszki dostałam

moim zdaniem dużą uwaga zwraca na charakter psa - preferuje 'psa showmena' poza tym wyzej wspomniany ruch i handling

w grzywkach za kazdym razem posędziował bardzo dobrze

ja na pewno jak bede miala okazje to pojadę do tego sędziego z przyjemnością :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...