Jump to content
Dogomania

Krajowa wystawa pasterskich - Wroclaw 07.06.2008


Gia

Recommended Posts

Czambor to piękny, bardzo wysoki pies :) Wczoraj na wystawie we Wrocławiu mieliśmy się okazję poznać. Ma tak nieprawdopodobne futro i jest do tego tak duży jak na 8 miesięczne szczenię, że nie mogłam się na niego napatrzeć ;) Bardzo przypadli sobie do gustu z Kalinką i mam nadzieję, że tak zostanie ;)

Gratuluję wspaniałego opisu z wystawy i do zobaczenia w lipcu w Będzinie ;)

Link to comment
Share on other sites

Zobaczysz, że tak pozostanie.
On wcale nie chciał ze mną jechać do domu, a sama widziałaś jakie było słotkie pozegnanie. W Będzinie 27-07 zobaczymy się z pewnością.
Ja wszystkim opowiadam o Kalince jak jest pięknie ułożona i jak się w sobie zakochali. Jak wszystko będzie dobrze to myślę, ze doczekamy się słicznego potomstwa . Dziękuje za komplementy w stosunku do Czambora, ale Kalinka też jest śliczna i ma wspaniały charakter. Pozdrawiam i postaram sie jak najszybciej wysłać zdjęcia. Moje namiary [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uuuu.... zapomniałam tu zajrzeć ;)

Grzesiu, dla mnie Kalinka jest najwspanialsza, najpiękniejsza i w ogóle naj w każdym calu ;) (zresztą jak chyba dla każdego jego własny pies :diabloti:)
Ale nie sądziłam, że wilczak może być taką oazą spokoju i że może mieć aż takie futro!!! :evil_lol:
Póki co wybieramy się na wystawę do Warszawy, termin przedłużono, więc zdążyłam w terminie nas zgłosić i dokonać wpłaty :) a 2 tygodnie później już Będzin :)

My sobie ćwiczymy posłuszeństwo. K-lee pięknie przychodzi na komendę do mnie (i oczywiście na smaka :cool1:) Jeszcze lepiej chodzi przy nodze na smyczy i bez niej :) W ogóle ostatnio jest tak grzeczna, w domu nic tylko śpi, a na spacerach pięknie pracuje. Ciekawe czy zauważycie efekty :)

Link to comment
Share on other sites

Ja się wkońcu też muszę zapisać do tego Będzina. Wkońcu mam pod nosem. Gwarantuje Ci, ze efekty bedzie widać zwłaszcza jak ja jej tyle czasu nie będe widział. Jak chcesz to mozesz sobie zdjęcia pooglądać z Krakowa w galerii na onet pies.

[FONT='Calibri','sans-serif'][URL]http://pies.onet.pl/1,1,2gth5,jkik2,0,profil_foto_album.html[/URL][/FONT]

[FONT='Calibri','sans-serif']Pozdrawiam i do zobaczenia w Będzinie. :)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...