Jump to content
Dogomania

Zuzia/Kora ON,był strach-jest zbyt wielka chec obrony-DŁUG W HOTELU błagamy o pomoc


agamika

Recommended Posts

:cool1: potrzebuje kogoś do wizyty przedadopcyjnej, w ... Bytomiu dla KORY !

a tak wogóle to jestem w pracy i wkradłam sie na dogo, ale tylko po to zeby powiedziec, ze ,,,Panstwo sa na ten moment zdecydowani na moje słoneczko najukochansze :loveu:

mocno mocno trzymac kciuki proszę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamika']:cool1: potrzebuje kogoś do wizyty przedadopcyjnej, w ... Bytomiu dla KORY !

a tak wogóle to jestem w pracy i wkradłam sie na dogo, ale tylko po to zeby powiedziec, ze ,,,Panstwo sa na ten moment zdecydowani na moje słoneczko najukochansze :loveu:

mocno mocno trzymac kciuki proszę[/quote]

Ojej oby się udało!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamika']
a tak wogóle to jestem w pracy i wkradłam sie na dogo, ale tylko po to zeby powiedziec, ze ,,,Panstwo sa na ten moment zdecydowani na moje słoneczko najukochansze :loveu:

mocno mocno trzymac kciuki proszę[/quote]
Agnieszko, trzymam kciuki za Zuzę vel Korę. :loveu::loveu::loveu::multi:
Nie wiem, co robić...co z wpłatą na Zuzię... ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

jestem , uff , trafi mnie w końcu z tym dogo :/nie dość ze mi wywala z subskrypcji wątki, to co jakiś czas mam problemy z logowaniem :roll:


tak jak napisała Amiga :( z domku nici tym razem , przepraszam ze nie pisałam wcześniej, ale nie pokazywało mi ze ktoś coś tu pisze :oops:

poodnawiałam korze kilka ogłoszeń za to

Marzennko, jutro podeśle Ci nr konta na pw :)

Ja mam u sibie juz 70 zł na KOre od Mal. z forum owczarka

Link to comment
Share on other sites

[B]Agamika[/B] upoważniła mnie do napisania o domku dla Kory. [B]Agamice[/B] dogo świruje i nie może się zalogować w dogo.
Otóż z domu dla Kory nici.
To są słowa [B]Agamiki :[/B]
"z domu niestety nici, Osoba do wizyty juz była , (o czym panstwo wiedzieli ) ale nie wytrzymali czekania na wizyte ogólnie i wzieli psa ze "swojego "schroniska"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamika']:loveu:
mar.gajko tylko nic Panu Tomkowi nie mów bo mi za SPA dla Kory karze jeszcze płacić :scared:[/quote]

Wiesz, to SPA, to w rowie melioracyjnym uprawia.
Ta Kora. Uwielbia tak sobei leźć przez tę wodę.
A potem się otrzepuje:p i obie mamy SPA.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...