Jump to content
Dogomania

ORION - niezwykły pies ma wreszcie własny dom.


supergoga

Recommended Posts

Muszę się odezwać w sprawie Orionka!
Mój Krystian /w avatarku/ siedział sam w boksie,bo właśnie gryzł kolegów!:-( Dowiedziałam się tego dopiero w dniu,gdy go brałam ze schronu!
Faktycznie nie lubi samców,ale też nie przejawia agresji sam od siebie!
Czytając opis jak Orionek jednak nie pogryzł towarzysza,choć wyglądało to strasznie-muszę powiedzieć,że mój,gdy zaatakował go jamnik też kotłował go okrutnie,były straszne odgłosy-i co? Jamnik nawet nie draśnięty!
Orionik nawet jeśli jest dominantem to nie krwiożerczym!;)
Ponadto jesli ta pani go zabierze,to on moze dostosuje się do stada jakie zastanie? No chyba,że zacznie walczyć o pozycję w stadzie,ale jak ten ONek się podporządkuje to nie powinno być problemów-tak myślę!:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Orion zauroczył wczoraj moją córkę też - wiedziałam.My kochamy takie olbrzymy. To wspaniały, przytulaśny pies, wielkie dziecko. Mimo wielkiego apetytu na dobre jedzenie - bierze je z ręki delikatnie, oblizując człowieka - najchętniej całego. Kochany stworek. Nie wyrósł ze szczenięctwa jeszcze, może nie zdążył być szczeniakiem a już musiał sobie radzić jak dorosły.:shake:
Myśle, że powinien dostosowac się do zwyczajów lub przejąć władzę, ale bezkrwawo.

Oby, żal patrzeć na jego kołtuny i smutek, gdy odchodzi się od klatki.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko zależy od tego drugiego psa-tak myślę!
Bo Orionik,skoro tak pragnie bliskości człowieka-napewno będzie walczył o względy pani!
Jeśli tamtemu to nie będzie bardzo przeszkadzało,to myślę,że będzie OK!;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='snuszkak']wstepnie Orionek pojedzie do Pani w poniedzialek :) bedziemy pozniej mocno trzymac kciuki i czekac na wiesci jak sie sprawy maja

ale ponoc jest alternatywa ze jesli nie zgodzi sie z samcem to jest dla neigo 2 superowy domek :)[/quote]

Kasiu, to już w ogóle super wiadomość.
Znaczy Orion naprawdę skradł tej Pani serce:)
Może faktycznie w NORMALNYCH warunkach i po kastracji Orion będzie pokazywał wyłącznie tę lepszą część swojej natury. Byłoby pięknie.
Co do ewentualnego podporządkowania się tamtego onka domownika, to cóż, dla mnie osobiście sytuacja, że nowo przygarnięty pies "degraduje" tego, który jest ze mną od lat, byłaby nie do przyjęcia. Nie wiem, jak zapatrywałaby się na to kandydatka na Pańcię Oriona.
Ale jeśli tak jak pisze Kasia, Pani ma dla niego alternatywę, to pozostaje nam tylko trzymać kciuki i czekać na poniedziałek!:))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Dzisiaj Orion opuścił schronisko. Z przygodami, ale nie jest juz w schroniskowej klatce.
Szczegóły myślę, że jutro będą.[/quote]


To super wiadomość, że hienka nie siedzi już zamknięta w klatce :multi:
Oczywiście czekamy na szczegóły ;)

Link to comment
Share on other sites

Porcja newsów o Orionie - dla jego fan - clubu i nie tylko.

Orion - to jeszcze prawie szczeniak, został oceniony na poniżej roku.
Jest wspaniałym psim dzieckiem. Pojechał samochodem ze swoja Pania, jakby byli razem zawsze. Dobrze, że jego nowa opiekunka zastosowała super metodę, przyjeżdżała poznać Oriona, dawała mu smakołyki, brała na spacery. Odrobaczyła w schronisku. Znali sie.

Po przyjeździe Orion zobaczył kota - ot, zamachał kitą i zostawił go w spokoju.
Psy na smyczach poszczekały na siebie. Spuszczone, zawarły pakt o nieagresji. Orion chodzi za starszym kolegą, pilnuje się go, nie atakuje, wręcz przeciwnie. Raczej ma respekt.
Ładnie chodzi na smyczy. Noc przespał w domu, nic nie nabrudził. Jest posłuszny i uważny.

Wet nie mógł sie nachwalić - miał czyszczone uszy, był kąpany i pozbawiony części filcu - nawet nie mruknął.
Pogodny i kochany.
Jego Pani nie mogła się nachwalić.
Mam nadzieje, że to nie sa tylko miłe złego początki i że taki będzie zawsze.

Orion zostaje w swoim domu na zawsze. Tak się cieszę. Myśmy z Aga bardzo go polubiły. To piekny pies, majestatyczny i dostojny. Jak dorośnie całkiem, jak dojrzeje, będzie rewelacja.


Dziękujemy Pani Oriona za ten dom.
Mam obiecane fotki, jak tylko dostane, wstawię.

:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

No to naprawdę rewelka :multi::multi::multi:
Orionik ma wkońcu kochający domek i teraz pozna co to jest życie :multi:
Być może psiaki się nawet zaprzyjaźnią?? Było by wspaniale...
A pani, która się zaopiekowała psiakiem jest cudowna - nie dość, że dała psiakowi domek to jeszcze w taki sposób się z nim zaprzyjaźniła, że tylko gratulować odpowiedzialności !!!

To w takim razie ja już nie mogę sie doczekać fotek szczęsliwego Orionka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła Pani Oriona, żeby przekazać newsy. Są rewelacyjne.
Pani nie mogła się nachwalić psiaka. Powiedziała, że nawet się nie spodziewała, że będzie tak dobrze.
Pies jest wspaniały. Robi postępy. Posłuszny i grzeczny. Żyje w zgodzie z onkiem i kotami - czego bym nigdy nie pomyślała.
Puszczony ze smyczy - pilnuje się i grzecznie wraca na zawołanie.

Ostatnio pokazał też, co lubi. Pani zastała go w pokoju na kanapie, z głowa na poduszce.

Ot, wierzyłam w niego i tak się ciesze, że się nie zawiodłam.
Orion to wspaniały pies i trafił na wspaniały, rozsądny dom.
Bardzo dziekujemy za dom dla niego.

Zdjęcia będą.

Link to comment
Share on other sites

supergoga: To rewelacyjna wiadomość!!!! Cieszę się, że Orion wkońcu może pokochać ludzi, którzy już teraz nie wyobrażają sobie bez niego życia ( bo tak mam nadzieję, że jest ). Cieszę się, że jeszcze jeden z tylu tysięcy psiaków znalazł domek :multi: Trafił do bardzo odpowiedzialnych ludzi, na których zawsze i wszędzie będzie mógł liczyć :lol:
Orionek jest grzeczny i wspaniały i trafił na wspaniałych ludzi :multi:
Bardzo dobra wiadomość na koniec dnia ;) Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...