Jump to content
Dogomania

Karma Husse


Alaa

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Greven']Ja kilka dni temu zaczęłam karmić Husse i jest tragedia. Próbek dostałam tyle, że nawet na jednym psie nie szło karmy przetestować, a co dopiero na kilku, więc kupiłam worek 20 kg. Miało być dobrej jakości za przystępne pieniędze. I faktycznie, cena ok. Ale poza tym totalna porażka.

[cut]

Mam dość, w poniedziałek zamawiam z powrotem RC, albo Boscha, jeszcze się zastanowię. Miałam nadzieję, że Husse będzie choć po części takie, jak je reklamują - że będzie się dobrze przyswajać, co najważniejsze. A mam wrażenie, że kupiłam jakieś szwedzkie Chappi i zaszkodziłam swoim psom :([/QUOTE]

Witam serdecznie,

Proszę zwrócić uwagę, że nasza firma w ofercie ma trzy linie karm dla psów: Super Premium, Premium i Pro. Ta ostatnia dostępna przede wszystkim dla hodowców uczestniczących w naszym Klubie Hodowcy.



W opakowaniach 20kg o których Pani pisała dostępne są tylko karmy z linii Pro. Z tej linii korzystają bardzo często Klienci posiadający większą liczbę psów dla których istotna jest obok jakości również „ekonomika” żywienia psów.


Jeśli chce Pani w naszej ofercie szukać odpowiedników Royala to musi Pani brać pod uwagę produkty z linii Super Premium – np. karmę Husse Optimal [URL]http://www.husse.pl/karma-dla-psow/karma-super-premium/?produkt=99[/URL]

[quote name='westie_justa']Ja karmie na co dzień moją wescine Pedigree, Frieeskies albo Chappi jak była mała to kupiłam jej parę razy Royala mini junior, Eukanuby zbyt nie lubi.
A nad Husse się zastanawiam;)[/QUOTE]

Jeśli chodzi o westiki to zdecydowanie polecamy karmę Husse Lax&Ris – ze względu na obniżoną zawartość miedzi i betakarotenu dobrze sprawdza się przy żywieniu psów o białej sierści i nie powinna powodować przebarwień (zażółcenie sierści). W przypadku karm innych marek proszę koniecznie zwrócić uwagę na ilość tych dwóch wspomnianych wyżej dodatków.


Więcej informacji nt. karmy LaxRis znajdzie Pani tutaj:
[URL]http://www.husse.pl/karma-dla-psow/karma-super-premium/?produkt=102[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest papillonek

A dla papillona cos macie???Zastanawiamy się nad tą karmą ,bo podobno eukanuba ,często ma ,,wpadki" od których psy chorują i zdychają.Nie chcemy ryzykować...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek']A dla papillona cos macie???Zastanawiamy się nad tą karmą ,bo podobno eukanuba ,często ma ,,wpadki" od których psy chorują i zdychają.Nie chcemy ryzykować...[/QUOTE]

Suczka w wieku rok i trzy tygodnie zgadza sie?
Bardzo proszę napisać czym ja Państwo w tej chwili karmicie i czy jest na coś uczulona?

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

[quote name='Husse']Suczka w wieku rok i trzy tygodnie zgadza sie?
Bardzo proszę napisać czym ja Państwo w tej chwili karmicie i czy jest na coś uczulona?[/QUOTE]


Tak wiek się zgadza w tej chwili tylko gotowane(kurczak,marchewka,makaron),bo eukanuba znudziła jej się już i ostatnie kilogram zjadły schroniskowce.Od szczeniaka royal i josera i eukanuba.Szukamy czegoś na zastępstwo tych karm.
Nie ma na nic uczulenia i toleruje każdy rodzaj mięsa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek']Tak wiek się zgadza w tej chwili tylko gotowane(kurczak,marchewka,makaron),bo eukanuba znudziła jej się już i ostatnie kilogram zjadły schroniskowce.Od szczeniaka royal i josera i eukanuba.Szukamy czegoś na zastępstwo tych karm.
Nie ma na nic uczulenia i toleruje każdy rodzaj mięsa.[/QUOTE]

W takim razie możemy zaproponować karmę Husse Optimal Mini – jest to karma z linii Super Premium, przeznaczona dla dorosłych psów małych ras (poniżej 10kg), na bazie mięsa z kurczaka.

Tutaj znajdą Państwo więcej informacji:
[url]http://www.husse.pl/karma-dla-psow/karma-super-premium/?produkt=98[/url]

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

A sa może próbki???Bo jeśli nie bedzie chciała jeść to nie mam co zrobic z 2 kg karmy...Bo to najmniejsze opakowanie z tego co wiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

To nie świadczy o karmie ,może twój pies ma uczulenie??Każdy pies reaguje inaczej! Ja chcę spróbowac ,ale tylko jeśli są próbki ,bo nie mam znajomego któgy karmi tą karma i może mi dać na spróbowanie,jak już pisalam nie mogę kupić całego worka .

Link to comment
Share on other sites

A była tylko karma podawana czy cos oprócz niej, dziwne że tak na jegnięcine z ryżem zareagował, ja właśnie tą karmiłem bo moja suńka ma alergię i było ok. Teraz przeszedłem na kurczaka z ryżem bo chcę sprawdzić czy to kurczak czy pszenica u niej alergię wywoływała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek']A sa może próbki???Bo jeśli nie bedzie chciała jeść to nie mam co zrobic z 2 kg karmy...Bo to najmniejsze opakowanie z tego co wiem.[/QUOTE]

Próbowaliśmy się skontaktować na PW ale niestety masz pełną skrzynkę odbiorczą:(

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się kiedy jest czas na przejście z karmy dla dorosłych na seniora? Teraz jeszcze mam Optimala ale zastanawiałam się już nad Seniorem. Gdzie jest ta granica w której widzicie że czas dawać karmę dla starszych psów?
Pies nadwagi nie ma, ani nic co by wskazywało że ma 9 lat :razz:
Optimal mu służy, wcina go już z jakieś 1,5 roku :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']Zastanawiam się kiedy jest czas na przejście z karmy dla dorosłych na seniora? Teraz jeszcze mam Optimala ale zastanawiałam się już nad Seniorem. Gdzie jest ta granica w której widzicie że czas dawać karmę dla starszych psów?
Pies nadwagi nie ma, ani nic co by wskazywało że ma 9 lat :razz:
Optimal mu służy, wcina go już z jakieś 1,5 roku :hmmmm:[/QUOTE]

Ogólnie przyjmuje się, że karmy typu senior powinno stosować się od 7-9 roku życia, w zależności przede wszystkim od rasy psa.
Bardzo proszę napisać jakiej rasy jest Pani pies? Ogólna zasada jest taka, że psy małych ras żyją dłużej i starzeją się później, duże rasy żyją krócej i starzeją się szybciej.

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

[quote name='Boogie']papillonek z tego co widzę próbowali sie skontaktowąc ale skrzynkę Pw masz zapchaną ;)[/QUOTE]
Już się kontaktowali ,ale ja skrzynki nie miałam zapchanej nie wiem dlaczego nie mogli :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek']To nie świadczy o karmie ,może twój pies ma uczulenie??Każdy pies reaguje inaczej! Ja chcę spróbowac ,ale tylko jeśli są próbki ,bo nie mam znajomego któgy karmi tą karma i może mi dać na spróbowanie,jak już pisalam nie mogę kupić całego worka .[/QUOTE]

to nie świadczy o karmie źle, ale widać że po niej pies dostał uczulenia więc trzeba testować inne ;)

moja odchowała się na royalu, aktualnie je już chyba 4 worek 13,5kg z acany o smaku ryb i chyba nie zamieniłabym jej na nic innego ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...