Jump to content
Dogomania

Orzechowska kicia - Balbinka w nowym domku ! :)


Neczka

Recommended Posts

  • Replies 391
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Agnes [/B]piękne masz te koty u siebie!!!:loveu:

A ja mam pytanie:

Poszukuję kotki dla siebie.
Z dwóch względów: rok temu zaginęła nasza przygarnięta kicia:-(, coś a la norweska z długą sierścią i jeszcze piękniejszym charakterem, a tydzień temu musieliśmy uśpić naszego dzikiego Kiciorka:-(, który przychodzi na jedzonko.

Wymagania są niemałe, ale domek mój już znany i krzywdy nie będzie;)

Najlepiej, jak kicia będzie starsza (może być mocno starsza;)). Musi dogadywać się dobrze z kotami (choć moje buraski nie biją się z innymi- najwyżej ze sobą:eviltong:). Nie może bać się psów, bo u mnie na stałe dwa duże i co chwilę jakiś nowy.

Problem największy to kicia musi być wychodząca, czyli absolutnie nie domowo-mieszkaniowa, bo sobie nie poradzi na dworze i boję się, że mi gdzieś zniknie:roll:

Ufff... to chyba wszystko, teraz czekam na propozycję ;)

p.s. [I]Ta kociczka maluteńka z poprzedniej strony to cudo nad cudy!!![/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Kazda kicia mniej dla Agnes to wielka ulga, cudnie by było gdyby chociaz jedna kicia znalazła om u Koperek :)[/quote]
No byle szybko, bo dzisiaj jadę do schronu i jak coś znajdę to będzie klops. Chyba, że[B] Agnes[/B] mi drugą do kompletu dołoży ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...