Jump to content
Dogomania

Kaleki Lucuś już za TM ...


asiaf1

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mysza 1']dzisiaj go przeswielali (mój TZ w fartuchu układał Lucka na wszystkie strony):evil_lol:[/quote]
dobrze Lucka układał, bo dr Igor dziś wieczorem oglądał zdjęcia i powiedział, że [B]SĄ ZROSTY[/B]:loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi: W związku z tym dr Monika nalega, żebyśmy skoro się już tak uparłyśmy, chociaż przełożyły te masaże na po wyjęciu drutów. Będą obie nóżki masowane :lol: To jutro odwołam czwartkową wizytę i zaczekamy.

Olena, to przełożymy sesję zdjęciową ;) A ja przyjdę wieczorem jak zwykle.

Aha, jestem pod wrażeniem dzisiejszej kupy! Normalna!!! Szkoda tylko, że akurat przy pudrowaniu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martulinek']dobrze Lucka układał, bo dr Igor dziś wieczorem oglądał zdjęcia i powiedział, że [B]SĄ ZROSTY[/B]:loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi: W związku z tym dr Monika nalega, żebyśmy skoro się już tak uparłyśmy, chociaż przełożyły te masaże na po wyjęciu drutów. Będą obie nóżki masowane :lol: To jutro odwołam czwartkową wizytę i zaczekamy.

Olena, to przełożymy sesję zdjęciową ;) A ja przyjdę wieczorem jak zwykle.

Aha, jestem pod wrażeniem dzisiejszej kupy! Normalna!!! Szkoda tylko, że akurat przy pudrowaniu :evil_lol:[/quote]

Wspaniała wiadomość:multi::multi::multi:, jak my bylismy nie było dr Igora i wszyscy byli sceptyczni co do zrostów. Super wiadomośc.
Jeszcze tylko go na łapy postawimy na całego i robota zakończona:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angie :)']Hej,

czy mozna Lucka odwiedzac w niedziele? jakie sa jego potrzeby - pieluszki (tetrowe?), zabawki?[/quote]
Super , że możesz przyjść:multi: Odwiedzać można zawsze:loveu::loveu::loveu: (lecznica jest całodobowa)

Największe potrzeby to pieluszki SEMI rozmiar S oraz puder Alantan. Idą
jak woda:evil_lol: Zabawki ma, ale jakoś nie używa, bo to już starszy pan. Chociaż śpi z misiem od Oleny:lol: W każdej ilości potrzebuje spacerków i głaskania!!! I poprostu bycia z nim, choćby posiedzenia w poczekalni na kanapie, zawsze tam się coś dzieje, a Lucek lubi obserwować i trochę poszczekać na "obcych" tj. pacjentów:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martulinek']Super , że możesz przyjść:multi: Odwiedzać można zawsze:loveu::loveu::loveu: (lecznica jest całodobowa)

Największe potrzeby to pieluszki SEMI rozmiar S oraz puder Alantan. Idą
jak woda:evil_lol: Zabawki ma, ale jakoś nie używa, bo to już starszy pan. Chociaż śpi z misiem od Oleny:lol: W każdej ilości potrzebuje spacerków i głaskania!!! I poprostu bycia z nim, choćby posiedzenia w poczekalni na kanapie, zawsze tam się coś dzieje, a Lucek lubi obserwować i trochę poszczekać na "obcych" tj. pacjentów:loveu:[/quote]


A mozemy pierwszy raz pojsc tam razem - pokazalabys mi co jak nalezy przy nim robic - te pieluszki i krem mozna kupic w aptece?

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzis u Lucka przed 11 do 12. Dzis mial wyjatkowo ochote na dluzszy spacer, az za pasami do garazy. Zrobil tylko małą kupke jak wrocilismy, ale malunią, wiec to nie takie "atrakcje" co byly ostatnio;).
Pieluch nie odebrałam, ale dokupilam 10, to malo ale sa jeszcze takie co nie maja zaczepow i trzeba je kleic, ale jest ich troche. Alantanu i sudocremu na razie nie trzeba kupowac, tylko mokre chustki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Byłam dzis u Lucka przed 11 do 12. Dzis mial wyjatkowo ochote na dluzszy spacer, az za pasami do garazy. Zrobil tylko małą kupke jak wrocilismy, ale malunią, wiec to nie takie "atrakcje" co byly ostatnio;).
Pieluch nie odebrałam, ale dokupilam 10, to malo ale sa jeszcze takie co nie maja zaczepow i trzeba je kleic, ale jest ich troche. Alantanu i sudocremu na razie nie trzeba kupowac, tylko mokre chustki.[/quote]


mokre chustki - czyli takie dla dzieci do podcierania tyleczka?

Link to comment
Share on other sites

Mokre chustki takie dla dzieci ale uwazam, że trzeba go za każdym razem myć. chustki to trochę mało. On jak zrobi kupę to ma ją w sierści, wszędzie, czasem jest ładnie ale zwykle lubi się umazać. Chustki to naprawdę awaryjnie.
Gdybyś chciała, żeby Ci pokazać jak się Luckiem zając, tez mogę przyjść, zalezy o jakiej porze Ci pasuje.

Link to comment
Share on other sites

oki czyli ja kupie na niedziele cos dla Lucka - czy w poblizu jest apteka czy mam kupowac po drodze?

wiem, ze potrzebne sa:
pieluszki,
chusteczki dla dzieci,
kramik,
alantan, sudokrem, penaten,
mydelko dla dzieci do mycia,
gabeczka,

i cos smacznego na przekaske :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angie :)']oki czyli ja kupie na niedziele cos dla Lucka - czy w poblizu jest apteka czy mam kupowac po drodze?

wiem, ze potrzebne sa:
pieluszki,
chusteczki dla dzieci,
kramik,
alantan, sudokrem, penaten,
mydelko dla dzieci do mycia,
gabeczka,

i cos smacznego na przekaske :evil_lol:[/quote]

Apteka jest bardzo w poblizu ale jest nieczynna w niedzielę. Jeśli chcesz, to najbardziej potrzebne są pieluchy w każdej ilości.
Mydełka dla dzieci nie trzeba kupowac, ja przynoszę specjalną piankę do mycia Lucka stosowaną u ludzi z nietrzymaniem moczu i kału, własnie takich w pieluchach i ona bardzo się sprawdza.
Jesli chodzi o smakołyki- Lucek ma problemy z biegunkami dlatego wszelkie smakołyki raczej wykluczone- biegunka dla niego to odparzona pupa:shake:
chyba, że kawałek mieska gotowanego- ostatecznie mozna wymieszac z karmą - Lucek to uwielbia, czasem mu przynoszę.
Pozostałe rzeczy mile widziane:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Byłam u Lucka ok 9 dzis, poszlismy na spacer i chyba z pol godziny biegal jak szalony, obszczekal wszyzstkich panow i samochody;). Jak wrocilismy to Lucek zostal podmyty i posmarowany ale nie zaklaalam mu pieluchy. Jakas pani przyszla do kotow, to nie moglam Lucka utrzymac tak na nia szczekal i sie rzucal...
Aha, jak bylismy na spacerze, to akurat przechodzilismy kolo pojemnikow z napisem "sprzataj po swoim psie" i tak mowie do Lucka, ze moglby zrobic kupe ale nie tutaj, a Lucek to skomentowal odpowiednio;), ale tak normalnie na szczescie, wiec sie w sumie ucieszylam. Prosze jak takie przyziemne rzeczy daja tyle radosci;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...