Jump to content
Dogomania

Unka Benignus - nasza kochana boksia !


kwiatek82

Recommended Posts

  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich ogladajacych naszą skromną galeryjkę :)
Od piątku zaczynamy urlopik i urządzanie naszego domku !! Jupi !! W poniedziałek będą wstawiać wszystkie okna ! :D jesli beda nowe zdj na pewnow stawie a teraz pozdrawiamy i ślemy całuski
[SIZE=1][SIZE=1][B][SIZE=1][IMG]http://i51.photobucket.com/albums/f389/karinas_pix/th_e764798e.gif[/IMG]
!!
[/SIZE][/B][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Chciałam zakomunikować że mamy "suchy tydzień" :lol: :multi: :cool3:
Unka ani razu nie zlała się w domku :P hehe :diabloti:
zostawała pare godzin sama - ale byla zamknieta w swoim domku więc pewnie cały czas spała :) Pewnie gdyby została sama wypuszczona to kałuża może i by się znalazła a tak jest czyściutko i suchutko :) Moja mała mądralinka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kwiatek82']Chciałam zakomunikować że mamy "suchy tydzień" :lol: :multi: :cool3:
Unka ani razu nie zlała się w domku :P hehe :diabloti:
zostawała pare godzin sama - ale byla zamknieta w swoim domku więc pewnie cały czas spała :) Pewnie gdyby została sama wypuszczona to kałuża może i by się znalazła a tak jest czyściutko i suchutko :) Moja mała mądralinka :loveu:[/quote]
Pamitam jak moja boksia pierwszy raz zostawala sama w domu:oops:nie tylko bylo mokro ale i wygryzla sciane podczas mojej 5 minutowej nieobecnosci:evil_lol:dla niej to zadlugo byo no bo ile mozna czekac:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Uuu !
nasza Unka zostawała sama od prawie samego poczatku (jak miala 8-9 tygodni)
raczej nic nie zbroila - zostawala na 1-2-3 godzinki i tylko raz zrzucila kwiatek z parapetu w kuchni :) :diabloti:
buszowala po kuchni i przedpokoju ale pewnie przez wiekszosci czasu spala :evil_lol:
Dopiero teraz w tym tygodniu zostawala sama na 8 godzin ale byla strasznie dzielna :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ona ma na chwile obecna prawie 4m5 miesiaca - czy moze sie tak zdarzyc ze zacznie niszczyc i demolowac dom jak bedzie starsza? czy jesli by demolowala to juz teraz?? jest u nas odkad skonczyla 8 tygodni, ząbki ma juz z przodu nowe (zostal tylko 1 kielek mleczny) i z tylu tez jej juz nowe wychodza :)

Link to comment
Share on other sites

Szczerze wątpie:loveu:Jak widac i slychac ma co robic poswiecacie jej duzo uwagi jest wybiegana wszytsko jest w porzadku zabki powypadaly wiec jak dla mnie moze byc juz tylko lepiej :loveu: Boksie raczej z tego wyrastaja niz zaczynaja psocic. Bedzie grzeczna cale zycie zobaczysz chyba ze wasze nastawienie do niej sie zmieni np. zaczniecie jeju poswiecac mniej czasu czy zmienicie jej tryb zycie nagle moze na to roznie zareagowac. Poza tym boksery nie powinny zostawac same na dluzej niz 4-5 godzin bo psuje im sie charakter:-(moja tez sie bardzo zmienila odkad mama poszla do pracy.Jest bardziej samodzielna to fakt ale jakby mniej przytulasna i pieszczotliwa niz wczesniej...eh mniej nie znaczy wogole:loveu:kochana Sarcia moja...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara1996']oj , oj nieladnie , ja z moim smigam kilometry nawet w burzy...
pies se musi kosci rozprostowac...[/quote]

No tak ale my wychodzimy co 1,5 godz :cool3:
z reguly na 30-45 min, a wieczorny spacerek jest ponad godzinny wiec mysle ze ten jeden mega szybko spacerek nie zaszkodzil Unce :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kwiatek82']W tym tygodniu mąż miał poranna zmianę w pracy (ja pracuje caly tydzien na rano) wiec Unka musiala zostać od 6:30 do 14:30 sama
w innym wypadku jest albo caly czas z nami (mąż ma na 22) albo jest 2 godzinki sama (jak Kuba ma na 14stą)
:)[/quote]
No dlatego mowie niunka ma jak u Pana Boga za piecem i bedzie grzeczna zreszta jak nie wierzysz to sie Unki spytaj:evil_lol:ja gadam do mojej Sarci i ona mnie rozumie:evil_lol:mowie Wam heh

Link to comment
Share on other sites

Hehe scenka sytuacyjna na wieczorym spacerku :)
wystepuja; pani , maly 8 tyg bernenczyk, Unka i ja :)
(spotkalismy sie w 4 juz dzisiaj rano wiec pani wie ze unka ma 4,5 miesiaca i jest bokserem)

pani od B.- hmm tak sie zastanawiam czy to na pewno bokser, moze ktos panstwu "wcisnal" doga niemieckiego zamiast boxera?? bo ona taka duza jest :D
ja (- myslalam ze zjade po chodniku :D) ee wie pani co, ona ma rodowod i wpisanych bokserow jakos rodzicow wiec chyba niemozliwe zeby to byl dog :)

no tak kurcze nikt nam nie mowil ze to dog :( a ja chcialam bokserka - Unka przestan rosnac bo mi na doga wyrosniesz :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...