Jump to content
Dogomania

Mika - moja nakrapiana pociecha


kamilka91

Recommended Posts

[quote name='Vilena'][URL]http://img517.imageshack.us/img517/947/1008820.jpg[/URL]
A cóż to za śliczny berneńczyk? :loveu:[/QUOTE]
Berneńczyk o niesamowicie ambitnym imieniu - Berni :D
[quote name='deer_1987']Jakie to sa te nowe?[/QUOTE]
Pytasz o smakołyki?
Jakieś takie dziwne z Lidla. Była promocja, więc mój tata się skusił (do teraz jestem w szoku, on utrzymuje, że nie lubi Miki :D). Podobne do Pedigree Schmackos, ale za tamtymi tak Mika nie szalała ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dagaa111']jak u was śniegu mało, to już wiem gdzie się przeprowadzę :D jak mi się marzy żeby ten cały śnieg po prostu wyparował[/QUOTE]
Rano byłam w wielkim szoku. Wszystko idealnie białe - oszronione. Drzewka piękne, nawet mi się podobały :cool3: Teraz znowu łyso i błoćkawo... ;)

Zapraszam, zapraszam :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::'][url]http://img121.imageshack.us/img121/8083/1008827.jpg[/url]
:loveu:



Haha Figowa ma tak samo jak zobaczy cos dobrego - bez wydawania komend kreci sie w kolko, czolga sie, przewraca :evil_lol: Te nasze kropki... czytaja nam w myslach chyba :hmmmm: Nie uwazasz? :evil_lol:[/QUOTE]
Czytają, na pewno. Tylko nie zawsze im wychodzi :lol: no i nie wtedy, kiedy by się tego od nich wymagało...
[quote name='WeronikaM']ślicznotka :D[/QUOTE]
Dzięki ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...