Jump to content
Dogomania

ropiejące oczy


ciacho

Recommended Posts

Przemywając to oko zobaczyłam, że jest napuchnięte dość - ale jej nie boli bo nie protestowała przy przemywaniu, więc to mam nadzieję nic poważnego nie jest - może ją coś ugryzło. Jutro jak nie będzie poprawy po rumianku to będę na gwałt szukać veta - w okolicy są jakieś miasteczkawięc coś powinno się znaleźć :-? a jak nie to pojadę nawet do Lublina. Chcialam kupić w aptece całodobowej Sulfacetamidum ale u nas jest na receptę :evil: qr...a tego nie kumam - w niektórych miastach mają takie przepisy a w niektórych inne, to jakaś bzdura jest :evil:

Mam nadzieję że będzie dobrze

Link to comment
Share on other sites

Nie uwierzycie co było powodem strasznego ropienia oka mojej Lunki - jadąc w samochodzie przemywałam jej to oczko i nagle patrzę, a tam jakaś malutka kropka w oku, więc wyjęłam to chusteczką wilgotną, oglądam, a to co? Malusieńka muszka - po wyjęciu jej ropienie ustało jak ręką odjął - prawie bo jeszcze trochę jest więcej ropki niż zwykle, ale to musi przejść bo widocznie lekki stan zapalny się zrobił.

Link to comment
Share on other sites

nam początkowo pomogły jakies kropelki wydane przez aptekarza bez recepty - niestety nie pamietam nazwy, ale byl to jakis obojetny specyfik w stylu soli fizjologicznej, uzylam tez kilka razy herbatki rumiankowej

wszystko bylo w porzadku jak bylismy na dzialce, lae po powrocie do miasta widze ze w oczkach znowu zaczyna cos sie zbierac - moze to alergia? jednak chyba sie nie obejdzie bez wizyty u weta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...