Jump to content
Dogomania

karsivan


KRYSKA_Z

Recommended Posts

Witam!
Dzięki. Mój pies też dostał na wspomaganie krążenia w mózgu. Też karvisan dostałam od weta (zapłaciłam 60,- za 60 tabletek i mam to na 10 dni). Muszę spróbować chociaż przez dwa miesiące, zobaczyć, czy będą jakieś pozytywne efekty.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KRYSKA_Z']Witam!
Czy ktoś wie jakie są działania uboczne tego leku?
Pozdrawiam[/quote]
Witam nie polecam tego leku mój pies brał ten lek przez 1,5 roku i było bez zmian ma niewydolność serca....:-( Teraz dostaje fortekor 5 jeste rewelacyjny a skład ma prawie taki sam...:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...

[quote name='Figa_77']Karsivan jest bardzo fajny , przenaczony głównie dla piesków geriatrycznych , daje efekty ale nie u kazdego i po dłuzszym stosowaniu
Hawanka a dlaczego twój pies brał karsivan ????[/QUOTE]
Mój Psiak brał Karsivan na krązenie to były poczatki niewydolności serca ([B]Kardiomiopatia)[/B]

Link to comment
Share on other sites

szczerze mówiąc pierwsze słysze zeby dla psów z kardiomiopatią karsivan byl przeznaczony jakos szczególnie. tego raczej uzywa sie na poprawe ukrwienia mózgu i generalnie centralnego ukł. nerwowego...
no ale moze nie wiem o czymś... no dziwnie w kadzdym razie... karsivanu na takie sprawy bym nie podawała... no ale nie znam weta to nic nie gadam
A teraz co psiak dostaje na kardio ?? mam nadzieje ze twój piesek dobrze sie czuje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figa_77']szczerze mówiąc pierwsze słysze zeby dla psów z kardiomiopatią karsivan byl przeznaczony jakos szczególnie. tego raczej uzywa sie na poprawe ukrwienia mózgu i generalnie centralnego ukł. nerwowego...
no ale moze nie wiem o czymś... no dziwnie w kadzdym razie... karsivanu na takie sprawy bym nie podawała... no ale nie znam weta to nic nie gadam
A teraz co psiak dostaje na kardio ?? mam nadzieje ze twój piesek dobrze sie czuje...[/QUOTE]
Tak wiem Figa_77 Byłam u złego weterynarza leczył go 1,5 roku i psiak sie czuł coraz gorzej teraz od 2 lat jestem u innej vetki i psiak fukcjonuje w miare normalenie jak jest pogorszenie to dostaje vetmendin 5 mg plus jakis zastrzyk na popraw krążęnia a takto jest na PRILENAL 2,5 MG

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...