Jump to content
Dogomania

Dorota Witkowska


Zuza i Noddy

Recommended Posts

Guest Reyes

[quote name='MateUsz']Super sędzina...uwielbiam ją daje zamiany a jej ulubiona figura to "ÓSEMECZKA"[/quote]
Wżyciu u niej 8 nie dostałam a dobrych parę razy mnie oceniała :-o.
Nie mylisz z Panią Oparą ( też była w Katowicach) ?

Lubi ładny ubiór, nie musi być jakiś niestworzony ale schludny. Stawia PRZEDE WSZYSTKIM na dobry kontakt z psem. Jest z tych co 'oceniają bardziej handling niż junior' tzn. sposób wystawienia prowadzenia na up and down, wkoło ringu itp.
Bardzo uczciwa - zawsze wygrywa ten kto jest w danym dniu najlepszy, nie sugeruje się znajomymi twarzami. Debiutant jeśli tylko jest lepszy pokona tego, kto startuje pół życia. Zamiany ja jakoś u niej nie dostałam (znowu wydaje mi się że MateUsz pomylił Panią Witkowską z Panią Oparą) ale wiem że daje.

Co jeszcze? Lubi się 'schować' w kącie ringu gdy sie nań wchodzi w skutek czego nie raz nie dwa ktoś jej tak psa zasłonił. :oops: ( też się na tym kiedyś przejechałam) To dobrze bo od momentu wejścia na ring powinno się zwracać uwagę na sędziego.
No serdecznie polecam - ja sie zawsze cieszę jak widzę że ona sędziuje.

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='MateUsz']
P.S Danusia coś ci się Wbmaster spaźnia bo mojego LINKA nie ma :P[/quote]
(sorry za OFF)
Wina po mojej stronie bo tekstów jej jeszcze nie dałam... Urwanie głowy na zaliczeniach :cool1: Daruj

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

Oj nie wiem, ja raczej nie mam piszczałek na jh. Jeśli schowasz w kieszeni i będziesz b. dyskretna i nie będzie wkurzać innych psów...

Link to comment
Share on other sites

Hmm... innych psów raczej nie będzie to wkurzać bo ja nie piszcze podczas prezentacji;). Tylko problem w tym że Reda musi to widzieć bo w tedy tak ładnie biegnie:loveu:. Na normalnym ringu nikt na to krzywo niepatrzy, ale się zastanawiam jak na jh...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='REDA&MELA']Hmm... innych psów raczej nie będzie to wkurzać bo ja nie piszcze podczas prezentacji;). Tylko problem w tym że Reda musi to widzieć bo w tedy tak ładnie biegnie:loveu:. Na normalnym ringu nikt na to krzywo niepatrzy, ale się zastanawiam jak na jh...[/quote]

Ja bym sobie nie poradziła z zmianą ringówki i jeszcze zabawką w ręcę
ale jeśli potrafisz to spróbuj

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rosagos']Ja bym sobie nie poradziła z zmianą ringówki i jeszcze zabawką w ręcę
ale jeśli potrafisz to spróbuj[/quote]
Już dawno po wystawie;). Obeszło sie bez zabawki, dostaliśmy 2 miejsce. Polecam tą sedzine, jest dokładnie tak jak napisała Reyes na pierwszej stronie;).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 9 months later...

[quote name='monimm']Czy może mi ktoś powiedzieć jak wyglądają sprawy dentystyczne?
Czy sprawdza i liczy zęby?[/quote]

u nas sprawdzała, ale nie zaglądała do migdałków :evil_lol: jak to niektórzy robią. Bardzo sympatyczna sędzina. (piszę odnośnie całokształtu na ringu bo na MP nie byłam) :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Nie ;)

[SIZE=1]10 znaków[/SIZE][/quote]

Nas oceniała dwa razy, raczej psow nie dotyka a wynik zalezny jest od dnia.
Ogolnei bardzo wysoka kultura na ringu i klasa natomiast co do oceny to przynajmniej w rudych nie ma swojego typu i wyniki to totalna loteria.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='monimm']Czy może mi ktoś powiedzieć jak wyglądają sprawy dentystyczne?
Czy sprawdza i liczy zęby?[/quote]

podnosi tylko wargę i patrzy na zgryz,
a co ty tak ciągle pytasz o sprawy dentystyczne? Czyzbyś miała coś do ukrycia? :p

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

ale seterki raczej lubi/ostatnio na pudle postawiła 2 z pięciu psów w grupie/...chyba boi się oceniać wyżły bo ni koniecznie się na nich zna...NIE PREFERUJE WEIMARÓW...za to uwielbia brocco italiano. Perfekt angielski, bardzo wysoka kultura osobista i junior handing ocenia moim zdaniem rewelacyjnie...ALE JEŚLI JESTEś POLAKIEM ZA GRANICĄ, to lepiej udawaj, że nim nie jesteś...bo mając do wyboru Polaka i polskiego psa oraz swoją reputację wybierze to drugie...BO NASTĘPNYM RAZEM MOGĄ NIE ZAPROSIĆ...

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...