Jump to content
Dogomania

Lucy sunia po wypadku wróciła do zdrowia i schronu? Sumpi zostaje u Gamonia !!! :)


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czemu Cię zabije?Ja się nie zapchliłam ani moje psy, które są zabezpieczone a bywam często w schronisku... i jest tam jak jest...i z Lucy przecież przebywałam.... no sorki nie pomyślałam, jakoś umknęło w tym natłoku rzeczy do załatwienia...nikt nie pomyślałno nie załamujcie mnie

Link to comment
Share on other sites

Trzymamy mocno zaciśnięty kciuki i pazurki a Wy trzymajcie kciuki za moją dzisiejszą adopcje Gremlinka aby domek okazał sie godny przyjęcia nowego członka rodziny.Wyruszam zaraz do Makowa Mazowieckiego.Wracam za kilka godzin.W razie czego dzwońcie na komórę moją bądź mamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gamoń']Trzymamy mocno zaciśnięty kciuki i pazurki a Wy trzymajcie kciuki za moją dzisiejszą adopcje Gremlinka aby domek okazał sie godny przyjęcia nowego członka rodziny.Wyruszam zaraz do Makowa Mazowieckiego.Wracam za kilka godzin.W razie czego dzwońcie na komórę moją bądź mamy[/quote]


Trzymamy trzymamy!!!!!!

Gamonie zdradźcie, jak szukacie dobrych domków? Ja mam wspaniałą tymczasiankę w domu ale na razie nikt z ogłoszeń nie odpowiadał :shake:


Lucy :thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pasja']Teapot napisała przed chwilką, że Sunia już się wyciszyła, i nie popiskuje. Pewnie wewnętrze ciepło Teapot działa kojąco :p[/quote]

Niewątpliwie to niesamowicie ciepła Osoba :loveu::loveu::loveu:. Wielkie brawa dal TeapotówiTZów

[quote name='Beata_Dorobczyńska']Lucy leży pod drzewkiem , na trawce a obok Blue Berry czyta jej książke.
Wszystko jest na najlepszej drodze :)[/quote]

No proszę warunki lepsze nić w szpitalach NFZ. Lucy trzymaj się będzie OK.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...