Jump to content
Dogomania

Dwie amerykanki Gabcia i Inarcia + moja wesoła twórczość przyrodnicza :))


bety

Recommended Posts

[quote name='bety']Dzisiaj mamy kolejne urodzinki :multi::multi::multi:

[CENTER][SIZE=6][COLOR=magenta][I]Szanowna małpiszonica[/I][/COLOR] [/SIZE]
[SIZE=7][COLOR=blue][B]INARI [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=magenta][I]kończy 5 latek[/I][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=6]:laola:[/SIZE]

[SIZE=6][COLOR=darkgreen]STO LAT[/COLOR], [COLOR=navy]STO LAT[/COLOR], [COLOR=yellow]STO LAT[/COLOR], [COLOR=red]STO LAT[/COLOR], [COLOR=cyan]STO LAT[/COLOR], [COLOR=purple]STO LAT[/COLOR], [COLOR=yellowgreen]STO LAT[/COLOR], [COLOR=deepskyblue]STO LAT[/COLOR], [COLOR=magenta]STO LAT[/COLOR], [COLOR=darkred]STO LAT[/COLOR],[COLOR=lime] STO LAT[/COLOR], [COLOR=orange]STO LAT[/COLOR] [/SIZE][/CENTER]

[CENTER]
:tort::new-bday::tort::BIG::tort::BIG::new-bday::tort:
[/CENTER]
[LEFT]Pzdr[/LEFT]
[/quote]
Oj, znowu spóźniona...

No to tak na szybko - STO LAT!!!:loveu:

Jak przygotowania do wyjazdu? Kupiłaś wreszcie akumulatorki? Czy będziesz się męczyła z bateriami? A może chcesz moje akumulatorki wziąć, co? Mogę pożyczyć.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Oj, znowu spóźniona...

No to tak na szybko - STO LAT!!!:loveu:

Jak przygotowania do wyjazdu? Kupiłaś wreszcie akumulatorki? Czy będziesz się męczyła z bateriami? A może chcesz moje akumulatorki wziąć, co? Mogę pożyczyć.

Pzdr.[/quote]

[CENTER][SIZE=4][COLOR=blue]DZIĘKI ASIU ZA ŻYCZONKA[/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Ja to rozumiem (spóźnienie) :lol:

Siedzę jak na szpilkach, najgorzej to czekać - już jestem spakowana - plecak od sprzętu ciężki jak..........

A kupiłam akumulatorki (do lampy) dwa komplety - ha ha - na wszelki wypadek. Przez dwa dni je ładowałam (po jednym komplecie na dzień) bo dłuuuuuugo to trwało - mają być super wytrzymałe :roll: (zobaczymy).
Najważniejsze żeby mi kart starczyło (gdzieś ok 3 tys. fotek mogę zrobić - ale przy 150 AA, no i mam kilka Eurasierów na jednym z ringów AA i moim szaleństwie przy pstrykaniu to się okaże) i akumulatorki do aparatu żeby wytrzymały.

No i najważniejsze, żeby Słowaki mi nie fikały - bo zrobię im piekło na ziemi. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[SIZE=1]Dalej nie działa mi formatowanie tekstu, muszę pisać kodami - ciekawe kiedy to u mnie naprawią[/SIZE]

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jak chcesz, to mogę pozyczyć Ci jedną z moich kart: mam 2 GB i 4 GB. Mogę Ci pozyczyć tę większą. No i do tego mogę tez pożyczyć akumulatorki, jak chcesz...

Pzdr.[/quote]

Nad kartą pomyślę, ale jak już to tą mniejszą bym pożyczyła. A pewnie Twoje akumulatorki do aparatu nie będą do mojego pasować, bo do lampy mi starczą.

[quote name='Maks i Spark']Rób duuużo fot ( wilcze też rób :razz:), baw się dobrze :lol:;)
i do usłyszenia po....

A.[/quote]

No niestety o wilczych i innych rasach oprócz AA i Eurasierów (które są takim bonusikiem na moich ringach) można zapomnieć. Ja od ringów AA nie odejdę aż do końca. A na innych ringach to już się pewnie wszystko pokończy zanim AA zostaną ocenione.

I dzięki zamierzam się dobrze bawić. :cool3::cool3::cool3: Przecież jeszcze muszę oblecieć stoiska i trochę eurasków wydać. :p:p:p

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']...może jakieś wpadną Ci w aparat ;) i inne fajne z V gr. też rób, proszę....:p

A.[/quote]

To co mi się uda po ocenie AA zrobić to będzie, ale niczego nie obiecuję. Plan mam bardzo napięty - priorytet AA, potem jakoś muszę oblecieć stoiska handlowe, a parę innych rzeczy jeszcze będę musiała zaliczyć i zrobić :cool3:;). No i ciężko będzie z tą V gr bo rozwalona po kilku halach jest.:shake:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']To co mi się uda po ocenie AA zrobić to będzie, ale niczego nie obiecuję. Plan mam bardzo napięty - priorytet AA, potem jakoś muszę oblecieć stoiska handlowe, a parę innych rzeczy jeszcze będę musiała zaliczyć i zrobić :cool3:;). No i ciężko będzie z tą V gr bo rozwalona po kilku halach jest.:shake:
Pzdr[/quote]


Dobrze, ważne, że foty bedą ;)

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Dzisiaj mamy kolejne urodzinki :multi::multi::multi:

[CENTER][SIZE=6][COLOR=magenta][I]Szanowna małpiszonica[/I][/COLOR] [/SIZE]
[SIZE=7][COLOR=blue][B]INARI [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=magenta][I]kończy 5 latek[/I][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=6]:laola:[/SIZE]

[SIZE=6][COLOR=darkgreen]STO LAT[/COLOR], [COLOR=navy]STO LAT[/COLOR], [COLOR=yellow]STO LAT[/COLOR], [COLOR=red]STO LAT[/COLOR], [COLOR=cyan]STO LAT[/COLOR], [COLOR=purple]STO LAT[/COLOR], [COLOR=yellowgreen]STO LAT[/COLOR], [COLOR=deepskyblue]STO LAT[/COLOR], [COLOR=magenta]STO LAT[/COLOR], [COLOR=darkred]STO LAT[/COLOR],[COLOR=lime] STO LAT[/COLOR], [COLOR=orange]STO LAT[/COLOR] [/SIZE][/CENTER]

[CENTER]
:tort::new-bday::tort::BIG::tort::BIG::new-bday::tort:
[/CENTER]
[LEFT]Pzdr[/LEFT]
[/quote]Spóźnione wszystkiego najlepszego:multi::multi::multi:


Niestety nie udało mi się Ciebie rozpoznać w NDM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Spóźnione wszystkiego najlepszego:multi::multi::multi:


Niestety nie udało mi się Ciebie rozpoznać w NDM[/quote]

Dzięki w imieniu Inari. :lol:

Ja w NDM byłam krótko po akitach poszłam do domu - pogoda mnie zniechęciła do zostania dłużej. :shake:

[quote name='Błyskotka']Wszystkiego Najlepszego :) :) :).[/quote]

Dzięki, dzięki, dzięki. :lol::lol:

[quote name='jamnicze']To jak tam było :razz:, opowiadaj, z niecierpliwością czekam na relacje :p[/quote]

Jak było, organizacja to jedna wielka klapa - począwszy od tego, że ludzie od organizatorów to głąby albo takich udają. Nic nie wiedzą, udają że nie rozumieją co się do nich mówi (w jakimkolwiek języku) - jedyne co rozumieją to jak się do nich "mięchem" :evil_lol: rzuci - ooooooooo wtedy to znają i polski i angielski i ruski :diabloti::diabloti::diabloti:
Bajzel i zamieszanie podczas wjeżdżania na parking, ci którzy przyjechali wcześnie rano (tak jak my) mogli wejść bez biletów a nawet wprowadzić "lewe psy" nikt nic nie sprawdzał (poza kartką na parking).
Zero jakichkolwiek wskazówek, tabliczek ze strzałkami jak dojść do poszczególnych hal i ringów - koszmar.
Opóźnienie w sędziowaniu prawie dwugodzinne i nikt nic oczywiście nie wiedział dlaczego. :angryy:
Hale na piętrze bardzo jasne, hala (na parterze) gdzie były AA, Eurasiery, Basenji i Thaje z początku też wydawała się jasna, ale jak się zrobiło tłoczno to było ciemnawo i duszno.
Praktycznie zrobiłam zdj samym AA paru eurasierom i to wsio - a się przy tym naskakałam jak małpa po gałęziach. :evil_lol:

[quote name='Maks i Spark']A bety wróciła już.....?

Doberek :)

A.[/quote]

Wróciła, wróciła. :p Nie ma tak dobrze.

[quote name='Pusiakowa']witamy sie.[/quote]

Hejka.

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Widze ze mialas troche gimnastyki![/quote]

Ano miałam. :roll:

[quote name='Pusiakowa']to czekamy na fotencje.:D
i zapraszamy do nas na nowe.;)[/quote]

Byłam widziałam.

[quote name='jamnicze']Eeeeee, to nieciekawie mieliście :shake:
A te obsuwy z rozpoczęciem sędziowania, to po prostu żenada :angryy:[/quote]

[quote name='Korenia']No rzeczywiście nieciekawe przygody ;) A teraz czkamy na fooooooootki! :loveu:[/quote]

Było lepiej niż się zapowiadało - bo najpierw krążyły opowieści o zakazie fotografowania (taki zakaz był na bilecie wstępu) itp. Na całe szcęście nic takiego nie obowiązywało.

Ten bajzel organizacyjny był denerwujący.


Fotki AA wrzucę do tematu wystawy, później tylko linka mogę tu podać. Jedynie Eurasierki wstawię (tych kilka sztuk :cool1:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...