Jump to content
Dogomania

Dwie amerykanki Gabcia i Inarcia + moja wesoła twórczość przyrodnicza :))


bety

Recommended Posts

[quote name='Maks i Spark']Witanko, welsowe foty ładne :p

A.[/quote]

Dzięki :lol:

[quote name='Asiaczek']Przyjemnie powspominac...:lol:

pzdr.[/quote]

Zgadza się.

[quote name='gosiaja']ale zwierzyny superowy widok
jeszcze tyle na raz nie widziałam [/quote]

To była jakaś hodowla jak Asia u siebie kiedyś wstawi swoje fotki, to pewnie będą ich lepsze zdjęcia - bo miała możliwość otworzenia okna - a ja przez szybkę robiłam. :-(

[quote name='Agappe']ooo znam ten zamek czy jak to się fachowo nazywa :cool3:
wiele razy przejeżdzałam koło niego.. do momentu aż nie znalazłam fenomenalnej górskiej drogi przez piękne miasteczka, która skraca drogę na narty o ponad 100 kg :evil_lol:[/quote]

Cfffaniara.

[quote name='deer_1987'][URL]http://img141.imageshack.us/img141/8836/droga8.jpg[/URL]
ale dlugi :D[/quote]

Cały się nawet mi na fotce nie zmieścił :p. To był jakiś kompleks pałacowo/klasztorny (???) niedaleko hotelu. Na jednej z rycin jakie wisiały w hotelu jest pokazany w całości.

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Śliczne :)
[URL]http://img232.imageshack.us/img232/5143/teren9.jpg[/URL]

Bety, czy ja się mogę uśmiechnąć o płytkę z Sajduchną :cool3:? (mogą być na niej wszystkie baski :)) do Łodzi?, bo mam nadzieję, że będziesz.:p[/quote]
Ja wiem tylko tyle, że bety będzie i w sobote i w niedzielę...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Śliczne :)
[URL]http://img232.imageshack.us/img232/5143/teren9.jpg[/URL]

Bety, czy ja się mogę uśmiechnąć o płytkę z Sajduchną :cool3:? (mogą być na niej wszystkie baski :)) do Łodzi?, bo mam nadzieję, że będziesz.:p[/quote]

A z jakiej wystawy ma być ta Sajdi i te inne baski - z tych wystaw co już były, czy z Łodzi? Bo ja ciężko myślę dzisiaj.

[quote name='Maks i Spark']Hello :)

A.[/quote]

Hejka

[quote name='Asiaczek']Ja wiem tylko tyle, że bety będzie i w sobote i w niedzielę...

Pzdr.[/quote]

Dobrze poinformowana kobieta. :lol:

[quote name='Maks i Spark']O to pracowity weekend będzie miała ;)

A.[/quote]

Ano pracowity, ale ja lubię taką pracę. :cool3:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.'][URL]http://img222.imageshack.us/img222/3664/droga18.jpg[/URL] ha ha super[/quote]

Bardzo malutki ten mebelek. ;):evil_lol:

[quote name='Maks i Spark']Cześć, miłego dnia :)

A.[/quote]

Hej.

[quote name='Agappe']do zobaczenia jutro :) :razz:[/quote]

I się zobaczyłyśmy. :lol:

Po dwudniowym maratonie jestem opalona :cool3: i wykończona. Jutro może się odezwę (jak uda mi się wstać z łóżka). :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']
Ano pracowity, ale ja lubię taką pracę. :cool3:

Pzdr[/QUOTE]

to skoro taka przyjemna to może się podzielisz jej efektami? konkretnie chodzi mi o staweczkę i wyniki AJ z soboty :oops: bo coś "naszym" się nie spieszy, a dodatkowo większości z którymi dziś rozmawiałam nie było w sobotę i nie orientowali się co było:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']to skoro taka przyjemna to może się podzielisz jej efektami? konkretnie chodzi mi o staweczkę i wyniki AJ z soboty :oops: bo coś "naszym" się nie spieszy, a dodatkowo większości z którymi dziś rozmawiałam nie było w sobotę i nie orientowali się co było:shake:[/quote]

Na razie mogę się podzielić wynikami sobotnimi, bo na zdjęcia trza będzie poczekać trochę - nie mam siły na ich obrabianie (jakichkolwiek ras). Muszę się porządnie wyspać.:evil_lol:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']dziękuję ślicznie :) najbardziej mi na wynikach zależało, więc zdjęcia mogą sobie odpocząć razem z ich autorkom :evil_lol:[/quote]

No to wreszcie spokojnie mogę iść spać - aż do .................... Nowego Roku (?!) :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']I co beda jakies zdjecia? :D[/quote]

No przecież napisałam, że idę spać do Nowego Roku :diabloti: czyli zdjęć nie będzie :eviltong::evil_lol:
Za dużo wczoraj biegałam (łapie mnie skurcz lewej łydki i chodzę jak połaman) i gadałam (głos mi siada :p). Nawet nie wiedziałam że tylu moich znajomych będzie na wystawie :-o. W efekcie tych pogaduszek - co ze zdjęć wyjdzie to nie wiem - może jakieś "awangardowe":evil_lol: fotki się trafią.
Tak czy inaczej zabawa była przednia pod "wesołym namiocikiem" amerykańców. :lol:
A teraz idę dalej drzemać. :eviltong:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']No przecież napisałam, że idę spać do Nowego Roku :diabloti: czyli zdjęć nie będzie :eviltong::evil_lol:
Za dużo wczoraj biegałam (łapie mnie skurcz lewej łydki i chodzę jak połaman) i gadałam (głos mi siada :p). Nawet nie wiedziałam że tylu moich znajomych będzie na wystawie :-o. W efekcie tych pogaduszek - co ze zdjęć wyjdzie to nie wiem - może jakieś "awangardowe":evil_lol: fotki się trafią.
Tak czy inaczej zabawa była przednia pod "wesołym namiocikiem" amerykańców. :lol:
A teraz idę dalej drzemać. :eviltong:
Pzdr[/quote]

Cześć :)

foty możesz wstawiać na siedząco i w milczeniu....;):evil_lol:

i znowu się nie spotkałyśmy...

Miłego dnia

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Mnie też trochę opaliło w Łodzi :lol:.[/quote]

Takich jak my było wielu. :lol:

[quote name='Maks i Spark']Cześć :)

foty możesz wstawiać na siedząco i w milczeniu....;):evil_lol:

i znowu się nie spotkałyśmy...

Miłego dnia

A.[/quote]

Eeeeeee no coś Ty ja tak nie potrafię wstawiać fotek - ja to robię tańcząc i śpiewając na całe gardło. :diabloti::evil_lol::diabloti::evil_lol:

Ano się nie spotkałyśmy - ja nawet nie wiem na którym ringu były wilcze. :roll:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

bez kitu, żeby jeździc na wystawy to trzeba mieć zdrowie.. ja po każdej jestem niesamowicie padnięta.. i wracanie do rzeczywistości do ludzi przychodzi mi z trudem.. a niby już kilka lat jeżdże na te wystawy :oops:

hmm tak się tylko zastanawiam skoro Ty śpisz do Nowego Roku to kto pisze tu i w innych galeriach? ;>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']
Eeeeeee no coś Ty ja tak nie potrafię wstawiać fotek - ja to robię tańcząc i śpiewając na całe gardło. :diabloti::evil_lol::diabloti::evil_lol:

Ano się nie spotkałyśmy - ja nawet nie wiem na którym ringu były wilcze. :roll:

Pzdr[/quote]

To musi ciekawie wyglądać....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
a wilcze były po rzekątnej do basków.....:eviltong:

[quote name='Agappe']
hmm tak się tylko zastanawiam skoro Ty śpisz do Nowego Roku to kto pisze tu i w innych galeriach? ;>[/quote]

pewnie drugie wcielenie ;):evil_lol:

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']
hmm tak się tylko zastanawiam skoro Ty śpisz do Nowego Roku to kto pisze tu i w innych galeriach? ;>[/quote]
bety pisze dzięki swojemu hologramowi...:evil_lol:

[quote name='Maks i Spark']
a wilcze były po rzekątnej do basków.....:eviltong:
A.[/quote]
M&S - Aniu, Ty rzeczywiście jeszcze żyjesz wystawą. Po jakiej przekątnej? OBOK!:diabloti:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...