Jump to content
Dogomania

Dwie amerykanki Gabcia i Inarcia + moja wesoła twórczość przyrodnicza :))


bety

Recommended Posts

[quote name='Maks i Spark']A skoro "kerowniczka wycieczki" tak nakazała :cool3:
.....ale o 5.00 spoko by wystarczyło :p

To idź spać, bo nie wstaniesz :evil_lol:

A.[/quote]

Nie no o 5 to raczej nie, bo po drodze zabieramy ekipę i tam zawsze są jakieś remonty po drodze i chcemy być tam tak na 8.00-9.00.

Spać nie idę, bo ja nocny marek jestem - taka typowa sowa - w samochodzie też nie sypiam (nie potrafię :roll:). Także tak se będę siedzieć i dumać do tej 1 z hakiem. :diabloti:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']
Spać nie idę, bo ja nocny marek jestem - taka typowa sowa - w samochodzie też nie sypiam (nie potrafię :roll:). Także tak se będę siedzieć i dumać do tej 1 z hakiem. :diabloti:

Pzdr[/quote]

To miłego dumania :p....i mam prośbę, jak będziesz mogła to ufoć wilcze (będą 4 sztuki w tym jedna z Rosji), ciekawa jestem jak wyglądają.....

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']To miłego dumania :p....i mam prośbę, jak będziesz mogła to ufoć wilcze (będą 4 sztuki w tym jedna z Rosji), ciekawa jestem jak wyglądają.....

A.[/quote]

Łokiej, zrobi się i wilcze :p
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Nie no o 5 to raczej nie, bo po drodze zabieramy ekipę i tam zawsze są jakieś remonty po drodze i chcemy być tam tak na 8.00-9.00.

Spać nie idę, bo ja nocny marek jestem - taka typowa sowa - w samochodzie też nie sypiam (nie potrafię :roll:). Także tak se będę siedzieć i dumać do tej 1 z hakiem. :diabloti:

Pzdr[/quote]
To podobnie jak ja ;)
Chociaż od kiedy Saidi mnie budzi rano, to wieczorkiem zaczynam już ździebko nie kontaktować :diabloti: (oczywiście mała już śpi :razz: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pusiakowa']hej.;)
jednak sie nie poznamy.:-( bo mnie jutro nie bd. tylko w niedziele.
to gdzie ty mieszkasz, ze tak dlugo?:cool3:
dobranoc.:loveu:[/quote]

We "stolycy" mieszkajem to mam daleko.

[quote name='Maks i Spark']Dobrej zabawy :lol:

A.[/quote]

Dzięki. Była dobra. :lol:

[quote name='Pusiakowa']bety pewnie biega z aparatem w ta i spowrotem.:evil_lol: ja tak bd miala w niedziele.xd[/quote]

Latałam jak "gupek" - jak zwykle zresztą, ale skupiłam się na ringu 15. Na resztę wystawy zabrakło mi sił.

[quote name='Maks i Spark']Niech biega i foci to będzie co oglądać ;)

A.[/quote]

Cwaniara.:p

[quote name='Pusiakowa']tak:loveu: a ona w dodatku tak pieknie foci.:cool1:[/quote]

[quote name='Maks i Spark']Tak, ładnie foci :p:p

A.[/quote]

Ale mnie tu kadzą. :oops::evil_lol:

[quote name='jamnicze']Była, była i fociła :lol:[/quote]

"Skarżypyta" ;):evil_lol: - trzeba było napisać że mnie nie widziałaś dla dodania dramaturgii. :evil_lol:

[quote name='Maks i Spark']To dobrze :lol:

A.[/quote]

A ta znowu cwaniakuje.

Dla kogo dobrze to dobrze - nie dla mnie - jestem spalona na raczka wszystko mnie piecze. Słońce było okropne :shake:, nawet nie wiem co tam mi wyszło z tych fotek.

[quote name='deer_1987']no to czekamy na foty!![/quote]

[quote name='Maks i Spark']Tak czekamy :p

A.[/quote]

W przyszłym tygodniu MOŻE :diabloti: wstawię, a może nie. :roflt:

[quote name='Maks i Spark']Cześć Sowo :p dobrego dnia

A.[/quote]

Cześć leniuchu :p miłej niedzielki. Zaraz idę do Twojej galerii i mam nadzieję, że zobaczę tam jakąś fotkę, bo jak nie to :mad:. I więcej już tam nie będę zaglądać. :eviltong::eviltong::eviltong:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']W przyszłym tygodniu MOŻE :diabloti: wstawię, a może nie. :roflt:

Cześć leniuchu :p miłej niedzielki. Zaraz idę do Twojej galerii i mam nadzieję, że zobaczę tam jakąś fotkę, bo jak nie to :mad:. I więcej już tam nie będę zaglądać. :eviltong::eviltong::eviltong:

Pzdr[/quote]
eee? jak to w przyszlym.. ja czekam dzis na foty!!!

widzialas w ciagu ostatniego roku u nich jakies foty? :mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']A skoro "kerowniczka wycieczki" tak nakazała :cool3:.....ale o 5.00 spoko by wystarczyło :p
To idź spać, bo nie wstaniesz :evil_lol:
A.[/quote]
Nie, nie wystarczyłoby.
roboty drogowe w W-wie, zbieranie po drodze pozostałych uczestników wycieczki... To trwa. A ja miałam 4 psy do wysikania i wybiegania. Że już nie wspomnę o potrenowaniu...

[quote name='Maks i Spark']To miłego dumania :p....i mam prośbę, jak będziesz mogła to ufoć wilcze (będą 4 sztuki w tym jedna z Rosji), ciekawa jestem jak wyglądają.....
A.[/quote]
Wilczy był nawet na pudle... Więcej nie powiem, niech najpierw bety obrobi foteczki...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']
Zaraz idę do Twojej galerii i mam nadzieję, że zobaczę tam jakąś fotkę, bo jak nie to :mad:. I więcej już tam nie będę zaglądać. :eviltong::eviltong::eviltong:

Pzdr[/quote]

A to oto chodziło :lol:

[quote name='deer_1987']
widzialas w ciagu ostatniego roku u nich jakies foty? :mad::mad:[/quote]

No no, ostatnie były 2 tygodznie temu :eviltong:

[quote name='Asiaczek']
Wilczy był nawet na pudle... Więcej nie powiem, niech najpierw bety obrobi foteczki...

Pzdr.[/quote]

Jak znam życie i stawkę, to pewnie była ta Keesówna z Rosji....:cool3:

A.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...