Jump to content
Dogomania

Kielce-Antoś w niebezpieczeństwie...zawiadomiony schron...w pn łapanka POMOCY !


Fiona.22

Recommended Posts

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiosna, może mogłabyś przytrzymać miejsce dla Anośka Ja ciągle mam nadzieję, ze on się znajdzie. A jeśli nie... ja już nawet nie chcę Fionie głowy zawracać, ale chyba mamy dwa kolejne bezpańskie psy na osiedlu. Jak tylko się domknie sprawa Klary vel Tośki, to będę rozmawiała z Fioną o tych dwóch psach, na pewno też je już widziała.

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam z Fioną.
Jeśli Antoś się znajdzie, jest dla niego miejsce (tzn będzie, gdy kolejka do niego 'dojedzie'). Jeśli nie Antek, możecie przywieźć do mnie innego psa, bo miejsce jest zarezerwowane przez Fionę, nie koniecznie dla Antka.
Mam nadzieję, że chłopak się odnajdzie..

Link to comment
Share on other sites

Ten to sie potrafił ustawić - nieograniczona wolność i miska na zawołanie:diabloti: Cóż, rozumim, ze nie głoduje,nie marznie i schron na niego nie poluje, więc osiągnięty został zdrowy kompromis międzi jego potrzebą włóczęgostwa a bezpieczeństwem. A gdzie on sypia? Mosi, może CI jakieś pieniążki na karmienie uciekiniera przelać? W końcu stołówkę sobie zrobił u Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Myślę, ze te pieniązki nie przepadną. Wiem, ze MOsi ze względu na specyficzna sytuację nie chciała już przyjmować wpłat na Antka - co nie zmienia faktu, ze żywi dziada jak do niej się zgłasza. No i te palny kastracyjne są , choć musze przyznać, ze wątpię, czy mu to coś pomoże....

Link to comment
Share on other sites

Fiona, czy Ty dostałaś ostatnią wiadomość ode mnie ? pisałam kilka dni temu, bo zwolniło się miejsce, ale skoro nie odzywałaś się, dogadałam kolejnego psa z kolejki. Jeśli dobrze kojarzę, gdy przyjadą psy umówione teraz, Antek będzie pierwszy w kolejce.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...