Jump to content
Dogomania

Schronisko Dłużyna Górna pod Zgorzelcem, wątek ogólny, psy na 1,2,3,4 stronie


Recommended Posts

rozliczenie:
bazarek z ciuchami [B][COLOR=Red]53,90[/COLOR][/B], doliczam do tej kwoty [B][COLOR=Red]25[/COLOR][/B] z innego bazarku (sukienka) oraz moje [B][COLOR=Red]12[/COLOR][/B] za spódnicę kupioną na bazarku lolki(ten sam cel) i 11 dla niej za przesyłkę kilku moich uzbieranych rzeczy;-)

razem na koncie lolki wyląduje [B][COLOR=Red]102[/COLOR][/B] zł,[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1155/schronisko-kolo-zgorzelca-d-slask-cudne-psiaki-szukaja-domkow-zaktualizowany-110849/"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[SIZE=3][COLOR=Black][B][COLOR=Red]ROZLICZANKO[/COLOR]

poprzedni stan [COLOR=DarkRed]285,69 zł[/COLOR]

[COLOR=DarkRed]+102 zł[/COLOR] MagdaZ bazarki:loveu:
[COLOR=DarkRed]- 310 zł[/COLOR] hotelik Karusia [SIZE=2]( wysłałam ZuziM 270 zł gdyż wcześniej zapisane w rozliczeniach na plus 40 zł po Semirku były faktycznie u Zuzim)[/SIZE]
[COLOR=DarkRed]+ 26 zł [/COLOR]Lothia - bazarek
[COLOR=DarkRed]+ 120[/COLOR] zł Beata19 bazarki:loveu:

................................
[COLOR=Red]razem : 223,69 zł[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]

Magda co zabrała i oddała Semira obiecała wpłacić za hotelik za ten miesiąc.....zobaczymy czy coś z tego wyjdzie....do powrotu ZuziM na pewno bedziemy wiedziały na czym stoimy ......jakby tak było to zostanie nam zapas na kolejny miesiąc:multi:

nie licze tych pieniązków od Jagody ....poczekamy az Gosia wróci z urlopu


cały czas mamy tez 220 zł szczeniakowe.......nie mialam czasu dowieźc ich do bogatyni dla Beaty:roll:


co by nie było mam u siebie 443,69 psiakowych złotych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Mam juz na koncie te 108,- zl z bazarku Seaside :lol:.[/quote]

Ciocia Gosia ja w poniedziałek prześle resztę na Semirka tzn 202 zł

cały czas mam nadzieję że Magda( nie mylić proszę z naszą MagdaZ:evil_lol:) dotrzyma słowa i wesprze chłopaka ,będzie na kolejny miesiąc w razie "W"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']lolka pisz rozliczenie, abyśmy Ciebie w minusy nie wpędziły, ja juz obiektywnie rzecz biorąc nie mam za dużo na bazary, ale coś się zawsze wyciągnie;)[/quote]


[SIZE=3][COLOR=DarkGreen][B]Gapo Ty jedna:evil_lol: na poprzedniej stronie było:cool3:[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=Black][B][COLOR=Red]ROZLICZANKO[/COLOR]

poprzedni stan [COLOR=DarkRed]285,69 zł[/COLOR]

[COLOR=DarkRed]+102 zł[/COLOR] MagdaZ bazarki:loveu:
[COLOR=DarkRed]- 310 zł[/COLOR] hotelik Karusia [SIZE=2]( wysłałam ZuziM 270 zł gdyż wcześniej zapisane w rozliczeniach na plus 40 zł po Semirku były faktycznie u Zuzim)[/SIZE]
[COLOR=DarkRed]+ 26 zł [/COLOR]Lothia - bazarek
[COLOR=DarkRed]+ 120[/COLOR] zł Beata19 bazarki:loveu:

................................
[COLOR=Red]razem : 223,69 zł[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]

Magda co zabrała i oddała Semira obiecała wpłacić za hotelik za ten miesiąc.....zobaczymy czy coś z tego wyjdzie....do powrotu ZuziM na pewno bedziemy wiedziały na czym stoimy ......jakby tak było to zostanie nam zapas na kolejny miesiąc:multi:

nie licze tych pieniązków od Jagody ....poczekamy az Gosia wróci z urlopu


cały czas mamy tez 220 zł szczeniakowe.......nie mialam czasu dowieźc ich do bogatyni dla Beaty:roll:


co by nie było mam u siebie 443,69 psiakowych złotych


[SIZE=3][B]w poniedziałek dopłacę 208 zl na Semirka i mamy ten miesiąc z głowy[/B][/SIZE]:roll:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]ROZLICZANKO

poprzedni stan: [COLOR=DarkRed]223,69 zł[/COLOR]

[COLOR=DarkRed]- 210 zł[/COLOR] dopłata hoteliku Semira

...........................
razem: [COLOR=DarkRed]13,69 zl[/COLOR][/B][/SIZE]

niestety Semirek nie został póki co wsparty przez chwilową właścicielkę:-( ............nie wiem jak sobie poradzimy za miesiać:placz::placz:




konto szczeniaków

[SIZE=3][B]poprzedni stan [COLOR=DarkRed]220 zł[/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=DarkRed][B]- 100 zł[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3] [/SIZE]szczepienie dwóch maluchów (przyjechał facet z nowej soli po dwa psiaki a ponieważ weterynarz przyjmujący po 17 jest na urlopie więc maluchy nie zostały jeszcze zaszczepione....dałyśmy mu na zaszczepienie już na miejscu u siebie)

[SIZE=3][B][COLOR=DarkRed]razem: 120 zł[/COLOR][/B][/SIZE]



zastanawiam się czy nie założyć wątku pozaschroniskowych psiaków z naszych okolic....choc tak szczerze mówiąc częśc z nich i tak trafi do dłuzyny .........nie przeszkadza Wam że je tu równiez przdstawiam???:oops:

Link to comment
Share on other sites

możesz tutaj je dawać, łatwiej to wszystko ogarnać, tak ja myślę


Byłam na spotkaniu naszej organizacji-długa droga przed nami. Dzisiaj miał być wywóz psów do Białogardu, jak dla mnie to jakieś pranie kasy na zwierzakach, bo z wyliczeń um jakieś 1500 zł na psa idzie z tego tytułu;/ Dziewczyny miały rano interweniować, nie wiem jak się zakończyło, bo 3 psy tylko 4 dni były, a 3 około 3 miesięcy. Zaraz jakiś bazar wymącę, bo potzrebna kasa nam jak nic na psiaki, bo to już połowa miesiąca:roll:

Link to comment
Share on other sites

Magda na bolec.info jest artykuł
Kuźwa mam nadzieję że nie dojdzie do wywózki. szlag mnie na sama myśl trafia
Pod nosem opustoszała prawie Jelenia, a oni k...a Białogard wymyślili
A co z tymi 3 psami co są kilka dni? Zgłosi się właściciel a pupil juz na pomorzu tak???
:angryy::angryy::angryy::angryy: (*)$%#^&**#$%^(*&**$&:angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Seaside']Magda na bolec.info jest artykuł
Kuźwa mam nadzieję że nie dojdzie do wywózki. szlag mnie na sama myśl trafia
Pod nosem opustoszała prawie Jelenia, a oni k...a Białogard wymyślili
A co z tymi 3 psami co są kilka dni? Zgłosi się właściciel a pupil juz na pomorzu tak???
:angryy::angryy::angryy::angryy: (*)$%#^&**#$%^(*&**$&:angryy::angryy::angryy::angryy:[/quote]
zaraz tam wejdę i poczytam, ja cały czas na zebraniach krzyczę, że jest opcja jeleniej, moze w komentarzu tzreba to napisać, moze coś się ruszy z tym

Link to comment
Share on other sites

ubiegłaś mnie kochana, bo wszystko napisałaś, fajnie że zabrali ze sobą ludzi z mediów, w końcu coś się zacznie dziać, widzę na focie moją sąsiadkę-ona Ci będzie zdjecia i opisy podsyłać, fajna babka. Jestem dumna z tych ludzi, może tego Romana w końcu ktoś pogoni i sie zabierze on za jakąś robotę

Link to comment
Share on other sites

będę podrzucać regularnie temat na bolec.info
Super że zostali zaangażowani- temat był już od samego rana :)

Od soboty na 2 tyg jadę do Damiana, ale przypilnuj sąsiadkę z tymi wiadomościami :) Ja się nie wycofuję - jak raz mi wyśle maila to potem gnębić ją będę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kuźwa dałam sie znów sprowokować do wypowiedzi - co za dupek:mad:
Ale na szczęście pojawił się nowy, pełny artykuł - zaczyna się coś dziać nareszcie w tym głupim Bolesłąwcu...

No ale odbiegamy od głównego tematu wątku :)
Wyjeżdżam teraz na 2 tyg, ale mam już parę rzeczy na kolejne bazarki więc zaraz po powrocie z nimi ruszę
Aga - nie mam Twojego konta - prześlij mi w PW ok? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka']dziewczyny walczcie o sierściuszki, trzymam kciuki....
DO BOJU DO BOJU LaLaLaLa:x[/quote]
[url=http://www.bolec.info/informacje/pieskie-zycie-3697.html]Bolesławiec dla Ciebie - Bolec.Info: Pieskie życie[/url]

[url=http://www.bolec.info/forum/f16/wywioza-zwierzetal-18591-last.html]BolecForum Bolecnauci komentują: Wywiozą zwierzęta?[/url]

zrobiłyśmy z Jagodą akcję pt Białogard-ale tam psów, masakra, a wiesz ile płacą za wywóz jednego-ok 1500zł:crazyeye:
Trochę ludzi podchwyciło temat, a urzędasy nam na forum śmiecą i bronią prezydenta i spółki:mad:
ale jesczze długa droga, bo na spotkaniu organizacji, jedna z pań powiedziała, aby szczeniaki topić:crazyeye: więc trochę tam jesczze pochodzę, moja sasiadka za to zadowolona, bo przyszedł ktoś bardziej w temacie. Więc krzyczę za sterylizacją, sterylkami aborcyjnymi-bo też był dylemat-jakby nie patrzeć kogoś się usmierca, ale jak dla mnie to lepsze rozwiązanie, dopiero jak powiedziałam, ze te szczyle mogą zając potencjalne domy to jakoś niektórym przemówiło. następnym razem drukuję jakieś makabryczne przykłady i schrony, inaczej się nie da-ja to mam jednak zacięcie do bycia nauczycielką i przekazu audiowizualnego:evil_lol:w ogóle to bym zaproponowała wycieczkę np do Dłużyny, to mobilizuje do szukania domów i uświadamiania innych

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...