Jump to content
Dogomania

stary, ratlerkowaty BEZ LECZENIA I SPECJALNEJ KARMY UMRZE. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja was bardzo przepraszam, ale ja nie jestem w stanie SAMA utrzymywac Misia co niestety juz od tygodnia robie - jesli tak dalej pójdzie to naprawdę nie bezie innego wyjścia jak go uśpic, bo ja nie daje sobie rady, zaintesowanie wątkiem zerowe, pomocy tez praktycznie w ogóle.

Na moje konto 0 wpłat, bazarki idą marnie, poza tym fanty tez wczesnie czy później się skończą, że nie wspomnę o tym, ze utrzymuje tez innego psiaka, za którego wykładam sama bo bazarki zamiast na niego przeznaczam na Misia, zeb y mógł żyć - wiec prosze o mobilizacje, tutaj z tego co zawuażyłam to jak się porzadnie nie zawoła o apel, w tonie dramatycznym to po mało kto pomoże! A tutaj apelujemy i nic - wpłaca kikou.... ;( To jest niemozliwe - jeszcze dT chce tak jak było umówione pieniądze 'z góry' za miesiac - 60 zł., i co ja mam zrobić, z czego ja to mam 'z góry' wziaść? :/

I to już nie chodzi o to, że tak bardzo pustyszy mój portfel w ciągu tygodnia, ale o to, żeby zwrócić Wam uwagę na istotny problem, bo jeśli nie ma za co go utrymac, co zresztą każdy widzi - że ledwo ciagniemy i ciułąmy te resztówki kasy to to chyba wiekszego sensu nie ma...

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za PM, wysle pieniazki w ten czwartek (bo to moj dzien wyplaty... ;)). Nie sledzilam watka od poczatku. Dopiero dowiedzialam sie o Misiu od Mysi, ktora prosila mnie o ogloszenie w Alegratce.

Trzeba zmienic tytul watka ze potrzebna jest pomoc FINANSOWA. Takze potrzebny jest banerek (jesli go nie ma)...

AHA! No i najwazniejszym z ogloszen jest Allegro, Mysia mnie o Allegro nie prosila, czy to znaczy ze Misio je ma?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Dziekuje za PM, wysle pieniazki w ten czwartek (bo to moj dzien wyplaty... ;)). Nie sledzilam watka od poczatku. Dopiero dowiedzialam sie o Misiu od Mysi, ktora prosila mnie o ogloszenie w Alegratce.

Trzeba zmienic tytul watka ze potrzebna jest pomoc FINANSOWA. Takze potrzebny jest banerek (jesli go nie ma)...

AHA! No i najwazniejszym z ogloszen jest Allegro, Mysia mnie o Allegro nie prosila, czy to znaczy ze Misio je ma?[/QUOTE]


Banerek misio ma, a allegro ma wystawić Iza, wcześniej tez Misio miał wystawiane regularnie allego przez kikou ;) Jak Iza nie wystawi to ja wystawie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Banerek misio ma, a allegro ma wystawić Iza, wcześniej tez Misio miał wystawiane regularnie allego przez kikou ;) Jak Iza nie wystawi to ja wystawie...[/quote]

Czy to jest ten banerek?

[IMG]http://images31.fotosik.pl/335/4c8ec6dc2864e19f.jpg[/IMG]

...bo widze ze Mysia go ma w swoim podpisie, ale ten banerek jest bez załącznika, wiec nikt na wątek poprzez banerek nie wejdzie...:niewiem:

Ja moge zrobic załącznik, tylko potwierdzcie ze to ten piesio... bo moze to jakis podobny...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Czy to jest ten banerek?

[IMG]http://images31.fotosik.pl/335/4c8ec6dc2864e19f.jpg[/IMG]

...bo widze ze Mysia go ma w swoim podpisie, ale ten banerek jest bez załącznika, wiec nikt na wątek poprzez banerek nie wejdzie...:niewiem:[/quote]

wrrr.... :angryy: ciągle mi się coś w tym podpisie psuje... Ostatnio Kubuś nie był podlinkowany, a teraz Misio, już poprawiam....

Link to comment
Share on other sites

Cześć cioteczki.
Nie wiem czy dobrze doczytałam, Misiu jest na tymczasie u Ani w Bytoniu - tak i potrzeba pieniązki na karme i pobyt.
Poproszę o dane - jutro lub w Poniedziałek wpłacę jakieś pieniążki. Ale poprosze o dane takie do przekazu na poczcie na rach bankowy - taki przekaz jest tańszy niż u mnie banku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ALMA2']Cześć cioteczki.
Nie wiem czy dobrze doczytałam, Misiu jest na tymczasie u Ani w Bytoniu - tak i potrzeba pieniązki na karme i pobyt.
Poproszę o dane - jutro lub w Poniedziałek wpłacę jakieś pieniążki. Ale poprosze o dane takie do przekazu na poczcie na rach bankowy - taki przekaz jest tańszy niż u mnie banku.[/quote]

Bounty napewno wyśle Ci na PW ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Dane wysłałam - dzięki JOMIE misiu ma juz w tym miesiacu prawie caly DT pokryty, barkuje jeszcze 10 zł., ale jesli ktoś moze to prosze wpłacać, przynajmniej nie beziemy się musiały martwić 'co bedzie jutro'[/quote]

Wlasnie wyslalam na Misia 110 zl (dokladajac 10 zl to tego obiecanego 100 zl), powinnas je dostac w ciagu kilku dni... Nie mialam mozliwosci dodania zadnego dopisku, bo wyslalam pieniazki zza granicy przez strone internetowa [URL="http://www.xoom.com"]www.xoom.com[/URL]. Znakiem rozpoznawczym mojego przelewu bedzie kwota z jedna zlotowka na koncu, czyli 110.01 zl, bo tak przeliczylo na zlotowki...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Wlasnie wyslalam na Misia 110 zl (dokladajac 10 zl to tego obiecanego 100 zl), powinnas je dostac w ciagu kilku dni... Nie mialam mozliwosci dodania zadnego dopisku, bo wyslalam pieniazki zza granicy przez strone internetowa [URL="http://www.xoom.com"]www.xoom.com[/URL]. Znakiem rozpoznawczym mojego przelewu bedzie kwota z jedna zlotowka na koncu, czyli 110.01 zl, bo tak przeliczylo na zlotowki...;)[/QUOTE]

Oooo dziękiję :loveu:
Widzisz Misio? kolejny Anioł nad tobą czuwa :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...