Jump to content
Dogomania

Toś Super Ktoś & Ginka Turbinka


Illusion

Recommended Posts

Nie wiem kurcze co tu wybrać w końcu : /. Miałam skontaktować się jeszcze z ortopedą, bo totalnie wyleciało mi to z głowy (dopiero przy zastrzyku przemaglowałam wetkę z naszej lecznicy), żeby zapytać co suce podawać i nie wiem czy się do niego telefonicznie dobijać*, bo niezbyt uśmiecha mi się kolejna konsultacja i tylko po to, żeby zapytać o coś, na co może odpowiedzieć mi jednym zdaniem :look3: (wiadomo, diagnoza to jednak inna sprawa).

*próbowałam, ale nie odbierał i nie wiem czy mój limit rozmów tel się wyczerpał czy może nie miał czasu (możecie się śmiać, ale kurde, nie wiem czy to tak wypada "męczyć", jak gość normalnie za takie porady bierze hajs :-D).

 

Wetka z naszej lecznicy mówiła, że ma starego psa z problemami z układem ruchu i podaje mu Arthroflex, ale dawałaby Synoquin, tylko, że ją nie stać, ale mi bardzo poleca i że mają jeszcze jakiś pakiet lojalnościowy dla klientów. Tu mi się żarówka zapaliła, ale faktycznie, jak poszukałam w necie to znalazłam prawie same pozytywne opinie (te mniej pozytywne dotyczyły przyswajania, że psy jakieś sraki miały czy coś). A w sieci i tak (PL) nigdzie nie można go kupić (albo nie znalazłam).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja słyszałam, że Canosan jest fajny, dopatrzyłam się go u kogoś zanim wzięłam Muffina i dałam do zakładek, teraz tak patrzę to zastosowania ma pasujące do waszych, bodajże Patrycja od Zoe go używała, jeśli masz możliwość to możesz zapytać czy się sprawdził :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja to tłumaczę lenistwem, jak coś pojawi się na fejsie to w ramach wyrazu uznania klika się lajk i już, a tutaj trzeba pisać komentarz, co zajmuje więcej czasu i wysiłku. Sama podglądam różne galerie, ale rzadko coś piszę :siara:. Pozostaje liczyć na to, że inni robią to samo, ale mimo wszystko zaglądają :mdrmed:.

 

Ginka chyba nigdy tak długo nie była takim zaroślakiem, jak jest teraz...

 

15286296838_83427a530a_z.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ślicznie wygląda z tą długością kudełek

tak szczeniaczkowo <3

 

Raczej głupkowato :siara:.

 

Jej w sumie dobrze w każdej fryzurze, nawet zarościaka :smile:

 

Ja jednak wolę, jak ma krótsze futro. Przy dłuższych kłakach wszystko się do niej przyczepia, broda jej się syfi, fuj :evil_lol:. Z resztą to jest chyba najlepsze porównanie:

 

https://www.facebook.com/GinkaTurbinka/photos/a.554397747935309.1073741830.552501954791555/649606631747753/?type=1

 

Po lewej nie przypomina psa, tylko coś takiego :mdleje:

https://farm2.staticflickr.com/1393/1198478086_2e79933724.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ofutrzona wygląda koszmarnie :P

 

W końcu ktoś normalnie gada :evil_lol:.

 

MUDI! XD

 

Jeśli miałaby już być ofutrzona to chciałabym, żeby wyglądała, jak mudi, serio xD. A tak to chyba nawet z D... strony nie przypomina :rolleyes:. Ma się ocieplić niedługo, to chyba ją ostrzygę, akurat odrośnie na zimniejszą pogodę.

 

A teraz niech wszyscy chorzy na cukrzycę uważają, bo wrzucam jeden z najsłodszych widoków na świecie :loveu:

 

10724230_711364402275264_1908134004_n.jp

Link to comment
Share on other sites

Jaki ryjec   Matko, czemu ja tu nie zaglądam, jak tu tyle słodkości? I MUDIKI.

 

Nie wiem, ale musisz to jak najszybciej zmienić :eviltong:.

 

Ginny wygląda jak owieczka, słodko! To Wy się nie znacie! 

 

Zmutowana owieczka :evil_lol:.

 

 

Dla mnie Ginka najlepiej wygląda w krótkich kłakach

Za to np.Chi tak samo obcięty wygląda okropnie

 

A Tosia słodziak :loveu:

 

 

Bez futra wygląda dużo lepiej! W ogóle psy bez futra są ładniejsze i bardziej szczupłe :P

A Tosia... Awww :loveu:

 

Bardzo dobrze prawicie!

 

Ja tam kocham kudłacze :P

Słodki ryjek <3

Kiedy nowe foty? :P

 

Kudłacze są spoko, ale u innych :evil_lol:.

 

Kiedy nowe foty - nie wiem, nie mogę się ostatnio zebrać w sobie. Był niedawno taki okres, kiedy naprawdę sporo cykałam, a teraz jakoś tak... trzeba ogarnąć tyłek :siara:.

 

(musiałam skasować część Waszych emot z cytatów, bo dogo mówi, że za dużo na jeden post)

 

Mam takie o, na potrzeby dzisiejszego posta

 

http://fastncrazy.blogspot.com/2014/10/hol-ee-roller-pika-azurowa.html

 

15456309447_72ac08b5f0_z.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kudłacze są spoko, ale u innych :evil_lol:.

Hahaha ja tę filozofię wyznaje w stosunku do małych psów :P

Są fajne, ale u innych ;) Ja wolę takie powyżej 18kg. 

 

Śliczne oczka Ginny :loveu:

I macie tę bajerancką zabawkę!

Echh szkoda, że Aron nie lubi się bawić :c

Link to comment
Share on other sites

Haha mam podobnie ostatnio, w ogóle nie chce mi się brać aparatu, a jeszcze niedawno ciągle go zabierałam :lol:

 

Czasami takie przerwy chyba są potrzebne po prostu :).

 

Hahaha ja tę filozofię wyznaje w stosunku do małych psów :P

Są fajne, ale u innych ;) Ja wolę takie powyżej 18kg. 

 

Śliczne oczka Ginny :loveu:

I macie tę bajerancką zabawkę!

Echh szkoda, że Aron nie lubi się bawić :c

 

Dla mnie 15kg maks, 18kg to dla mnie duży pies już :mdrmed:.

 

A ja chciałam kupić azurkę i co? Spłukałam się przez choróbska i tymczasa :evil_lol:

Długie futerko jest najlepsze! Taki misu Jetsanek :loveu: no uwielbiam! 

 

Nie mów nic o choróbskach, z resztą ja nie wiem po co to w ogóle jest :/.

 

 

 

Znalazłam fryzurę idealną! Jest i długo, i krótko, więc powinno cieszyć oczy każdego :grins:.

 

15680862976_ba3beab35b_z.jpg

 

15519766710_1445d85185_z.jpg
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...