Jump to content
Dogomania

Toś Super Ktoś & Ginka Turbinka


Illusion

Recommended Posts

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Z czystej ciekawości :) Tak na chłopski rozum, z mniejszym dyskiem powinno się małemu psu lepiej pracować, dlatego się pytam. Może Szczur nie jest najlepszym przykładem, ale widzę różnice przy zabawie Hero Puppy 160, a normalnym dyskiem. I jednym i drugim chętnie się pobawi, ale 160 dużo łatwiej jej podnieść i przynieść.

Link to comment
Share on other sites

Świetna Ginka, miło patrzy się na nią w sportowyych wydaniach :) :loveu:

Z tymi dyskami to widać kwestia mocno osobnicza, moja suka mierząca sobie 35cm w kłębie bez problemu biega za sonicem xtra 215 czy fastbackami z DC :) Widziałam yorki latające za softami, hero 120, CSami czy sonicami, także rozbieżność jest spora i raczej uzależniona konkretnie od psa. York, który startował na DCDC w bonsai latał za CSami i za wcześniej wymienionym sonicem :)

Link to comment
Share on other sites

Wzięłam i kupiłam mniejsze dekle :eviltong: Jeszcze w fazie testów, ale zapowiadają się całkiem fajnie, nawet zastanawiam się czy SuperAero nie znaleźć nowego domku.

[IMG]http://i678.photobucket.com/albums/vv147/RaspberryCookie/greengarden/IMG_1844_zps6eb3d510.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Melduję, że mniejsze dyski jednak się nie przyjęły :grins:. Trochę szkoda, bo występują w różowym kolorze, a SuperAero w takim stylu mają tylko burgundowy... :lol:

Ginka jako królik doświadczalny
[IMG]http://i678.photobucket.com/albums/vv147/RaspberryCookie/greengarden/IMG_1838_zpsda890e62.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Te jej spojrzenie :loveu: [URL]http://i678.photobucket.com/albums/vv147/RaspberryCookie/greengarden/IMG_1838_zpsda890e62.jpg[/URL][/QUOTE]

W końcu granulka karmy w ręku, a jak wiadomo Gina niezbyt często ma okazję coś jeść... :evil_lol:

[quote name='Unbelievable']czemu się nie przyjęły?

mogę te małe odkupić :diabloti:[/QUOTE]

W zasadzie to ciężko powiedzieć. Ginie coś w nich nie pasi, a ja nie do końca wiem co. Na początku było po niej widać, że coś jest nie tak, potem bardzo ładnie się szarpała, ale miałam wrażenie, że nie chce za bardzo kontynuować zabawy akurat tym dyskiem. Na zewnątrz, jak rzucałam je trochę dalej to przynosiła z taką łaską, wypluwała metr ode mnie i stopniowo coraz bardziej się gasiła :shake:.

Dyski już sprzedane :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']
W zasadzie to ciężko powiedzieć. Ginie coś w nich nie pasi, a ja nie do końca wiem co. Na początku było po niej widać, że coś jest nie tak, potem bardzo ładnie się szarpała, ale miałam wrażenie, że nie chce za bardzo kontynuować zabawy akurat tym dyskiem. Na zewnątrz, jak rzucałam je trochę dalej to przynosiła z taką łaską, wypluwała metr ode mnie i stopniowo coraz bardziej się gasiła :shake:.

Dyski już sprzedane :eviltong:.[/QUOTE]
łe, to głupio ;) myślałam że jej się spodobają, z drugiej strony sonici gummy są chyba fajniejsze dla psiego pyska niż super sonici, ale to już nie wiem, nie mądrzę się dalej :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No głupio, bo może i by jej było wygodniej, ale w sumie były cięższe niż Aero i strasznie się nimi rzucało. Gummy już chyba nie robią, nie macałam ich, ale koleżanka ma jedną sztukę i jest bardzo zadowolona, tylko żałuje, że w PL nigdzie nie można ich dostać. Na stronie Hero też nie ma od dłuższego czasu :hmmmm:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']No głupio, bo może i by jej było wygodniej, ale w sumie były cięższe niż Aero i strasznie się nimi rzucało. Gummy już chyba nie robią, nie macałam ich, ale koleżanka ma jedną sztukę i jest bardzo zadowolona, tylko żałuje, że w PL nigdzie nie można ich dostać. Na stronie Hero też nie ma od dłuższego czasu :hmmmm:.[/QUOTE]
no kurczę, nie załamuj mnie że już ich nie produkują... też widziałam że na whippy nie ma, ale myślałam, że to tylko chwilowo :/
ja mam 5 sztuk dla Grama i on je bardzo lubi, a że używam też dla suki to mają sporo dziurek i czas na nowe...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']no kurczę, nie załamuj mnie że już ich nie produkują... też widziałam że na whippy nie ma, ale myślałam, że to tylko chwilowo :/
ja mam 5 sztuk dla Grama i on je bardzo lubi, a że używam też dla suki to mają sporo dziurek i czas na nowe...[/QUOTE]

napisz do whippy i zapytaj, Karol ma takie informacje bezpośrednio od Hero :)

Link to comment
Share on other sites

Długo, długo już ich nie ma. Teraz widzę, że ze strony zniknęły Hero 160 Pup, też całkiem fajne są, ale dla małych psów, które nie niszczą.
Zapytać nie zaszkodzi, trzymam kciuki za maila zwrotnego, jak ostatnio do nich pisałam i na maila, i na fb, to nie doczekałam się odpowiedzi :mad:.

Link to comment
Share on other sites

Do whippy w sprawie soniców 215, w wersji gummy, pisałam już dawno temu. Odpowiedziano mi, że sprawa ich dostępności jest mocno kłopotliwa, nie wiadomo też było kiedy i czy w ogóle dyski wrócą do oferty. Wszystko zależne było właśnie od dostępności, bo chętnych nie brakowało ;). Nie wiem jak wygląda sprawa ich produkcji obecnie, ale na daną chwilę gummy nie można dostać, przynajmniej na oficjalnej stronie Hero i na stronach internetowych dystrybutorów, już wcale...

Link to comment
Share on other sites

Hej :) Uwielbiam Twoje zdjęcia:loveu:

[quote name='Illusion']
W zasadzie to ciężko powiedzieć. Ginie coś w nich nie pasi, a ja nie do końca wiem co. Na początku było po niej widać, że coś jest nie tak, potem bardzo ładnie się szarpała, ale miałam wrażenie, że nie chce za bardzo kontynuować zabawy akurat tym dyskiem. Na zewnątrz, jak rzucałam je trochę dalej to przynosiła z taką łaską, wypluwała metr ode mnie i stopniowo coraz bardziej się gasiła :shake:. [/QUOTE]
Miałam podobnie jak rudy dostał SuperHero. Jakoś tak bez entuzjazmu nosił, nie chciał się szarpać. Zrezygnowana schowałam dysk i rzucałam tylko Hero Extra. Myślałam, że SuperHero jest za ciężki i to powoduje dyskomfort jednak w następnym sezonie wyciągnęłam go znów i nagle stał się faajny.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi miło! :)

Przeszła mi przez głowę taka myśl, ale boję się bardziej kombinować przy Ginie z dyskami, żeby czegoś nie sknocić. Jak była mała to aport zepsuł nam się między innymi przez dyski i w ogóle dojście do zabawy frisbee takiej, jak na filmiku to była droga przez mękę, więc niech sobie ma te większe ;).

Wczoraj Gina padła ofiarą mojej działalności groomerskiej, a dziś męczyłam Tosię - znów ubyło jej kilka lat i kilogramów :razz:.

Link to comment
Share on other sites

Jutro może coś zrobię, dzisiaj strasznie pochmurno jest i nie wiem czy zaraz nie zacznie padać, więc aparat zostaje w domu ;).

[IMG]http://i678.photobucket.com/albums/vv147/RaspberryCookie/greengarden/IMG_1874min_zpsc09da88a.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...