Jump to content
Dogomania

Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy


Zmysł

Recommended Posts

  • Replies 983
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za pozwoleniem Mychy przeklejam jej info o domku:

[B][I]hej darek,
dziś byłam u tych ludzi. mają małe mieszkanko, ale wielkie serce. mają córeczkę, która bardzo cierpi po uśpieniu ich 13 letniej suni. mała (max 12 lat) była u babci, a rodzice w tym czasie, za radą lekarza, uśpili psiaka. mała na każde wspomnienie o niej miała łzy w oczach. jak mi opowiadali, jak małej przeczytali historię pluta, to też strasznie płakała. widać, że wrażliwa istota. mówili, że to ona z psem wychodziła. opowiedziałam im o umowie adopcyjnej, wizytach po adopcyjnych, i ogólnie o psach znajdach, o chodzeniu na smyczy, itp. jestem za. aha mają jakąś działkę i tam spędzają dużo czasu, więc i psiak by sobie biegał. dobrzy ludzie. nie wiem co jeszcze, ale osoba, która dostarczy psa niech nie polega na pierwszym wrażeniu.ludzie o wielkim sercu i tyle ode mnie.
pozdrawiam
mycha

ps. mała nawet pokazała mi fotkę w telefonie ich suni.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zmysł']Za pozwoleniem Mychy przeklejam jej info o domku:

[B][I]hej darek,[/I][/B]
[I][B]dziś byłam u tych ludzi. mają małe mieszkanko, ale wielkie serce. mają córeczkę, która bardzo cierpi po uśpieniu ich 13 letniej suni. mała (max 12 lat) była u babci, a rodzice w tym czasie, za radą lekarza, uśpili psiaka. mała na każde wspomnienie o niej miała łzy w oczach. jak mi opowiadali, jak małej przeczytali historię pluta, to też strasznie płakała. widać, że wrażliwa istota. mówili, że to ona z psem wychodziła. opowiedziałam im o umowie adopcyjnej, wizytach po adopcyjnych, i ogólnie o psach znajdach, o chodzeniu na smyczy, itp. jestem za. aha mają jakąś działkę i tam spędzają dużo czasu, więc i psiak by sobie biegał. dobrzy ludzie. nie wiem co jeszcze, ale osoba, która dostarczy psa niech nie polega na pierwszym wrażeniu.ludzie o wielkim sercu i tyle ode mnie.[/B][/I]
[I][B]pozdrawiam[/B][/I]
[I][B]mycha[/B][/I]

[I][B]ps. mała nawet pokazała mi fotkę w telefonie ich suni.[/B][/I][/quote]


swietnie !!!

a czy Oni nie wyjezdzaja na wolne dni 15-17 sierpnia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...