Jump to content
Dogomania

Przez POMYŁKE wyciągnięta miała chwilę dom MA DOM,niestety problemy zdrowotne :(


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeżeli chodzi o ogłoszenia w naszych lokalnych gazetach to powiem tylko tyle,że baaaardzo rzadko sa tam ogłaszane zwierzęta.Może predzej w gazecie takiej na cały Sląsk np. Dziennik Zachodni czy coś podobnego.Mogę ewentualnie wystawić ogłoszenie u mojego weta.
Z uchem jest już dobrze - wet był zaskoczony,że tak szybko to poszło.... Jutro wyciąganie szwów ( te klamry,którymi była zszyta to podobno sprzed potopu ) i płukanie ucha.
Dziś Vika była na baaardzo długim spacerze.... teraz leży jak trup....zero kondycji....
A czy w tym schronisku na pewno nie pomylili psa po raz kolejny??? Bo Vika nie zachowuje sie jak 2-letni pies a jak szczeniak. Myśli tylko o zabawie,co chwilę sprawdzam czy czegoś nie zabrała do zabawy....
Czy ona na pewno miała obrożę ze swoim numerem???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']DG32 a moze moglabys wystawic Vice pogrubione allegro- to za 22zl. Zaplacé jak mozesz to zrobic.[/quote]

Co do tego wyróżnionego allegro to może mógłby kto inny zrobić :oops:, ja Viki wyróżniłam i będe wyróżniać alegratke.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lunarmermaid']Dzisiaj byłam u weta,bo Vika wygryzła sobie sierść na łapach,do krwi.Bardzo ją to swędzi,dostała wczoraj zastrzyk a dzisiaj tabletki,które musi jeść przez tydzień.Jest to albo świerzb albo grzybica,okaże się.
Dane do przelewu prześlę na PW.[/quote]


Może podlicz ile już wydałaś na nią...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Kto może zrobić WYRÓŻNIONE ALLEGRO???[/quote]

Dg robi jej zwykłe allegro, wystarczy wystawić takie jeszcze raz i dodać opcje wyróżnione, bez innych, bo naprawde nie warto.I tak będzie na samej górze, nie ma sensu pogrubiać tego,bo taka sama oglądalność.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że warto by napisać jakiś ładny tekst, a w nim zawrzeć wszystkie już wiadome informacje na temat Viki. Żeby potencjalny zainteresowany mógł wyczytać jak najwięcej!

I przydałyby się jakieś inne zdjęcia suni. [B]Lunar[/B], jesteś w stanie zrobić jakieś większe i nie 'z lotu ptaka"?

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia zrobię ale prześlę do Maggie,żeby je wsadziła bo u mnie dogo ostatnio marnie działa.Vika coraz ładniejsza,codziennie czesana i sierśc jej się robi śliczna.Grzeczna ta dziewczynka.Lekarstwa je bez problemu...
Lubi się bawic ale nic w domu nie niszczy,nawet jak zostaje sama.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']no pewnie, nawet 22zl dam. to hiper fajne na 2 tyg.

i przypomnij mi nr konta na pw proszé[/quote]


Już pisałam o tym :)

12,50 to wyróżniona aukcja na 14 dni. Ma taką samą oglądalność, jak aukcja za 22 z podkreśleniem.Nie opłaca sie dawać za 22 zł,bo tylko allegro na tym zarabia,a dla oglądajacych nie ma różnicy...

DG zrobisz taką aukcje,czy ja mam?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...