Jump to content
Dogomania

Saba wyrwana z obozu zagłady prosi o pomoc...


Kanzaj

Recommended Posts

  • Replies 529
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Drogie Cioteczki - uprzejmie przypominam, że to jest wątek Sabci!!!:mad:
Więc mi to proszę brzydkich słów nie używać!!!
A tak w ogóle, to chyba czas przestać udawać, że Sabiszonek szuka jakiegoś domku... :p

To kiedy Ciocia Gosia przyjdzie nadstawiać nos do lizorowania Fifcinego?:cool3: bo Fifcia gryzie tylko niegrzeczne Ciotki:eviltong:, dobre - zalizuje na śmierć:razz:!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kanzaj']Drogie Cioteczki - uprzejmie przypominam, że to jest wątek Sabci!!!:mad:
Więc mi to proszę brzydkich słów nie używać!!!
A tak w ogóle, to chyba czas przestać udawać, że Sabiszonek szuka jakiegoś domku... :p

To kiedy Ciocia Gosia przyjdzie nadstawiać nos do lizorowania Fifcinego?:cool3: bo [B][COLOR=red]Fifcia gryzie tylko niegrzeczne Ciotki[/COLOR][/B]:eviltong:, dobre - zalizuje na śmierć:razz:![/quote]
No ciotko Neigh, ciekaw co na to powiesz! :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']"PANA Bijdupy" to nie jest brzydkie słowo, tylko jakaś chyba sado-maso obietnica czy co?


A skąd Fifulec wie kto niedobry ZANIM nadgryzie??[/quote]
Ciocia Neris pojedzie zobaczyć się osobiście z Fifulcem, to się dowie jak maleństwo poznaje się na ludziach :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Nieładnie ciociu Neigh, nie czytasz postów w tym wątku, proszę cofnij się do postu Kanzajka o 'szukaniu' domku dla Sabiszonka. :eviltong:[/quote]

Czytam, ale też rozmawiam z Kanzaj osobiście.......I ostatnio na moje pytania czy mogę zdjąć Sabę z podpisu - usłyszałam "nieee no gdyby się jakiś naprawdę dobry dom trafił.....". Także bez oficjalnego oświadczenia imiennego się nie liczy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kanzaj']Drogie Cioteczki - uprzejmie przypominam, że to jest wątek Sabci!!!:mad:
Więc mi to proszę brzydkich słów nie używać!!!
[COLOR=red][B]A tak w ogóle, to chyba czas przestać udawać, że Sabiszonek szuka jakiegoś domku...[/B][/COLOR] :p

To kiedy Ciocia Gosia przyjdzie nadstawiać nos do lizorowania Fifcinego?:cool3: bo Fifcia gryzie tylko niegrzeczne Ciotki:eviltong:, dobre - zalizuje na śmierć:razz:![/quote]
No to co ten Kanzajek wypisuje?
czyli nici z imprezki :cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...