Jump to content
Dogomania

Spaniel w ciezkim stanie!


xxxx52

Recommended Posts

Do schroniska w przyborowku(kolo Poznania)przywiozla straz miejska spaniela w ciezkim stranie,caly jest obolaly ,piszczacy z powodu wyciekajacej ropy z uszu i oczu.Jest w bardzo zlym stanie,ma same smierdzace na obore ze swiniami ,dredy.
W obecnej chwili jest na stole operacyjnym u wet.Zdjecia beda pozniej przekazane,jak i pozostale informacje.
Jest tylko przypuszczenie ,ze byl zamkniety razem ze swiniami w komorce.:placz::placz:
Co za kanalie sa niektorzy pseudoludzie:mad::mad::mad::mad:
Powinno sie dac ogloszenie o znalezieniu psa i zdjecie,do gazety.na podstawie tych informacji mozna by bylo szukac tych meczycieli psa,a po znalezieniu powinni oplacic koszty leczenia i odpowiedziec przed sadem za znecanie sie nad zwierzetami

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cierpiaca suczka :placz::placz::placz::placz:znajduje sie pod opieka Fundacji Radosc Psiaka
Lekarz obejrzal pod narkoza suczke i stwierdzil ,ze jeszcze w swoim zyciu nie widzial tak zaniedbanego psa tzn.zgnile uszy z ktorych wydostaje sie ciagle ropa ze krwia,ropa zrobila juz sobie przetoki za uszami i z tych otworow wyplywa.Piesek nic nie je gdyz kazde poruszanie glowy przyczynia sie ogromnego bolu.suczka miala rowniez wrosniete paznokcie,ktore zostaly juz obciete.
Informacje o stanie psa mozna uzyskac pod telefonem p.Wandy
886368528
Kierowniczka schroniska jest bezradna,zalamana.
Piesek dostaje antybiotyki,i lezy w cieplym pomieszczeniu w ktorym czuc tylko opary ropy.
Pomoc dla Fundacji bedzie b-potrzebna ,ale prosze o kontakt ze szefowa schroniska .
Ps.Adres osoby ,ktora tak znecala:mad::mad::mad::mad::mad::mad: sie na tym bezbronnym zwierzeciem jest znany!

Link to comment
Share on other sites

Do licha...jaka szkoda,że nie mam jak pomóc...:placz: biedna psica...oby antybiotyki zadziałały - bo jeśli w tych ucholach "grasuje" pałeczka ropy błękitnej,to leczenie będzie baaardzo trudne...ale trzymam mocno kciuki - bardzo bym chciała,żeby mogła zaznać normalnego życia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Cierpiaca suczka :placz::placz::placz::placz:znajduje sie pod opieka Fundacji Radosc Psiaka
Lekarz obejrzal pod narkoza suczke i stwierdzil ,ze jeszcze w swoim zyciu nie widzial tak zaniedbanego psa tzn.zgnile uszy z ktorych wydostaje sie ciagle ropa ze krwia,ropa zrobila juz sobie przetoki za uszami i z tych otworow wyplywa.Piesek nic nie je gdyz kazde poruszanie glowy przyczynia sie ogromnego bolu.suczka miala rowniez wrosniete paznokcie,ktore zostaly juz obciete.
Informacje o stanie psa mozna uzyskac pod telefonem p.Wandy
886368528
Kierowniczka schroniska jest bezradna,zalamana.
Piesek dostaje antybiotyki,i lezy w cieplym pomieszczeniu w ktorym czuc tylko opary ropy.
Pomoc dla Fundacji bedzie b-potrzebna ,ale prosze o kontakt ze szefowa schroniska .
Ps.Adres osoby ,ktora tak znecala:mad::mad::mad::mad::mad::mad: sie na tym bezbronnym zwierzeciem jest znany![/quote]
Mamy trochę pieniędzy nazbieranych na forum spanielowym, myślę, że możemy je przekazać na leczenie suni.


Poza tym jestem załamana, to już 3 spaniel w ciągu ponad miesiąca, który jest w tak ciężkim stanie. :placz:
Najpierw był psiak, który trafił do schroniska w Toruniu z tak przegnitymi uszami, że aż ropa zaszła mu na mózg. Został uśpiony... :-(

Niedwno była na Dogo suczka odebrana miłośnikom koni, która leżała w końskim boksie na odchodach. Sunia natychmiast trafiła na stół operacyjny, okazało się, że miała tak wielki nowotwór, że trzeba by było wyciąć pół psa. Podjęto decyzję o niewybudzaniu z narkozy... :-(


I teraz ten biedaczek. :placz:
Obu chociaż jemu się udało.

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieje ,ze przezyje gdyz w uszach wszystko ma pogniete:placz:mam nadzieje ,ze to babsko odpowie za znecanie sie nad zwierzetami:mad::mad::mad::mad:
ps.w sprawie pomocy prosze o kontakt ze szefowa fundacji.
Asia,Ginger-z Rawicza do Szamotul nie jest daleko mozesz zobaczyc naocznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']mam nadzieje ,ze przezyje gdyz w uszach wszystko ma pogniete:placz:mam nadzieje ,ze to babsko odpowie za znecanie sie nad zwierzetami:mad::mad::mad::mad:
ps.w sprawie pomocy prosze o kontakt ze szefowa fundacji.
Asia,Ginger-z Rawicza do Szamotul nie jest daleko mozesz zobaczyc naocznie.[/quote]
Będzie chyba jakieś 140 km. :roll:
Ale nie wiem, czy bym zniosła taki widok... :placz: :placz: :placz:
W poniedziałek zadzwonię do fundacji.

[quote name='xxxx52']zdjecia spaniela.sa umieszczone na stonie Schroniska w Przyborowku str.15[/quote]
A możesz podać linka do stronki, bo szukam, szukam i nie mogę znaleźć. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Tragedia, jakie biedne psisko:-( widziałam te zdjęcia, okropne, jak on musi cierpieć:-( dlatego ja jestem tak przewrażliwiona na punkcie oczu i uszu mojego Spajkunia. nigdy bym nie dopuściła do takiego stanu psa, aż się łza w oku kręci:( Dlaczego ludzie są tacy okropni??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']nie umiem wklejac linkow:oops:
Tytul watku jest "Przytulisko-Przyborowko k/Poznania,oglaszajcie pieski.Wyslijcie petycje"

Przyborowko znajduje sie 25 km od Poznania,a Rawicz okolo 50 km od Poznania.[/quote]
Rawicz jest bite 100 km od Poznania, często jeździłam tą trasą. ;)
Zresztą nie ma znaczenia i tak nie mogę teraz jechać. :shake:
W poniedziałek zadzwonię i przelejemy pieniążki na leczenie psinki.
A linka wkleja się tak, że kopiujesz adres z paska adresu (www. ......) w przeglądarce i po prostu wklejasz do postu. ;)

[quote name='cockermanka']Temat:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9925537&highlight=Przytulisko-Przyborowko+k%2FPoznania%2Coglaszajcie+pieski.Wyslijcie+petycje#post9925537[/URL][/quote]
Dzięki [B]Cockermanka[/B] za linka. ;)

Co za biedactwo! :placz:

Link to comment
Share on other sites

Biedny piesio... :-( strasznie mi go żal, mam nadzieję że będzie wszystko dobrze. Niestety nie mam kasy akurat teraz, a bardzo chciałabym mu pomóc... :placz: Jeśli pieska uda się go wyleczyć to służę Allegro- mogę go wystawić. Ehh... dwa dni temu natknęłam się na "hodowle" psów bez rodowodów w necie, m.in. spanieli... :shake: mogę podać komuś linka na priv do sprawdzenia. pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olusia06022']Biedny piesio... :-( strasznie mi go żal, mam nadzieję że będzie wszystko dobrze. Niestety nie mam kasy akurat teraz, a bardzo chciałabym mu pomóc... :placz: Jeśli pieska uda się go wyleczyć to służę Allegro- mogę go wystawić. Ehh... dwa dni temu natknęłam się na "hodowle" psów bez rodowodów w necie, m.in. spanieli... :shake: mogę podać komuś linka na priv do sprawdzenia. pozdrawiam.[/quote]
Olusia, takich pseudo jest sporo niestety... :shake:
Przeglądam Allegro regularnie i co chwilę pojawia się jakaś nowa pseudo. :angryy:



[B]xxxx52[/B], dzwoniłam do Pani Wandy. Na razie na leczenie spanielki wpłacamy ok. 130 zł, które mieliśmy już wcześniej zebrane na forum spanielowym. Poza tym wystawilismy bazarek (link w moim podpisie).
Może wystawimy jakąś aukcję na allegro, żeby zebrać jeszcze trochę pieniążków.
Na razie umówiłam się z Panią Wandą, że da komuś zdjęcia suni, które były robione podczas oczyszczania ucha pod narkozą. Jak będziemy mieli te zdjęcia wystawimy aukcje, myślę że poruszą serca.
Pani Wanda mówiła, że przez 17 lat swojej pracy z bezdomnymi zwierzętami nie widziała czegoś takiego. :shake: :placz:
Na szczęście psinka czuje się już nieco lepiej, oczka już prawie normalne, niezaropiałe i dzisiaj na spacerku zaczęła delikatnie machać ogonkiem. :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikita.']Czy wiadomo coś nowego o stanie zdrowia tej biduli??[/quote]
Na razie nic więcej nie wiem. :roll: Czekam na razie na fotki z oczyszczania uszka pod narkozą.

Jeśli ktoś ma ochotę czegoś się dowiedzieć o suczynce, może zadzwonić (nr. tel do Pani Wandy podany jest na pierwszej stronie). ;)

A jeśli chce coś wpłacić na leczenie suńki, proszę pisać podam numer konta fundacji. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...