Jump to content
Dogomania

Maleńka Margolka. 2 LATA W PIWNICY... U Romy odnalazła swój RAJ NA ZIEMI!!!!!!


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ku ścisłości to troszkę po południu będzie u siebie bo my pewnie koło 12 z bydgoszczy wyjedziemy jak dobrze pójdzie (wcześniej szacowny małżonek nie może) ale o 9 odbiorę ją w swoje łapska:evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Informuję wszem i wobec,że Margolka jest już w swoim nowym domu.Dobrzy ludzie Andrzej i Asia dowieźli ją na miejsce.Należą się Wam wielkie podziękowania.Macie to u góry zapisane jak w banku.Jest trochę przestraszona ale jak siedzi u mnie na kolanach to już warczy na Dina.Mam nadzieję że się zadomowi u nas.Jeżeli Ula to czyta lub ktoś z jej przyjaciół to proszę o informację jakie szczepienia powinna mieć mała bo nie chcę jej niepotrzebnie stresować.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=5][COLOR=Magenta]CUDOWNIE!!!!!!!!!! Tyle tygodni, miesięcy, lat.... Teraz malutka będzie miała wynagrodzone!!!

:laola::laola:

[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Blue]Dziękujemy wszystkim za pomoc!!! - w szczególności Andrzejowi i Asi za sprawny transport!!!

:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]:multi::multi::multi:
[B][SIZE=3][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]Romo a Tobie największe podziękowania za nowe życie dla Margolki[/COLOR] [/SIZE][/B]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Powinna mieć zrobione wszystkie szczepienia, właścicielka oczywiście nie zadbała o to, a my nie mieliśmy kiedy - od razu poszła do sterylki.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=red]ROMA[/COLOR][/SIZE][/B] :multi::multi::multi: ja rowniez przylaczam sie do podziekowan za domek docelowy dla Margolki, ktora najwczesniej powinna byc zaszczepiona na choroby wirusowe za dwa tygodnie i za nastepne dwa tygodnie na wscieklizne.
Nastepnie Margolka po sterylce miala mleku w sutkach, prosze cie zaobserwuj ten stan i jeszeli bedzie sie nadal utrzymywal nalezaloby malej podac lek ktory ma napisany Ulka i kupuje sie go w aptece bez recepty.

Link to comment
Share on other sites

Tak naprawdę to podziękowania i szacunek należą się Takim jak Ula Ada-jeje i wielu innych którym na sercu leży dobro i szczęście tych istot.To Wy odwalacie kawał dobrej roboty a dzięki Wam i inni mogą być lepsi.Zobaczcie ilu ludzi brało udział w akcji Margolka i to całkiem bezinteresownie.Jak widzę coś takiego to wraca mi wiara w człowieka[a często ją tracę]Dzisiaj poznałam Asię i jej męża którzy przywieźli Margolkę do domu a wydawało mi się że znam ich od dawna.[B]Tacy są po prostu właściciele bernusiów:Dog_run:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roma i Dino'][B]Tacy są po prostu właściciele bernusiów:Dog_run:[/B][/quote]

Otóż to!!!!!!!!!!
Juz nieraz się o tym przekonaliśmy!!!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Można powiedzieć, że przejęli najlepsze cechy od psiaków :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Roma przecież my się znamy od dawna - tylko wirtualnie ;) Nam u Was było bardzo miło i wiemy, że Margolcia nie mogła trafić lepiej (tylko dlatego Wam ją zostawiłam bo przez te parę godzin bardzo sie w niej zakochałam:loveu:)
Chciałam jeszcze tylko dodać, że Margolcią w drodze z Krakowa wcale nie opiekował się Andrzej tylko jego Córcia :lol: niesamowita młoda osoba :loveu: Andrzej powiedział, że Margolcia słuchała się tylko jej :mdrmed:
A teraz kilka zdjęć.
Zanim Margolcia wylądowała na chwilkę w naszym domu zrobiła furorę jako najbardziej przytulaśny ,,szwajcar" na wystawie ras szwajcarskich w Borównie ale niestety tam zdjęć nie robiłam bo miałam za dużo na głowie ;)
Jak tylko przywieźliśmy Margolcię do siebie to natychmiast nasza sąsiadka Gandzia (która prawie u nas mieszka) musiała przyjść i sprawdzić kogo my tam jej znowu przytaszczyliśmy ;-) A Margolcia po tym jak zobaczyła w Borównie kilkadziesiąt trikolorów chyba odetchnęła z ulgą gdy zobaczyła, że na świecie pozostały jeszcze inne psy :lol:
[IMG]http://img364.imageshack.us/img364/7098/obraz189of0.jpg[/IMG]


Margolcia owocnie wykorzystała tradycyjną michałową piętnastominutową drzemkę :lol:
[IMG]http://img177.imageshack.us/img177/115/obraz188ry5.jpg[/IMG]

Margolcia w całej okazałości (zdjęcia nie oddają tego jaka jest śliczna i milutka)
[IMG]http://img180.imageshack.us/img180/9963/obraz177dt9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img404.imageshack.us/img404/3933/obraz182rl0.jpg[/IMG]

Margolcia w swoim domku :loveu:(cudnym malowniczym w środku lasu)
[IMG]http://img397.imageshack.us/img397/5517/obraz208xj9.jpg[/IMG]

Ze swoim nowym kolegą Dinusiem (tak mi się wydaje, że Dinuś będzie tańczył tak jak mu Margolcia zagra ;-) )
[IMG]http://img170.imageshack.us/img170/5779/obraz209ut3.jpg[/IMG]

U Pańci na kolankach (czyli to co Margolcie lubią najbardziej) :loveu::grins:
[IMG]http://img378.imageshack.us/img378/5227/obraz213ec9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wieści o wybrykach (tak tak :mad: ) Margolci dostajemy za pośrednictwem forum Szwajcarów, bo Margolcia mieszka w berneńskim domu i pewnie już niedługo będzie się dziwiła, że jeszcze jej się tricolor na sierści nie pojawił :)

Link to comment
Share on other sites

Oktawio Margolka to sunia do tego po sterylce, mieszka w domu, i jestem przekonana ze nie wychodzi sama na spacer. Wiemy tez co mowila pania Kasia z DT Margolka nie oddala sie na krok od swojej pani, wiec jestesmy spokojne o los Margolki. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Hanek, do pw? :roll:

A do wątku może ktoś poda linka, bo ja niestety nie umiem się za bardzo poruszać po nowym forum szwajcarów :oops::oops::oops: tylko jak mi powiadomienia na meila przychodzą, albo jak dostanę linka od kogoś.

Już dawno bym wstawiła ale nie umiem znaleźć :oops:

Link to comment
Share on other sites

oj Ula, Ula... wszystko działa tak jak kiedyś (no prawie)... wstawiam linka do szwajcarów: [URL]http://www.szwajcary.com/viewtopic.php?f=3&t=1810&start=0[/URL]
co do potencjalnych ucieczek Margolci to myślę, że szansy na to nie ma. Margolcia łazi za człowiekiem i przykleja się do niego jak przysłowiowy rzep a poza tym Roma robi ogrodzenie wokół domku (ze względu na drugiego psiaka Dinusia) i pewnie już niedługo będzie gotowe :cool3:
A tak poza tym to prawdopodobnie odwiedzę ich w najbliższy weekend to powstawiam foteczki i napiszę co tam u Margolińskiej ;)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę,że nie zapomnieliście jeszcze o Margolce.Nasza mała pinda czuje się u nas jak gdyby się tu urodziła.Żadnego lęku u niej nie uwidzisz,stała się pewna siebie i bardzo wojownicza.Ustawia wszystkich w domu a przy tym jest bardzo miła i posłuszna.Brak ogrodzenie nie stwarza żadnego zagrożenie dla małej.Po pierwsze zawsze ją mamy na oku,po drugie ona ani myśli oddalać się od domu,co najwyżej obiegnie dom kilka razy dookoła i wraca.Większość dnia spędza chodząc za mną krok w krok lub kiedy ja siedzę to wiadomo na kolanach i wtedy wara komukolwiek mnie dotknąć.Nawet mojemu małżonkowi się dostanie a bardzo go lubi.Śpi oczywiście u mnie pod kołdrą.Bardzo lubi pieszczoty i drapanko.Od czasu kiedy mała jest u nas to drzwi zamykać nie musimy,jest tak czujna że na 100 metrów wyczuwa intruza i zaczyna jazgotać niemiłosiernie,a wtedy Dino włącza swoje niskie pomruki i nikt kto ich nie zna nawet nie próbuje bez nas dostać się do domu.Alarm wyśmienity;)Dzisiaj prawdopodobnie będzie u nas Asia od Mufki to na pewno zrobi zdjęcia i wstawi. Margolcia pozdrawia i dziękuje za zainteresowanie

Link to comment
Share on other sites

ojejku... :loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi:
jak dobrze, że na Was trafiła, bo inaczej pewnie by ją zwracali w nieskończoność :shake: ludzie są gotowi uśpić psa za warknięcie... I pewnie w końcu tak by się to skończyło, jako nieadopcyjna :shake:

A babka, która ją oddała, mówiła, że nie była taka zanim jej pani nie wyjechała. dopiero po tym jak została sama, zaczęła się "źle zachowywać " i niszczyć (stąd ta piwnica...). U Was nie niszczy i nie
załatwia się w domu prawda?

Link to comment
Share on other sites

Absolutnie [odpukać] do dnia dzisiejszego nic nie zniszczyła i ani razu nie nabrudziła.Natomiast jej kłapanie zębami jest do zniesienia bo nawet moje wnuki już wiedzą jak sobie z nią poradzić kiedy zaczyna atakować,a najmłodsza wnuczka ma 3 lata , doskonale radzi sobie z Margolcią.Bo jedno to to że jazgocze i atakuje a drugie reaguje na komendy z marszu.Jak Roksana powie nie wolno lub na fotel to psina wykonuje bez zastanowienia.Widzałam i miałam już bardziej znerwicowane psiaki i nie było źle.Damy radę:lol:.Wczoraj była u nas Asia Mufkowa to pewnie wstawi jakieś fotki bo ja jestem w tej kwestii całkowite beztaleńcie.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...