Jump to content
Dogomania

Nowy program o psach-tvp 1 DZIS o 9 55


Tundra

Recommended Posts

Uslyszalam o nim w "kawie czy herbacie" i zainteresowaniem wyczekiwalam na zapowiedzi.

I odrazu sie rozczarowalam-
prowadzacy R. Kantereit oraz gospodarz nowego programu- obaj posiadacze psow schroniskowych
wymienili sie pogladami, ze psy schroniskowe to psy po przejsciach i dlatego trudne do wychowywania!!!!
Sztampa i usprawiedliwienie dla tych ktorzy wykazali maksimum dobrej woli
wzieli psa ze schroniska, a z reszta to pies ( dozgonnnie im za to wdzieczny) sam sobie poradzi.

Dzis ma byc o psach policyjnych, ktore sa wyjatkowo madre i pracowite:cool3:

Link to comment
Share on other sites

A nie zapomnieli dodac ze schroniskowce sa czesto o wiele berdziej wierne i oddane nic najprawdziwszy rasowiec z dziada pradziada?? Zreszta wiele schroniskowcow umie sie dostosowac do wiekszosci sytuacji.... Oczywisicie bywaja problemy... ale pokazcie mi osobe, ktora zamieni swojego schroniskowaca na innego psa...

Link to comment
Share on other sites

a mnie pomysl programu sie podoba , pokazane psy pomagające ludziom ...a na koniec jak my mozemy pomoc psom ... gdyby bylo tylko o bidach schroniskowych ....nie wszyscy byliby nim zainteresowani ( nie wszyscy sa tak zakreceni jak my :evil_lol: ) ...a tak to zainteresuje sie pieknem psiowym...a tu sru bidaki :evil_lol: na koniec ...i musi mimochodem zobaczyc nawet jak nie mial takiego zamiaru ;)
Apelujmy tylko o powtórki , aby mozna bylo zerknąc popoludniowo - wieczorna pora .....bo rano malo osob ma mozliwosc zerknąc...a w nastepnych odcinkach mają byc pokazane rowniez najgorsze schroniska

Link to comment
Share on other sites

To dopiero poczatki. Celem programu jest - to co najwazniejsze - realcje ludzi i czworonogow.

Psy policyjne nie sa lepsze ani gorsze od schroniskowych. Roznica jest jednak jest zasadnicza - maja pana i sa kochane.
A program ma watek adopcyjny wlasnie po to by zmienic los psiaka ze schroniska.

Prosze, ogladajcie i dajecie wasze wskazowki, co mozna lepiej :-).

A to co ktos mowi o pasch ze schroniska w TV swiadczy tylko, ze trzeba robic programy, aby budowac swiadomosc ludzi. Ja sie bardzo ciesze ze tan program jest :-).

Orzeszki to Orzechowce ?????????????????

Link to comment
Share on other sites

Tak orzeszki to Orzechowce:)

Własnie swiadomosc ludzka na temat schronisk i tego co sie tam dzieje jest 0 a nawet na temat samych psow jakich kolwiek i skad kolwiek jest zadna, ludzie nie zastanawiaja dlaczego ich pies zachowuje sie tak czy tak lub jakie ma potrzeby....

Link to comment
Share on other sites

Ludzie nie zastanawiaja sie dlaczego tak maja inni ludzie, a co dopiero psiaki.
Takie mamy spoleczenstwo - "pierwotny rynek gospodarki wolnorynkowej".

Dlatego nie ma co jeczec, tylko trzeba robic co mozna najlepiej, aby budowac, rozpowszechniac swiadomosc, ze zycie ze zwierzetami ma lepsza jakosc i dla ludzi i dla zwierzat.

:-)

Link to comment
Share on other sites

Kazdy artykuł o Orzechowcach jest dobry bo ludzie pamietaja tylko chwile tak było po interwencji Polsatu najpierw wielkie halo a potem cisza, ale zawsze pare osob z nami zostało i nas wspiera, co nie zmienia tego ze okoliczni mieszkancy nadal nie wiedza ze schronisko istnieje niestety nie zmusimy ich do tego zeby chcieli wiedziec... Psiaki najwazniejsze.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leatvp']Tu sa potrzebne powazne interwencje - Starachowice, Orzechowce, Nasielsk, Bialka. Trzeba to ugrysc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pomysle jak!!!!!!!!!!!!![/quote]

Czy to znaczy ze jestes wspoltworca tego programu?
Jesli tak ta wspaniale, ze dolaczasz do dogomaniakow!

Te powazne interwencje- Bialka, Orzechowce...
trzeba o nich mowic,
trzeba im pomagac,
ale to tez tak jak wspolczucie dla ludzi np. po powodzi.
wszyscy sie oburzaja, wszyscy sa gotowi pomoc....
a potem przechodza nad tym do porzadku dziennego.

Pies ze schroniska, to pies ktorego szase na normalne zycie zaprzepascil juz co najmniej jeden czlowiek. I nie prawda jest, ze ich charakteru nie da sie juz poprawic. Nie jeden z nich ma charakter lepszy o rozpuszczonych kanapowcow.

Ciesze sie, ze na koncu programu pojawily sie pieski ze stadionu!!!

Link to comment
Share on other sites

no wlaśnie tak jak pisalam na wątku ludzie robiacy ten program to naprawde Ludzie przez duze L ...widac było ze autentycznie przejęci sa losem opuszczonych zwierzat . Leatvp osobiscie w swieta wozila jedzonko na stadion :loveu:, p. Paweł ( prowadzacy ) przezywa los wszystkich bezdomniakow ....a pan kamerzysta ....ma w domu trzy psy - znajdy ........całej ekipie lezy los zwierzakow na sercu ...i trzeba to koniecznie wykorzystać ;) .
Ja po programie mialam telefony od znajomych ...z nastepujacymi uwagami , ktore moga sie przydac na pozniej ......na koniec powinno byc powiedziane ze psy szukaja domku , ze szukamy im przystani po zamknieciu stadionu ......i ze powinnyśmy z Kasią powiedziec ze nie jestesmy z zadnej organizacji ( TOZ ) tylko prywatnie pomagamy zwierzętom , tak jak wielu ludzi , dzialajac w internecie ... a mozna było nas utozsamic z np. TOZ :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hankag']no wlaśnie tak jak pisalam na wątku ludzie robiacy ten program to naprawde Ludzie przez duze L ...widac było ze autentycznie przejęci sa losem opuszczonych zwierzat . Leatvp osobiscie w swieta wozila jedzonko na stadion :loveu:, p. Paweł ( prowadzacy ) przezywa los wszystkich bezdomniakow ....a pan kamerzysta ....ma w domu trzy psy - znajdy ........całej ekipie lezy los zwierzakow na sercu ...i trzeba to koniecznie wykorzystać ;) .
Ja po programie mialam telefony od znajomych ...z nastepujacymi uwagami , ktore moga sie przydac na pozniej ......na koniec powinno byc powiedziane ze psy szukaja domku , ze szukamy im przystani po zamknieciu stadionu ......i ze powinnyśmy z Kasią powiedziec ze nie jestesmy z zadnej organizacji ( TOZ ) tylko prywatnie pomagamy zwierzętom , tak jak wielu ludzi , dzialajac w internecie ... a mozna było nas utozsamic z np. TOZ :angryy:[/quote]

Początki są zawsze trudne, ale nie ma sie co przejmować trudnościami. Najważniejsze, że taki program powstał. Jeśli udałoby się zmienić porę jego emisji na godziny popołudniowe to byłoby świetnie. A najlepiej, gdyby byl nadawany i dopołudnia i popołudniu. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie.
Dobrze, że powstał taki program, bo po zniknięciu na 2 "Animals" zrobiła się pustka. Jeżeli będzię mądrze prowadzony i tematy w nim poruszane będą konkretne, to bedzię ciekawy i dający do myślenia a nie tylko do obejżenia. Już na samym wstępie przy zapowiedziach programu bronili się przed schroniskiem NIE DO SCHRONIKSKA!!! Zdaje sobie sprawe, że jest wiele schronisk, które potrzebuja interwencji medialnej , ale nie tylko. Odwiedziłem kilkanaście schronisk w Polsce. Media częściej pokazują złe wydarzenia niż te dobre. Jak to się mówi, że " dobre rzeczy pamiętamy długo, a złe jeszcze dłużej" Lecz w ten sposób utrwalamy zły obraz wszystkich schronisk w Polsce w oczach naszego społeczeństwa. I w ten sposób sami sobie podkładamy belki pod nogi. Wiem jak to jest, bo u nas w Toruniu mieliśmy trudną sytuacje i byliśmy sami i długo pracowaliśmy na zaufanie. Pokazywać trzeba pozytywne działannia schronisk, aby pokazać , że można poprawić sytacje w schroniskach pod kazdym względem. A takich schronisk w Polsce troszke jest.
Pozdrawiam

[URL]http://www.schronisko.infocomp.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jezeli podany jest e-mail,lub telefony do redakcji programu mozna "dyskretnie "podsunac tematy do programow telewizyjnych,gdyz stwierdzenie ,ze psy schroniskowe sa trudne do wychowania swiadczy ,ze ci w telewizji nie maja ze zwierzetami nic wspolnego,a posiadanie psa nie swiadczy ,ze ktos ma doswiadczenie.Wypowiedz redaktorow jest wpowiedzia wg.mnie zenujaca :angryy:
Ps.Prosze podac namiary ,skoryguje te bzdurne wypowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

no wiec dzisiaj oglądalam w spokoju program ( nagrał moj tata ) ...i na koniec powiedziane bylo ze szukamy dla nich domku ...moze nie wprost ..ale p. Michal powiedzial ze moze ktos moglby im pomoc aby nie poszly do schroniska ...i ja potem tez gadam , jak widac spacerujące psy ze dobrze byłoby zeby znaazl sie dla nich dobry domek ...takze wszystko ok

Link to comment
Share on other sites

Ogladalam dzis niestety tylko druga polowe.
Bardzo mi sie podobalo!!!

Boksery ktorym wspaniala osoba pomaga
i p. Olszanski z jego urokliwymi "celestynowiankami"
i bylo o tym ze warto brac schroniskowcow.

Jestem jak najbardziej za takimi programami.
Szkoda tylko, ze czas nie jest najoptymalniejszy.
Czy telewidzowie moga gdzies wyrazaczc swoje prosby o powtorki programow?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tundra']Ogladalam dzis niestety tylko druga polowe.
Bardzo mi sie podobalo!!!

Boksery ktorym wspaniala osoba pomaga
Jestem jak najbardziej za takimi programami.
Szkoda tylko, ze czas nie jest najoptymalniejszy.
Czy telewidzowie moga gdzies wyrazaczc swoje prosby o powtorki programow?[/quote]

A to pewnie dziś Dharma z BwP była

Link to comment
Share on other sites

była Karina S. i były boksery z BwP[miedzy innymi ten bidulek którego pan przywiązał i sunia która była przymarźnięta],były paluchowe psy i tym razem nie mówiła p.dyrektor tylko wolontariuszka Dorota[o ile dobrze zapamiętałam],oczywiście pieski do adopcji,rodzina która odnalazła swoja sunię zachipowana w paluchu bo dwa lata temu została zabrana z tego schroniska i osoby które adoptowały psy ze schronisk[np o ile dobrze pamietam Agata Buzek]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...