Jump to content
Dogomania

AMSTAFF u hycla pod Wroclawiem - WŁAŚCICIEL ODNALEZIONY!


doddy

Recommended Posts

[quote name='andzia69']Juz znalazłam - to malutkie schronisko jest w Oławie...wiec pewnie nie przyjmą tam psa:shake:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108339&highlight=O%C5%82awa"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108339&highlight=O%C5%82awa[/URL][/quote]

Do Oławy pies napewno nie pojedzie, chyba że Oława sie zgodzi!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']ja jesli to moge zaoferowac dt...:shake:a postaram sie popytac ale wiem jakie ludzie maja dziwne podejscie do astow itp...i napewno latwo nie bedzie...:placz:[/quote]

Justysiek - rozmawiałaś z rodzicami na ten temat????? bo to chyba od nich jest uzależnione...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Justysiek - rozmawiałaś z rodzicami na ten temat????? bo to chyba od nich jest uzależnione...[/quote]
tak...tylko ze nie wiem czy jest sens cignac tyle km tu psa na tymczas jak moze DS znalezc sie gdzies daleko i znowu problem z transportem.:roll:nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Wega, a do którego schroniska on oddaje psy?[/quote]
Dzisiaj rano dzwonił do mnie Pan Marcin, u którego jest amstaff. Jest decyzja z urzędu miasta i pies jedzie w tym tygodniu do schroniska, do Raciborza.

Jesli znajdzie sie jakis dom obojętnie czy DT czy stały, to Pan Marcin oferuje nam pomoc w zawiezieniu psiaka.

Ja juz nie wiem gdzie mam pisać i dzwonić w jego sprawie...Potrzebna szybka pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...