Jump to content
Dogomania

Różnooki Ralf ma coś z husky. Już w domu:)


Negri

Recommended Posts

  • Replies 517
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i nasz Raflik z rana zapany :cool3:
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/202/b442043468e866c0.jpg[/IMG][/URL]

a kochane cioteczki czeka na foto onkow, one szybciutko powinny znaleść domki tylko ludzie się muszą o nich dowiedziec. Aty KOperku znalazlasc telefon?

Link to comment
Share on other sites

[B]Goska[/B] niestety telefonu nie znalazłam :shake: Tak sobie myślę, że jednak musialam w tym zakichanym hotelu zostawić...:-( Powieszę się! Wszystkich kontaktów nie uda mi się odnowić- najgorzej, że miałam pozapisywanych ludzi, co chcą psy zabierać!!! :placz::placz::placz:

[I][SIZE=1]Ostatnio jakieś fatum mnie prześladuje[/SIZE][/I]:placz:

[B][SIZE=3][COLOR=red]RALFIK [/COLOR][/SIZE][/B]dzisiaj niczego sobie, siedzi chlopak jak zwykle przy samej furtce, więc ciężko go nie zauważyć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Napisz/zadzwoń do tego hotelu! że najprawdopodobniej zostawiłaś tel.kom. u nich![/quote]
[I]Do Berlina? :razz: Zresztą mój promotor już rozmawiał na ten temat ze swoim kolegą, który tam jeszcze został i miał sie dowiedziec, co i jak. Muszę czekać...[/I]

[B]A TERAZ CICHO JUŻ O TYM MOIM PIER******* TELEFONIE![/B]

[B]TUTAJ[SIZE=3][COLOR=red] RALFIK[/COLOR][/SIZE] CZEKA NA ADOPCJĘ JUŻ TAAAAAAK DŁUGO![/B]:placz:

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem ... duze psy tez majá przekichane, a duze psy sá najfajniesze na swiecie :p. Wlasnie moją Fibia prawie zrzuca mnie z lozka - haha to chyba minus duzych psiakow, ze się bardzo rozwalają. Tak bym chciala zeby Raflik mogl się u kogos porozwalac na posłaniu.
Ps, ciotki gdzie foto owczarkow?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek'][I]Do Berlina? :razz: Zresztą mój promotor już rozmawiał na ten temat ze swoim kolegą, który tam jeszcze został i miał sie dowiedziec, co i jak. Muszę czekać...[/I]

[B]A TERAZ CICHO JUŻ O TYM MOIM PIER******* TELEFONIE![/B]
[/quote]
Tak, czemu nie ? Chyba, że ci nie zależy :evil_lol:
Tym sposobem rozmawiania o twoim super telefonie Ralf jest na górze :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...