Jump to content
Dogomania

Pyśka już w nowym domku!!


UeMka

Recommended Posts

Pojechałyśmy. Malutka była bardzo wystraszona, trzęsła się bardzio jadąc autobusem. Potem usnęła i przespała reszta podróży. Pani czekała juz w umówionym miejscu, maleńka wycałowała ja na powitanie... Po chwili dołączyła do nas ciocia Blondi- to ona nakierowała Panią na nas.. I tak razem pojechałysmy do domku Pani..
Warunki: Pani ma dwóch synów, 7 i 10 lat, mają juz kotkę 5-cio miesięczną (Pani bała się jak zareaguje na sunię..), mają także działkę na którą jeżdżą w ciepłe dni.. Kotka na początku się zdziwiła widokiem niewiele od niej mniejszej suczki, potem się wystaszyła, a potem obie panienki juz wariowały po całym domu..
Moi drodzy, chciałabym Wam powiedzieć, że NIE MIAŁAM ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI zostawiając Pysię u tych Państwa!!!!!!!! :loveu:
Zatem pragnę oznajmić wszem i wobec, że nasza słodzizna
[SIZE=3][COLOR=red][B]MA SUPER DOMEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi:[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][B]:bigcool::bigcool::Cool!::Cool!::cunao:[/B][/COLOR][/SIZE]


[COLOR=black][B]A to wszystko dzięki cudownej fantastycznej Blondi, która podała Pani namiary na nas!!![/B] (Pani dzwoniła do niej w sprawie innego pieska, ale on juz został wyadoptowany)[/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=red]AGUSIA WIELKIE DZIĘKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]JESTEŚ THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Acha! Muszę tu jeszcze wspomnieć, że Pani Jola (od dzisiaj właścicielka Pysi:loveu: ) nieco się przygotowała przed naszym przyjazdem, mimo iż wiedziała że nie wiadomo czy sunia u niej zostanie, bo wizyta przedadopcyjna :loveu:
Na miejscu, w domku, na maleńką czekał koszyczek a w nim cieplutki kocyk, czekała również śliczna czerwona obróżka i Royalek dla maluchów (Pani bardzo się obawiała czy aby napewno dobrą karmę kupiła, czy nie zaszkodzi małej:eviltong: )
Ciężko mi była się rozstać z tym maluszkiem, ale jak się żegnałyśmy miałam wrażenie że jej wzrok mówił: "Dzięki kochana ciociu Aguś! Dzięki ciociu UeMko! Dzięki ciociu Blondi! Dziękuję Wam wszystkim, że teraz będę mieć taki super domek!!!!" :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...